האם מיגוס נפרד? Offset מבטל את המעקב אחר Quavo והמראה

סוף הדרך? מיגוס מעוררים שמועות על פרידה לאחר שכמה מהראפרים הפסיקו לאחרונה זה אחר זה באינסטגרם. השלישייה המשפחתית עדיין לא דיברה על השמועות, אבל המעריצים חוששים שקבוצת הראפ מפסיקה.

"לעזאזל זה באמת הסוף למיגוס? אחרת למה Offset יפסיק לעקוב אחרי Quavo ו-Treakoff", צייץ מעריץ מודאג ביום רביעי, 18 במאי.

הנה השפל. לְקַזֵזמי נשוי לו קארדי בביטלה לאחרונה את שניהם להמריא ו Quavo באינסטגרם. טייקאוף עדיין עוקב אחרי אופסט, אבל קוואו החזיר לו טובה והפסיק לעקוב אחרי בן דודו.

הראפר "בודאק צהוב" נכנסה בעצמה לריב המשוער בכך שהפסיקה לעקוב גם אחרי "הנצ'ו" ו"טייקאוף".

Getty Images

עם זאת, ייתכן שהפרידה הפוטנציאלית נבעה ממתחים כאשר Quavo ו-Takeoff משחררות פרויקט חדש "לובי המלון" ביום שישי, 20 במאי.

"Broke My Sunroof Flexing", הראפר "Bad and Boujee" כתב את הסרטון שלו בזמן שהוא סופר כסף מהגג של המכונית שלו. "לובי המלון 5.20 בוא נלך!"

Quavo ו-Takeoff אפילו שינו את עצמם ל-"Unc and Phew" עבור שיתוף הפעולה. סרטון התדמית והאומנות לסינגל הקרוב מושפעים מהסרט משנת 1998 פחד ותיעוב בלאס וגאסונראה שהמעריצים אוהבים את ההומאז' שלהם לקלאסיקה הקאלטית.

"האמיתיים מכירים את ההתייחסות לסרט", הגיב מעריץ תחת הסרטון של יום רביעי, 18 במאי.

ילידי אטלנטה הקימו את מיגוס ב-2008, עם זאת, הכינוי הקודם שלהם היה "מועדון פולו" לפני שהם עשו את זה בגדול. זוכי פרס ה-BET ארבע פעמים זכו לתעשיית ההיפ-הופ ושיתפו פעולה עם אמנים שונים כמו דרייק, ג'סטין ביבר ו פול אאוט בוי.

דונלד גלובר aka גמבינו ילדותי אפילו נתן להם חותמת אישור בפרסי גלובוס הזהב לשנת 2017 כשהתייחס לקבוצה כ"הביטלס של הדור הזה".

"אני חושב שזה היה מגניב, להראות לאנשים מה אנחנו עושים ואנחנו גדולים ואנחנו עובדים קשה", אמר קוואו טראשרבעקבות המחמאה של שחקן "אטלנטה".

"כלומר, אתה לא יכול לקחת את זה מהביטלס, בנאדם. אני מקווה שנוכל להשיג את מה שהם השיגו. יש לנו עוד הרבה עבודה לעשות, אבל אנחנו שם למעלה".

נציגי מיגוס לא הגיבו מיד של In Touch בקשה להערה.

קישור מקור