האם מולי, קלי עדיין ביחד? עדכון

האם מולי הופקינס ו קלי בראון עדיין ביחד? בני הזוג הפתיעו את המעריצים כשהם השתתפו 90 יום: חיי הרווקות לספר הכל ונראה שהם מתחזקים למרות שהסיפור שלהם פסק בנימה לא ברורה.

לשעבר ארוס בן 90 יום כוכבת, בת 45, חזרה לזכיינית בעונה 1 של הספין-אוף של Discovery+, שם תיעדה את המסע שלה בחזרה אל סצנת ההיכרויות לאחר גירושיה ב-2018 מבעלה לשעבר, לואיס מנדז.

מולי הציגה למעריצים את החבר החדש שלה, קלי, בתחילת העונה. היא הסבירה שפגשה את יליד ברוקלין, בן 41, כשהחליק להודעות ה-DM שלה באינסטגרם. הבעלים של LiviRae הלבשה תחתונה הוכתה מיד על ידי קצין משטרת ניו יורק החתיך.

הזוג הצליח לאחר שנסעה לניו יורק כדי לפגוש אותו באופן אישי בפעם הראשונה. הם תיעדו שניים מנסיעותיה של קלי לג'ורג'יה כדי לבקר את מולי בעיר הולדתה וודסטוק חיי הרווקות. אבל במהלך הטיול הראשון, בני הזוג התמודדו עם כמה מכשולים. קלי נאלצה לקבל את חותמת האישור מבתה הבכורה של מולי, אוליביה, והוא נאלץ ליצור קשר עם בתה הצעירה, קנסלי. לאחר שעברה את המבחן עם ילדיה, נאלצה קלי לקבל את אישור חבריה של מולי.

באדיבות מולי הופקינס/אינסטגרם

כשקלי חזרה, מולי התעמתה עם קלי כי היא חשבה שהוא שיקר לה על כך שאין לו ילדים. לאחר שמולי חיטטה באינטרנט, היא מצאה את חברתו לשעבר ברשתות החברתיות, שיש לה ילד צעיר. מולי שאלה את קלי אם הוא יכול להיות אבי התינוקת של האקסית שלו, והוא הבטיח לה שזה לא נכון. זה הוביל את בני הזוג לנהל דיון על בעיות האמון והילדים של מולי.

קלי התעקשה שהוא לא דומה לאקס של מולי, ושהיא לא צריכה לגרום לו לשלם על מעשיו של לואיס במהלך נישואיהם קצרי המועד. לאחר מכן גילה קלי שהוא רוצה ילדים עם מולי. אבל בגיל 45, מולי לא הייתה מוכנה מיד להביא ילדים לעולם – לא ביולוגית ולא דרך אימוץ.

בעוד שילדים יכולים להיות שוברים עסקות ברוב מערכות היחסים, נראה שמולי וקלי הצליחו לעבור את זה. במהלך חלק 1 של 90 יום: חיי הרווקות לסיכום, מולי שיתפה עדכון על בעיות האמון שלה עם קלי. "אני סומך על קלי. 100 אחוז. אני סומך על קלי במאה אחוז. אני כן," אישרה מולי.

נראה שמולי וקלי עדיין חזקות לאחר צילומי הסרט. זמן קצר לאחר שידור המאמר, מולי עשתה צעד גדול במערכת היחסים שלה עם קלי והפכה לרשמית באינסטגרם. מולי שיתפה את התמונות הראשונות שלה ושל קלי כזוג והתנפלה על הגבר שלה בכיתוב.

כוכבת '90 יום ארוס' מולי מציגה BF חדש לבת קנסלי
באדיבות מולי הופקינס/אינסטגרם; TLC

"תודה לך @discoveryplus @tlc @90dayfiance ששלחת אותנו כדי להציג את החיפוש שלי אחר שותף לדבר הזה שנקרא חיים. @kelbk4ever הוא באמת בן אדם מדהים❤️," מולי כתבה במחווה שלה לקלי ב-16 במאי. "הוא מחבב אותי בשבילי. ולהיפך. אין סדר יום. פשוט עושים את הדבר הזה בדרך שלנו. לא רק שהוא אדם מדהים, המחויבות שלו לקהילה שלו המשרתת בקריירה שלו היא חסרת תקדים ועל כך, ורק על זה הוא צריך לקבל את מירב הכבוד. תודה על כל מה שאתה עושה בו 💙🖤❤️."

לאחר יום הולדתה ה-46 ב-11 ביולי 2021, מולי שיתפה א סדרת סלפי עם קלי ב-12 ביולי וכתב בתגובות, "תודה לכל מי שחגג לי את יום הולדתי ואו נתן לי צעקה אבל תודה מיוחדת לאיש המגן ירא האלוהים, הצנוע, האדיב, המתחשב, האוהב, שאני כל כך מבורך אליו. התקשר אליי."

היא סיכמה את הפוסט שלה באומרה, "ייתכן שגברות… באמת קיימים גברים גדולים."

מאז, קלי שיתפה תמונות וסרטונים של חופשה שהזוג יצא לה יחד. חולקים הצצות מהזמן שלהם יחד בליסבון, פורטוגל, כתב קלי באחד שלו כתוביות של פוסטים שהוא "[enjoyed] הסיור."

ביוני 2022, סיפרה קלי 90 יום The Melanated Way שהוא אהב "הכל" בה.קישור מקור