האם מאט רולוף בגד באיימי? 'אנשים קטנים, עולם גדול' הסבירו גירושים

הצופים נפגשו לראשונה אנשים קטנים, עולם גדול כוכבים איימי רולוף ו מאט רולוף עוד ב-2006 בחווה הצנועה שלהם באורגון כשהסדרה תיארה את חייה של משפחת רולוף בת שישה. עם זאת, אף אחד לא ציפה שהזוג יתגרש באמצע תוכנית הריאליטי שלהם. ה פיצול 2015 המעריצים הזדעזעו, וכמעט מיידי, שמועות על בגידה נפוצו. המשיכו לגלול כדי לגלות את כל מה שאנחנו יודעים על האם מאט בגד באיימי במהלך נישואיהם.

בני הזוג חלקו דעות שונות על מחויבות

לפני הגירושים, השניים רמזו על דעותיהם השונות על מחויבות בספרם משנת 2007, אנשים קטנים, ערכים גדולים. "איימי מציבה מחויבות בראש הרשימה שלה או קרובה אליה, הייתי שם אותה יותר למטה", כתב מאט. "איימי נוטה להיות יותר סוג של אדם מחויב לאשמה, בעוד שאני רואה את רוב ההתחייבויות – עם כמה חריגים מאוד בולטים – כגמישות וניתנות למשא ומתן."

השאלה היא, כמובן, האם נישואיו בני 28 שנים היו אחת מאותן התחייבויות "גמישות וניתנות למשא ומתן" או אחת מה"חריגות". צופי הסדרה הוותיקה תהיתם אם מאט בגד באיימי עם קארין צ'נדלרחברתו הנוכחית, בהתחשב בקארין עבדה כמנהלת חוות רולוף לפני שהיא ומאט התחילו לצאת.

הצהרת הגירושים שלהם לא חלקה רמזים

בזמן גירושיהם, זוג הריאליטי לשעבר לא נתן רמזים לפטירת מערכת היחסים שלהם ורק קבע את המטרה המשותפת להישאר לבביים עבור ילדיהם ועסקים רבים.

"אחרי 27 שנות נישואים, בצער רב הגענו להחלטה הקשה להגיש תביעת גירושין", נכתב בהודעה ביוני 2015. "אנו גאים במה שהשגנו יחד, כולל גידול ארבעת ילדינו הנפלאים. , שגדלו והפכו למבוגרים יוצאי דופן, ובונים את העסקים המצליחים החזקים והמתמשכים שלנו. הילדים שלנו והמשפחה ההולכת וגדלה שלנו, והאהבה והתמיכה שיש לנו עבורם, יהיו בראש סדר העדיפויות שלנו. אנו נמשיך לעבוד יחד זה לצד זה באחריות היומיומית עבור המיזמים הנוכחיים הרבים שלנו".

האם מאט רולוף בגד באיימי רולוף?

ביוני 2019, איימי פתחה על הגירושים בספר הזיכרונות שלה, קצת אני וטען שמאט היה מעורב עם קארין בזמן שהם עדיין היו נשואים.

"מאט בילה יותר ויותר זמן בטברנה שבה הוא פקד לעתים קרובות בערבים לאחר שצילם ועבד בחווה, ונראה היה שמנהל החווה שלנו נמצא בסביבה לעתים קרובות יותר ויותר. מה, אם בכלל, קרה?" איימי תיארה בספרה.

"ואז זה התחוור לי. נראה כי למאט ולמנהל החווה שלנו, שעבדו אצלנו מספר שנים עד אז, יש יותר מסתם יחסי עבודה או ידידות", המשיכה האם לארבעה. "ראיתי הודעות, תמונות ודברים אחרים שלא היו צריכים להיות משותפים בין אנשים שפשוט עבדו יחד ועדיין היו נשואים לאנשים אחרים".

כמה חודשים לפני כן, אישיות TLC דנה גם בחשדות שלה לגבי נאמנותו של בן זוגה לשעבר עם חברתה, ליסה דיקסון.

"אני חושבת שכשאתה מתחיל לחפש לפני שאתה נפרד בנישואין, זה קשה", תיארה איימי במרץ 2019. "כשאתה מתערב או הרבה יותר מסתם חבר, אבל אתה הופך להיות יותר במערכת יחסים מאשר רק לומר ' היי, היי חבר, בוא נצא לסוג של קפה, אני חושב שזה יכול להיות קשה גם לאדם השני."

מאט רולוף מכחיש את ההאשמות בבגידה

ביולי 2019, מאט לכאורה הכחיש שבגד באיימי עם קארין בתגובה להאשמה של צופה שחברתו יצאה איתו מאז "הוא עדיין היה נשוי לאיימי והיא שם בשביל הכסף".

"לא יכולת להיות רחוק יותר [from] האמת", ענה אב לארבעה בתגובה באינסטגרם.

מאט רולוף ואיימי רולוף המשיכו הלאה

בעוד מאט נשאר חזק ביחסיו עם מנהל חוות רולוף לשעבר, איימי מצאה שוב אושר והתארסה לסוכן נדל"ן, כריס מרק בספטמבר 2019. מאוחר יותר הם קשרו את הקשר בטקס בחוות רולוף באוגוסט 2021.

AMY-ROLOFF-HOME-TOUR-DINNING-ROOM
TLC

מניווט במסיבות יום הולדת משפחתיות ועד למאט וקארין אפילו לארח את כריס ואיימי בביתם המשותף באריזונה, הלהבות לשעבר ושותפיהן עברו כברת דרך ואף הצליחו להשיג ידידות.

קישור מקור