האם לקלואי קרדשיאן יש חבר חדש? עדכונים על חיי ההיכרויות של 'הקרדשיאנס'

מוכנים להתערבב? יחיד קלואי קרדשיאן על פי הדיווחים נמצאת "בשלבים מוקדמים" של רומן חדש, לאחר שפרסמה לאחרונה שמועות שהיא יוצאת עם ספורטאי מקצועי אחר.

מעריצים ראו את סוף מערכת היחסים שלה עם החבר לשעבר טריסטן תומפסון במהלך סיום העונה של הקרדשיאנס ביוני 2022 לאחר שערוריית הבגידה שלו, אז האם היא משחקת בתחום ההיכרויות? המשיכו לקרוא כדי לגלות את כל מה שאנחנו יודעים על מי היא יוצאת עכשיו!

עם מי קלואה קרדשיאן יוצאת?

סיפר ​​מקור אֲנָשִׁים ב-20 ביוני 2022, שמייסדת Good American פוגשת מישהו וטענה שהיא מרגישה "ממש טוב" בשלבי ההתחלה של מערכת היחסים החדשה שלה.

למה יש קלואי קרדשיאן אמרה על שיש לך חבר חדש?

חשבון מעריץ באינסטגרם @kardashiansocial פרסם צילום מסך של הודעת טקסט שטענה כי מתעדכן עם הקרדשיאנים alum יוצאת עם "שחקן NBA אחר" ביום שישי, 17 ביוני. הפוסט פורסם בתחילה בחשבון הרכילות הפופולרי של סלבריטאים @duexmoi בסטוריז שלו באינסטגרם כחלק מהגשה אנונימית.

האם קלואי קרדשיאן יוצאת אחרי טריסטן תומפסון?  ההצהרה שלהקלואה קלטה את השמועה וניקתה את האוויר לאחר שהגיבה תחת הפוסט @kardashiansocial, ואמרה שההגשה "בהחלט לא נכונה". "תודה על האיחולים היפים, אבל אני לא יוצאת עם נפש," היא תגובה לקרוא. "אני שמח להתמקד בבתי ובעצמי לזמן מה."

קלואה קרדשיאן מפרסמת הודעה קריפטית

ה קורטני וקלואי לוקחים את מיאמי כוכבת שיתפה הודעה שראתה בטוויטר על רקע שמועות הרומנטיקה. "זה העניין של ריפוי, אתה מתרפא לתוך מישהו אחר," נכתב בטקסט סיפורי אינסטגרם ביום שני, 20 ביוני. "אדם חדש לגמרי, אפילו לא בגלל שאתה רוצה, אלא בגלל מי שהיית, כבר לא יכולת לשרוד בתור", נמשך הציטוט. "עזוב את זה ותן לך חדש לקרות."

קלואה קרדשיאן משתפת פעולה באופן פעיל עם טריסטן

ה גוף הנקמה הכוכב נצפה עם הכדורסלן המקצועי ביום ראשון, 19 ביוני, כדי לחגוג את יום האב עם בתם, טרו תומפסון, בת 4. הם נראו עוזבים את ארוחת הצהריים בעוד טריסטן מחזיק את טרו בזרועותיו וקלואה נראתה פנטסטית בשחור מחבק גוף שמלה.

למרות שהם מתאחדים כדי להורות ביחד את בתם, לבני הזוג לשעבר אין לכאורה מערכת יחסים מעבר לכך. מעריץ צייץ את תמיכתם באחות קרדשיאן הצעירה ביותר ביוני 2022 ואמר: "אני מכבד את כולכם על זה שאתם על החיוביות הזו, אבל F-K טריסטן!!! #TheKardashians", שבה הגיבה קלואה עם ארבעה אימוג'י לב.קישור מקור