האם מייקל וג'וליאנה עדיין ביחד?

האם מייקל וג'וליאנה עדיין ביחד?

ארוס בן 90 יום כוכבים מייקל ג'סן ו ג'וליאנה קוסטודיו בתחילה הרימו גבות עם פער הגילאים של 19 שנים, אבל האם הזוג בעונה 7 עדיין ביחד? המשיכו לקרוא כדי לגלות אם מייקל וג'וליאנה עדיין ביחד.

כוכבי TLC, מייקל וג'וליאנה, נפגשו במהלך מסיבת יאכטה בקרואטיה ובגלל ההבדל הגדול ביניהם בגיל, מעריצים רבים האשימו את הדוגמנית הצעירה בהיותה עם מייקל רק בשביל כספו. "אנשים מוזמנים לחשוב, להרגיש מה שהם רוצים. אנחנו ביחד, אנחנו אוהבים אחד את השני, זה מאוד אמיתי", הגן יליד קונטיקט על מערכת היחסים שלו לקראת הבכורה של הסדרה ל E! חֲדָשׁוֹת בנובמבר 2019.

למרות הספקנות של הצופים, ג'וליאנה השתלבה במהירות בעולמו של מייקל, ואף זכתה לשבחיה של אשתו לשעבר של מייקל שרה נאסו ושני ילדיו הקטנים מקס וססי.

חוזרים לספין-אוף, ארוס ל-90 יום: בהסגר עצמי במאי 2020, ג'וליאנה ומייקל התבודדו עם גרושתו ובעלה החדש, שון נאסו. עם זאת, ברור שזה יוביל לבעיות שכן מייקל כינה מאוחר יותר את מערכת היחסים שלו עם ג'וליאנה "קורבן COVID-19" באוקטובר 2021 כשהכריז על פיצולם לאחר כמעט שנתיים של נישואים.

"הפסקה מהירה מהפסקת המדיה החברתית שלי כדי לומר… #HappyNiversary @julianacustodiooo, היום הוא רק יום הנישואין השני שלנו ולמרבה הצער האחרון שלנו", כתב אז מייקל באמצעות אינסטגרם. "אני שמח שהמשכת הלאה ומצאת במהירות מישהו חדש. אני מקווה שתזכו לאהבה ואושר מתמשכים ותשיג כל חלום שאליו יצאת. אם מישהו יכול לעשות את זה, זה אתה, ואני תמיד אדאג לך. אני אשאר איתך בזכרונות הנפלאים שחלקנו יחד. הלב שלי שבור."

בהפרכת טענתו ש-COVID-19 הייתה אחת הסיבות שהם התפצלו, "כולנו יודעים שיש יותר מזה", כתבה ג'וליאנה בתגובתה מאוחר יותר באותו היום.

היא המשיכה, "כמו כולם, עברנו תקופה קשה מבחינה כלכלית, אבל לא הייתה לי בעיה לעזור לך, לילדים, לגרושתו ובעלה מבחינה כלכלית כי אני הייתי היחידה שעבדה באותו זמן, אבל אנחנו כולם יודעים איך המצב נשחק. כבר לא הייתי חלק מהמשפחה, הרגשתי כמו משרתת. זה היה רעיל עד כדי כך שלא חייתי את החיים שרציתי לחיות".

בקשר אישר בעבר כי ביתם הזוגי של מייקל וג'וליאנה בקונטיקט היה תחת איום של עיקול לפני פיצולם. היזם אושר מאוחר יותר לתוכנית גישור עיקולים ביולי 2021.

בהתייחסו לטענתו של מייקל שהיא כבר המשיכה הלאה, כתבה היפהפייה הברונטית, "אתה אומר שמצאתי 'מישהו חדש', אבל האמת היא שמצאתי אושר בתוכי. אני שמח מהשלב החדש, ואני מבקש ממך לשחרר אותי".

ג'וליאנה המומה ארוס בן 90 יום מעריצים כשהיא חשפה חודש לאחר פרידתה ממייקל שהיא מצפה לילד ראשון עם החבר החדש שלה, בן אובסקורה. בינואר 2022, מספר מקורות טענו שג'וליאנה בגדה במייקל עם בעלה של שרה ואף האשימה את שון בכך שהוא אבי התינוק שלה.

בהצהרה הבלעדית שלה ל בקשר, ג'וליאנה הכחישה את טענות הבגידה שהועלו נגדה. "זה ממש עצוב שלמשפחה הזו אין מה להשתמש נגדי והם משתמשים בתינוק שלי ועושים עלי את הסיפורים האלה", אמרה בקשר בינואר 2022. "אני מקווה שלעולם לא אצטרך לשמוע או לראות את האנשים האלה שוב."

בקשר אישרה בלעדית שג'וליאנה הגישה בקשה לגירושין ממייקל ביום האהבה 2022 בברידג'פורט, קונטיקט. הגשת בקשה ל"פירוק נישואין", אמרה עורכת הדין שלה, רנה סי באואר בקשר בהצהרה, "ג'וליאנה מצפה לפרק הבא שלה ולהניח את זה מאחוריה בצורה ידידותית ככל האפשר".

גירושיהם של מייקל וג'וליאנה הושלמו ב-19 במאי 2022, כאשר אף אחד מהצדדים אינו מעורער על הפירוק.

"מחר שני אנשים יחגגו שסוף סוף יצאתי מחייהם לתמיד", הלחין מייקל על אינסטגרם יום לפני מתן פסק הדין. "והם ימשיכו הלאה… והאם אני… בעצמי, אני לא אחגוג, אבל אני אמשיך לחיות את החיים עם הרבה לקחים חדשים שנלמדו והרבה יותר חוכמה שנרכשה."קישור מקור