האם מולי וסינתיה עדיין חברות?

זה נגמר. ארוס בן 90 יום כוכב מולי הופקינס הופיע בעבר לצד BFF סינתיה דקרנותנים את הפרשנות המצחיקה שלהם על יום 90: שיחת כריות, אבל נראה שהשותפים העסקיים כבר לא חברים! המשיכו לקרוא כדי לגלות את כל מה שאנחנו יודעים על החברות של מולי וסינתיה.

מתי התחילו מולי וסינתיה את ידידותם?

מערכת היחסים של מולי וסינתיה מתארכת לפני תקופתן ה ארוס בן 90 יום זיכיון כאשר הזוג פתח את העסק שלהם, LiviRae Lingerie, בשנת 2006 כדי "לעזור לכל הנשים".

"זה נקרא על שם בתי רייני ובתם של מולי אוליביה. ראינו צורך לעזור בכל הגדלים וכל סוגי הגוף", סיפרה סינתיה צועק אטלנטה בפברואר 2022. "ליוויריי מעולם לא ניתנה הלוואה אז מולי הופקינס ואני התחלנו את העסק הזה באשראי האישי שלי, לאחר שסורבנו הלוואות מכמה בנקים."

ארבע שנים מאוחר יותר לאחר הקמתם, מולי וסינתיה הופיעו בסדרת Lifetime 2010' דיוות כפולות. לאחר מערכת היחסים הכושלת של מולי עם לואיס מנדס בעונה 5 של ארוס בן 90 יוםמולי צברה קהל עוקבים גדול יותר והשותפים העסקיים היו מבדרים לעתים קרובות את צופי TLC עם הכימיה שלהם על הספין-אוף יום 90: שיחת כריות. עם זאת, מעריצים שמו לב לבעיה כאשר מולי הופיעה על המסך עם החבר שלה קלי בראון במקום חברתה הטובה הרגילה לצידה.

למה סינתיה לא ב-90 יום ארוס: שיחת כרית עם מולי?

סינתיה אישרה שהיא לא ביחסים טובים עם מולי לאחר שהמעריצים הציפו את קטע התגובות של פוסט מנובמבר 2022, ושאלה מדוע היא כבר לא בספין-אוף.

"מולי ואני כבר לא חברים", ענה בעל העסק. "אני לא אחזור ל-Push Talk. הלוואי והייתה לי תשובה אחרת בשבילך."

האם כוכבות '90 יום ארוס: שיחת הכריות' מולי וסינתיה עדיין חברים?

בעוד שסינתיה עדיין מציינת את עצמה כבעלים-שותף ומייסד-שותף של Livi Rae Lingerie באינסטגרם שלה, העסק התייחס לכאורה לשמועות בנוגע לחברות של סינתיה ומולי בגלל "תפוצה לאחרונה של מידע מוטעה".

באדיבות מולי הופקינס/אינסטגרם

"Livi Rae הלבשה תחתונה עוברת מספר שינויים מבניים, כמו עסקים רבים", נכתב בהודעה מעמוד האינסטגרם הרשמי של החברה. "שים לב, ללא קשר לשינויים פנימיים, אנחנו עדיין מאוד בעסקים והדלתות שלנו פתוחות ואנחנו פועלים כרגיל."

"זה היה תענוג מוחלט ואחת הברכות הגדולות ביותר שלי לנהל את ליבי ריי הלבשה תחתונה במשך 15+ שנים מתמשכות עכשיו והמסע הזה לא מגיע לסיומו מכיוון שיש עדיין כל כך הרבה שאנחנו רוצים לשרת. יאהב תמיד, מולי הופקינס," חתמה ההודעה.

קישור מקור