האם מארק ומפתח עדיין ביחד?

האם מארק ומפתח עדיין ביחד?

האם ארוס בן 90 יום כוכבים מארק טרוזולינו ו מפתח בולשטיין עדיין ביחד? הזוג הופיע לראשונה בזכיינית בעונה 1 של הספין-אוף Discovery+ אהבה בגן העדן: האיים הקריביים. המשך לגלול למטה כדי לגלות אם בני הזוג עדיין מעורבים רומנטית היום!

איך מארק ומפתח נפגשו?

מארק, נוסע נלהב מהנטינגטון ביץ', קליפורניה, ומקי, מאמן אישי במקור מארגנטינה, נפגשו כשהיא נכנסה לאכסניה שניהל באותה עת בבוקאס דל טורו. למרות שקי לא דיבר אנגלית ומארק לא דיבר ספרדית, השניים עדיין התחברו במהירות ובילו שבועיים בהנאה מחברתו של זה עד שהחופשה של קי הסתיימה והיא חזרה הביתה לארגנטינה.

מפתח נפתח לסימון אודות ההתמכרות הקודמת שלה לקטמין

הם המשיכו לצאת למרחקים ארוכים, וכשקי שלח הודעה למארק בלי סוף ואמר לו שהיא בגמילה בגלל התמכרות לקטמין, מארק טס לארגנטינה כדי להיות שם כדי לתמוך בה.

עם זאת, מצבי החיים ומחסום השפה הקשו על בני הזוג, והם התרחקו. רק כעבור שנים פנה קי אל מארק, ברצונו להצית דברים מחדש.

היו מארק ומפתח ארוס 90 יום: אהבה בגן עדן עונה 2?

עונה 2 של ארוס 90 יום: אהבה בגן עדן הופיע לראשונה ביוני 2022, אבל מבין ארבעת הזוגות המקוריים חזרו רק שניים ומארק ומפתח לא היו ביניהם. עכשיו המעריצים תוהים, מה עלה בגורלם?

האם מארק ומפתח עדיין ביחד?

בסוף העונה האוהדים היו סקפטיים אם השניים יצליחו. ואכן, נדמה היה שהשניים נמצאים על רגליים סלעיות מאחר שקי נאבק בלהיות במערכת יחסים מונוגמית ולא רצה לעבור לארצות הברית, משהו שמארק לא הצליח להתגבר עליו.

לאחר הצילומים, הדברים השתנו לטובה מכיוון שנראה שהזוג עדיין ביחד על סמך המדיה החברתית שלהם, כשהביוגרפיה של קי באינסטגרם מראה שהיא מתגוררת בעיר של מארק, הנטינגטון ביץ'. היא פרסמה תמונות רומנטיות וגם גרמה למעריצים להיות אופטימיים שהזוג אכן מצא את הסוף השמח שלהם.

בסופו של דבר הזוג התחתן, אך מאז נפרדו וסיימו את גירושיהם, בקשר מְאוּשָׁר. למרות הנישואין באוקטובר 2021, מארק הגיש עבודת נייר בדצמבר 2021. הגירושים הסתיימו ביוני 2022.

איפה מארק אנד קי היום?

נכון ליולי 2022, לפי האינסטגרם של קי, היא גרה כעת במיאמי, פלורידה, בעוד מארק עדיין בהנטינגטון ביץ'.

קישור מקור