הארוס הראשי ל-90 יום, מייק ונטלי נהנים מחיי נישואים לאחר מאבקים בזוגיות

האם מייק ונטלי חוזרים להיות ביחד?

הם או לא? ארוס בן 90 יום כוכבים מייק יאנגקוויסט ו נטלי מורדובצבה היו צופי TLC בנסיעה ברכבת הרים בניסיון לעמוד בקצב מערכת היחסים שלהם. בעוד ילידת אוקראינה עברה לתעד את חיי האהבה שלה 90 יום: חיי הרווקותנראה שבעלה המנוכר מוושינגטון אמור להופיע בהופעת אורח בעונה הקרובה – מה שעורר שמועות גדולות לפיוס. המשיכו לקרוא כדי לגלות את כל מה שאנחנו יודעים על האם מייק ונטלי חזרו להיות ביחד.

הצופים פגשו לראשונה את הלהבות הבינלאומיות בעונה 7 של סדרת הדגל, כאשר מייק נסע ללידתה של נטלי באוקראינה כדי לבקר אותה כשהם ממתינים לתהליך הוויזה K-1. בני הזוג נפגשו לאחר שחבר משותף ביקש מהם להיות סנדקים לילדם. במהלך הטיול שתועד בתוכנית, בני הזוג דיברו על כמה נושאים חשובים כמו דת, כספים וילדים – והם למדו שיש להם דעות מנוגדות. המתח הוביל לקרב תקיעות, כשהזוג עדיין לא ביחסים טובים על ידי המספר.

באדיבות נטלי מורדובצבה/אינסטגרם

האם כוכבי '90 יום ארוס' מייק ונטלי גרושים?

בעונה 8, אשרת K-1 של נטלי אושרה סוף סוף והיא נסעה לחווה הנידחת שלו בסקווים, וושינגטון, כדי להיות איתו. עם זאת, המתח רק זינק במהלך 90 הימים שלהם, מה שגרם למייק לבטל את טקס החתונה שלהם בבוקר שבו היה אמור להתקיים.

בעוד שהזוג הצליח בסופו של דבר במורד המעבר באפריל 2020, בקשר פרסמה את החדשות שמייק ונטלי נפרדו לאחר שנת נישואים אחת במרץ 2021.

למרות זאת, בקשר יכול לאשר נכון ל-24 באוגוסט 2022, כי לא מייק או נטלי עדיין הגישו תביעת גירושין, לפי רישומי בית המשפט.

האם כוכבי '90 יום ארוס' מייק ונטלי יוצאים עם אנשים אחרים?

בעקבות הפיצול שלה ושל מייק, נטלי חזרה למסכי הטלוויזיה בעונה 2 של 90 יום: חיי הרווקות כשהיא חזרה לסצנת ההיכרויות. לאחר שהתיישבה בסנט פטרסבורג, פלורידה, היא יצאה עם כמה גברים – אבל עדיין לא מצאה את הנסיך שלה מקסים.

לגבי מייק, הוא נקשר רומנטית סלע האהבה אלום מרסיה "ברזיל" אלבס. הזוג עורר שמועות לראשונה בספטמבר 2021 לאחר שהבוגר של VH1 עלה לאינסטגרם כדי להעלות תמונות שלהם נעים בלאס וגאס, נבאדה.

מרסיה ומייק
באדיבות מרסיה ברזיל/אינסטגרם

באוגוסט 2022, מרסיה שיתפה תמונה נוספת שלהם בארוחת ערב משותפת, וכינתה את כוכבת ה-TLC שלה "גיבור הסושי". בקטע התגובות, עמית ארוס בן 90 יום אלום לריסה דוס סנטוס לימה הוסיף עוד ספקולציות ללהבות השמועות, וכתב, "זוג יפה" מתחת לתמונה.

עם זאת, מייק התייחס ליחסיו עם סלע האהבה כוכב על עונה 2 לספר הכל חיי הרווקות.

"אני לא יוצא עם אף אחד," הוא אמר למארח שון רובינסון במאי 2022. כשהצוות שאל לכאורה על התמונות שפרסמה מרסיה שלהם, הוא ענה, "[I] נפגשנו עם חבר, אה, בילינו וכאלה. אבל לא ממש דייט, אני רוצה לעשות דברים, לטפל בהם".

האם כוכבי '90 יום ארוס' מייק ונטלי חזרו להיות ביחד?

היפהפייה הבלונדינית חוזרת לעונה 3 של חיי הרווקות, ומייק אמור לעשות הופעה מיוחדת. עדיין חסרת מזל מאוהבת, לאישיות הריאליטי בטלוויזיה עדיין עיניה נשואות להיות אמא.

לאחר שיצאה עם מספר גברים, בטריילר לעונה הקרובה, נטלי נראית מתאחדת עם בעלה המנוכר. "אני מקווה שאוכל להחליט עם מי אני רוצה לבלות את שארית חיי", אמרה נטלי בכתב הוידוי שלה. לאחר מכן, הסצינה נחתכה אליה כשהיא הגיעה לחווה של מייק בסקווים, וושינגטון, אשר בקשר confirmed היה רשום למכירה ביוני 2022, מחזיק פרחים. מייק יצא לברך אותה והאקסים התחבקו בחיבוק מתוק מאוד.

הלהבות לשעבר עוררו לראשונה זמזום של פיוס אפשרי במאי 2022 לאחר שנטלי לקחה את הסטוריז שלה באינסטגרם וצילמה סלפי לכאורה עם הצרוד שהיא ומייק אימצו בעבר יחד.

ה חיי רווק אלום עוד הציתה את השמועות ביום שלישי, 23 באוגוסט, כאשר העלתה זיכרונות בפעם הראשונה שהתחברה למייק באינטרנט דרך אינסטגרם.

"היום לפני שבע שנים, הגבתי לבחור שלו: 'תודה על האיחולים הטובים שלך למדינה שלי!'", כתבה לצד תמונה מוקדמת ואהובה של הלהבות לשעבר. "וזה שינה את חיי לנצח…"

המעריצים יצטרכו להתכוונן 90 יום: חיי הרווקות עונה 3 כשתעלה לבכורה ביום שני, 12 בספטמבר, 2022, כדי לגלות אם מייק ונטלי חוזרים להיות ביחד!

קישור מקור