האם מייגן וריבר עדיין ביחד?

האם מייגן וריבר עדיין ביחד?

המשפחה שנטל כוכב נהר אוורט הציג את החברה שלו, מייגן מונטנגרולמשפחתו בעונה 3, אבל האם הם עדיין ביחד? המשיכו לקרוא כדי לגלות את כל מה שאנחנו יודעים על מצב היחסים הנוכחי של ריבר ומייגן.

כמה ילדים מייגן מונטנגרו יש?

למייגן יש כרגע בן אחד. בסדרה, היופי הבלונדי הוצג בפני אחותו של ריבר, שנטל חימנו (לבית אוורט), ואמא, קארן אוורט, בארוחת צהריים. במהלך האינטראקציה, שנטל וקארן גילו שהחברה החדשה של ריבר היא גם אם.

"הבעיה היחידה עם זה היא להיות בחיים של ילד, ואז זה לא מסתדר בין ההורים", הסביר שנטל במהלך פגישתם. "אני לא אמא, אבל כאילו, לא הייתי מציע לך להכיר את הבן שלך למישהו עד שתצא איתו לפחות שנה."

מה זה מייגן מונטנגרוהאינסטגרם של?

ניתן למצוא את מייגן באינסטגרם תחת הידית @mnmonte21.

מה זה מייגן מונטנגרוהעבודה של?

באינסטגרם שלה, מייגן מתגאה בהיותה דוגמנית וזמרת שפורסמה. בשם הבמה "קאמי", יליד קנטקי הוא גם יוצא צבא.

הם מייגן מונטנגרו וריבר אוורט עדיין ביחד?

למרות היותה מבוגרת בחמש שנים, מייגן הייתה בת הזוג הראשונה שהציג ריבר למשפחתו המלוכדת. שנטל הטיל ספק ברצינות הקשר, ומייגן הגיבה, "אנחנו פשוט לוקחים את הזמן שלנו עכשיו".

"מייגן מפמפמת את ההפסקות", אמרה שנטל למפיקים. "היא קצת מבוגרת ויש לה סדרי עדיפויות. הם נמצאים במקומות שונים בחייהם כרגע, אז אני חושש שריבר עלול לשבור את הלב שלו".

אחותו הגדולה בסופו של דבר צדקה כשריבר התמודד עם שברון לב לאחר שהראה לחברתו את השיר "Kentucky Vibes", שלכאורה כתב עבורה. "שנינו נמצאים בשני מקומות שונים בחיינו", אמרה לו מייגן בדמעות בפרק דצמבר 2021. "אני מרגיש שתמיד תהיה כמו שאתה צריך יותר ממני, וכאילו, כרגע, אין לי יותר מה לתת."

בכתב וידוי נפרד, היא הוסיפה, "אני לא במקום שבו אני יכולה, כמו, להיות במערכת יחסים כי פשוט אין לי זמן".

נראה שהזוג נשארו נפרדים מכיוון שהשניים כבר לא עוקבים זה אחר זה ברשתות החברתיות.

קישור מקור