האם מייקל בגד באנג'לה? פָּרָשָׁה

הבגידה של מייקל. ארוס בן 90 יום כוכבים אנג'לה דים ו מייקל אילסנמי עברו כמה עליות ומורדות והתמודדו עם טענות של בגידה במהלך הרומן שלהם. עם זאת, במהלך פרק עונה 7 של TLC's ארוס 90 יום: באושר ועושראנג'לה מתמודדת עם הוכחה שאין להכחישה לכך שבעלה, מייקל, בגד בה עם אישה אחרת במהלך נישואיהם. המשיכו לגלול כדי לגלות עוד על הרומן של מייקל והיכן הוא עומד עם אשתו אנג'לה היום.

עשה את ארוס ה-90 יום מייקל אילסנמי בוגד באנג'לה דים?

בקליפ טיזר לפרק של יום ראשון, 18 בדצמבר, של ארוס ל-90 יום: באושר ועושר? שותף על ידי אֲנָשִׁיםאנג'לה, 56, נודע שמייקל בגד בה עם אישה שפגש באינסטגרם.

אנג'לה – בעלת נישואים מרחוק עם מייקל כשהוא חי בניגריה – נודעה שבעלה דיבר עם אישה לא מזוהה במשך חודשיים לאחר שחבר שלח לה הוכחה באמצעות צילומי מסך והערות קוליות.

"לא רק מאז שהייתי בניגריה, אלא מאז שחזרתי, מייקל המשיך לדבר עם הבחורה הזו", הסבירה בדמעות.

אנג'לה שיתפה הוכחה לכך שמייקל בגד על ידי השמעת אחד מהתווים הקוליים ששלח לאישה השנייה. "אני מנסה להתקשר אליך עכשיו. אתה לא קולט. הייתי עסוק בלנסות לסדר דברים. בסדר? רק תאמין לי, בבקשה," הוא אמר. "כמו כן, יש לי קצת כסף לצדך. אני אודיע לך, בסדר? אני אתקשר אליך, בבקשה. אני אוהב אותך ומתגעגע אלייך." ההודעה הסתיימה בכך שמייקל השמיע קולות נשיקה.

"אתה מאמין שהוא אמר את זה לבחורה הזאת?" אמרה אנג'לה בכתב וידוי כשהיא נשברה בבכי. "ככה הוא היה מדבר איתי. הוא שבר את ליבי. הוא ממש שבר לי את הלב. הוא ממש שבר לי את הלב. זה לא היה מגיע לי."

ה TLC האישיות ציינה שהיא סנוורה מחוסר שיקול הדעת של מייקל, ושיתפה שהיא עזבה את נסיעתה האחרונה לניגריה במחשבה שהם נמצאים ב מקום טוב במערכת היחסים שלהם.

"שבועיים היינו בטלפון כמו פעם, 24/7. הניצוץ היה שם. האהבה עדיין הייתה שם", שיתפה. "הרגשתי שאנחנו בדרך, מתכוננים להביא אותו לכאן ולהיות בעל ואישה. אהבנו זה את זה שוב. הייתי שמח. הייתי ממש מאושר".

יש את מייקל אילסנמי בגדת באנג'לה דים בעבר?

אנג'לה הביעה את חששותיה לגבי השימוש של מייקל באינסטגרם לדבר עם נשים אחרות בעבר.

במהלך פרק באוקטובר 2022 של התוכנית, בני הזוג נקלעו לריב כשמייקל הפעיל מחדש את האינסטגרם שלו בניגוד לרצונה של אנג'לה. לאחר שכינתה אותו כ"זונה של מדיה חברתית", ילידת ג'ורג'יה הודתה שהיא מודאגת שהוא ידבר עם נשים אחרות באפליקציה.

"הפיד והתגובות שלו מלאים בנשים, ומי יודע מה לעזאזל קורה ב-DM שלו", טענה אנג'לה במהלך וידוי. "האם היית סומך על בעלך אם היית מפלרטט עם נשים אחרות ברשתות החברתיות? לא, לא היית. ואם אתה אומר כן, אתה מספר שקר ארור".

אנג'לה הייתה גלויה על כך שהיא לא סומכת על בעלה במהלך שהייתם בתוכנית הריאליטי. "האתגר הגדול ביותר שעמם מתמודדים הנישואים שלנו עכשיו הוא המעשה המפוקפק של מייקל", היא הודתה במהלך פרק בספטמבר 2022. "הוא כמעט ולא מתקשר. וכשהוא כן מתקשר, זה רק לגבי הויזה או שהוא צריך כסף. ונוסף על כך, הוא העלה את האינסטגרם שלו [despite] בידיעה שאני נגד. הוא אפילו הרחיק לכת וחסם אותי".

במהלך עונה 2 של ארוס 90 יום: לפני 90 הימים, מייקל הודה שבגד באנג'לה עם אישה אחרת בתחילת מערכת היחסים שלו עם אנג'לה. למרות שהיא לא לקחה את החדשות טוב, היא בסופו של דבר סלחה למייקל ובני הזוג קשרו את הקשר ב-2020.

באדיבות אנג'לה דים/אינסטגרם

האם מייקל אילסנמי ואנג'לה דים עדיין ביחד?

נראה שאנג'לה ומייקל מתגברים על הבעיות שלהם.

היא הוכיחה שהם עדיין ביחד בדצמבר 2022 על ידי שיתוף סרטון שהורכב מתמונות שלה ושל מייקל באמצעות אינסטגרם. כפי ש טים מקגרו ו גבעת האמונה'כששיחק "Let's Make Love", אנג'לה ומייקל התכרבלו זה אל זה בצילומים והיא אפילו נתנה לו נשיקה על הלחי.קישור מקור