האם מייק ונטלי עדיין ביחד?

מייק יאנגקוויסט ו נטלי מורדובצבה התפצלו, אבל המסע שלהם ממשיך להתגלגל לעיני המעריצים. בני הזוג הוצגו בפני צופי TLC ב- ארוס בן 90 יום עונה 7, ו הדרמה שלהם עקבה אחריהם כשהם חזרו לעונה 8, ושוב כשהופיעו בעונה 6 של ארוס ל-90 יום: באושר ועושר? נטלי אפילו שיתפה את המסע שלה כשחזרה לסצנת ההיכרויות בעונה 2 של הספין-אוף Discovery+ 90 יום: חיי הרווקות. המשיכו לגלול כדי לגלות מה הוביל לפרידה שלהם לאחר מכן מתחתן ואם יש אפשרות שהם יוכלו לחזור להיות ביחד!

הדרמה של מייק ונטלי החלה באוקראינה

כשמייק ונטלי עשו את הופעת הבכורה שלהם בזיכיון, הם כבר היו מאורסים וחיכו לאשרת K-1 עבור נטלי כדי שתוכל לנסוע באופן חוקי לארצות הברית כארוסה של אזרח אמריקאי. בני הזוג, שנפגשו כשחבריהם המשותפים מינו אותם סנדקים לילדם, פגעו במכה בדרך כאשר היה עיכוב בתהליך.

מכיוון שהם לא יכלו לחכות יותר כדי לראות אחד את השני באופן אישי, מייק הזמין טיול לאוקראינה כדי לבקר את נטלי. עם אשרת ה-K-1 (והנישואים) המתקרבים בעתיד הקרוב, בני הזוג התחילו לדון בנושאים גדולים כמו דת, כספים והאם הם רוצים ילדים או לא – ולמדו שיש להם דעות שונות מאוד. הם נקלעו לקרב פיצוץ גדול בלילה לפני שמייק היה אמור לחזור לביתו בסקווים, וושינגטון, ונטלי זרקה את טבעת האירוסין שלה למזוודה שלו.

הם עדיין נאבקו בבעיות במערכת היחסים שלהם כשחזרו לעונה 7. נטלי האשימה את מייק בבגידה בה עם חברתו הטובה ביותר, דבר שהוא הכחיש. נטלי גם אמרה שהיא לא חושבת שהארוס שלה הוא "חבר הנפש" שלה, למרות שמייק הרגיש שהיא שלו.

עונה 8 חוזרת של מייק ונטלי

בבכורה של עונה 8, מייק ונטלי קיבלו את הבשורה לה חיכו: אשרת ה-K-1 שלה אושרה לבסוף. למרות שמערכת היחסים שלהם עדיין הייתה על הסלעים, הם החליטו לנסות את זה אחרון ולהשתמש ב-90 הימים שקדמו ליום חתונתם כזמן הנוסף שהם צריכים כדי לפתור את הבעיות שלהם.

באדיבות נטלי מורדובצבה/אינסטגרם

אבל הדברים החמירו כשנטלי הגיעה בוושינגטון. בני הזוג המשיכו להילחם כאשר נטלי נאבקה להסתגל לגור בחווה באזור כפרי לאחר שהתגוררה בעיר הבירה של אוקראינה, קייב. הם גם רבו על אורחות חייהם השונים: נטלי היא צמחונית שלא שותה בעוד מייק מעדיף לאכול בשר ולשתות בירה עם ארוחת הערב. הם גם התעמתו על תקוותיהם למערכת היחסים שלהם מכיוון שנטלי חשבה שמייק היה מחזיר לה את הטבעת שלה מיד והחלה לתכנן את החתונה שלהם. במקום זאת, מייק אמר לנטלי שוב ושוב שהוא לא מרגיש שהם מוכנים להתחתן ונראה שהוא סוחב רגליים לגבי בחירת תאריך לחתונה שלהם.

המתח הגיע לנקודת רתיחה כשמייק הסכים סוף סוף ללכת לטיפול זוגי עם נטלי לאחר שהתעקשה שהם יבקשו עזרה מקצועית. במהלך הפגישה הראשונה שלהם, מייק אמר לנטלי שהוא לא מאוהב בה יותר.

נטלי הייתה בעיצומה של התמוטטות רגשית לאחר שמייק הפסיק את חתונתם במהלך הפרק ב-21 במרץ 2021. "אני אטוס לאירופה, ומאז אני אבין איך אני [will] להגיע הביתה. אני לא יודע בכנות עדיין איך. אני מרגיש מפחד כי זה נגיף הקורונה ואני חייב לעבור את המלך [the] שדה תעופה וזה מפחיד ומפחיד וזה לא בסדר,” אמרה נטלי מתייפחת בעודה ארזה את בגדיה והתכוננה לצאת מביתו. "אבל אני גם חושב שאדם שעושה לי את זה לא אוהב אותי. וזה היום האחרון שלי באמריקה".

האם מייק ונטלי נשואים?

למרות הדרמה לקראת היום הגדול שלהםמייק ונטלי אכן התחתנו. בקשר אישר כי בני הזוג קשרו את הקשר במחוז Clallam, וושינגטון, ב-15 באפריל 2020, על פי רישומים מקוונים.

מייק ונטלי חוזרים עבור באושר ועושר? עונה 6

למרבה הצער, זה לא היה הכל אושר חתונה עבור בני הזוג. עד שהם חזרו עבור ארוס ל-90 יום: באושר ועושר?, נישואיהם כבר היו על הסלעים. נראה היה שהסצנות שלהם צולמו בסתיו 2020, ונקודת מפנה גדולה התרחשה כשהם באוקלהומה וחגגו את חג ההודיה עם אמו של מייק, טריש.

ארוס בן 90 יום ספר לכל שמייק אמא ניסתה לעצור את החתונה של נטלי
TLC (2)

במהלך ביקורם, מייק ונטלי שהו עם טריש בביתה, אבל נטלי הרגישה שטריש לא כל כך מסבירת פנים כלפיה. היא גם חשה מזלזלים מצד טריש מספר פעמים: כשטריש התעקשה לקחת אותה לאטליז מקומי כשטריש ידעה שנטלי היא pescatarian, התעקשה שנטלי תיקח עבודה כמתורגמנית במקום ללכת בעקבות חלומותיה על קריירה כשחקנית ועיתונאית וכאשר היא כינתה לכאורה את נטלי "זונתית".

למרות שגם מייק וגם טריש הכחישו שטריש כינתה את נטלי "זונה", זה היה הקש האחרון ליפהפייה הבלונדינית. בבוקר שבו היא ומייק היו אמורים לחזור הביתה לוושינגטון, היא אמרה לטריש שדיברה עם אמה ושאמא שלה יעצה לה לא לדבר עם טריש. "אני מצטער. אני מקשיב לאמא שלי. ביי,” אמרה נטלי לפני שהסתובבה ויצאה מביתה של טריש לחכות במכונית.

טריש ומייק ניסו לשכנע את נטלי לדבר על הבעיות שלה, אבל נטלי סירבה, והיא נתנה לשניהם את הטיפול השקט עד שהגיעו לשדה התעופה. ברגע שהם הגיעו, נטלי צעדה קדימה דרך קו האבטחה של שדה התעופה ולא נפרדה מטריש.

המתח בין מייק ונטלי הגיע לנקודת רתיחה בפרק ה-25 ביולי. בזמן צילומי הווידוי המשותף שלהם, הזוג התחיל לריב שוב כי נטלי עדיין הרגישה שטריש כינתה אותה "זונה" בזמן שהייתה בביתה בנובמבר 2020. כדי לנקות את האוויר אחת ולתמיד, מייק אמר לנטלי להתקשר לאמו נכון. שם ושם כשהם מצלמים את הראיונות שלהם ומתעמתים איתה.

בעודה מדברת ברמקול, טריש הבהירה שהיא "מעולם לא" כינתה את נטלי "זונה". נטלי גם שאלה את טריש מה היא חושבת עליה ומה היא עשתה כדי לגרום לה להרגיש כך, וטריש לא התאפקה. טריש אמרה בבוטות לכלתה שהיא כועסת עליה בגלל האופן שבו היא מתייחסת לבנה, ושנטלי "מרושעת" כלפי מייקל "כל הזמן". טריש גם טענה שנטלי "מבצעת מניפולציות" על מייק, והיא לא מאמינה שנטלי אוהבת את בנה.

בני הזוג החלו לריב על הריב האחרון שלהם בערב חג המולד 2020, שלאחריו עזבה נטלי להתארח עם חברתה, ג'וליה, בסיאטל. מייק כל כך התעצבן שהוא קם מהספה והתחיל לצעוק מעבר לחדר. הוא גילה שאשתו בילתה איתו רק לילה אחד בביתם מאז חג המולד, כי היא מבלה את רוב זמנה עם ג'וליה. כשבעלה שאל אותה למה היא אף פעם לא בבית, היא אמרה שזה בגלל שהם רבים "הרבה". הוויכוח של מייק ונטלי התלהט עד כדי כך שהוא ירד מהסט.

כוכבי ארוס 90 הימים, מייק דוד ביו, נהנים להיות רווקים תוך כדי הפרידה של נטלי
TLC; באדיבות בו לורנס/אינסטגרם

מייק, נטלי ודוד בו.

האם מייק ונטלי עדיין ביחד?

למרבה הצער, של מייק דוד בו לורנס מאז אישרה שהזוג נפרד באופן בלעדי בקשר. "היא לא הייתה בבית כבר כמה חודשים", חשף בוגר העונה ה-8, 51, במרץ 2021. "היא יכולה להתרחק בכל מה שאכפת לי".

"אני ממש מקווה [their relationship is over for good]," הוא הוסיף. "אני מתפלל לאלוהים."

ביוני, השכן של דוד בו ומייק, תמרההופיעה משותפת על פודקאסט "קיקי וקיביץ".. תמרה גם אישר הפרידה של מייק ונטלי וחשפה שנטלי היא זו שיזמה את הפיצול, והוסיפה שהיא עזבה את ביתו של מייק בערב חג המולד 2020. מאז, נטלי עברה לפלורידה, בזמן שהאקס שלה עדיין מתגורר בוושינגטון.

האם מייק ונטלי גרושים?

בקשר יכול לאשר כי נכון ל-11 באוגוסט 2022, לא מייק ולא נטלי עדיין לא הגישו תביעת גירושין, לפי רישומי בית המשפט.

האם נטלי ומייק יוצאים עם אנשים חדשים?

החל ממאי 2021, אמרו כי מייק נהנה ממנו מצב מערכת יחסים חדש. "מייקי ואני נהנים שוב עכשיו, כשגם אני רווק," אמר דוד בו בקשר אך ורק בזמנו. "נכון, ובכן, יש עוד דגים בים."

מאז, מייק עורר שמועות על היכרויות עם אוטובוס רוק של אהבה אלום מרסיה "ברזיל" אלבס. כוכבת VH1 עלתה לאינסטגרם עם תמונות של אותם מבלים יחד בלאס וגאס, נבאדה, בספטמבר 2021. עם זאת, היא לא פרסמה שום תמונות עם מייק ומייק לא פרסם שום תמונות עם מרסיה מאז.

ארוסים ל-90 יום מייק רוק אוהב את מרסיה הצית שמועות רומנטיות לאחר שנטלי התפצלה
באדיבות מרסיה ברזיל/אינסטגרם; הוספה: באדיבות נטלי מורדובצבה/אינסטגרם

באשר לנטלי, היא שיתפה את המסע שלה למצוא שוב אהבה בעונה 2 של 90 יום: חיי הרווקות. היא תיעדה את חייה כשהתיישבה בביתה החדש בסנט פטרסבורג, פלורידה, והמשיכה לצאת עם כמה גברים. עם זאת, נראה שהיא עדיין לא מצאה את מר הימין שלה כי היא עדיין נראית רווקה.

בתצוגה מקדימה לעונה 2 הקרובה, ביום שישי, 28 בינואר, מייק ונטלי יתייצבו פנים אל פנים וישוחחו על מצב נישואיהם. נטלי מתעצבנת מאוד כשמייק אומר שהוא מתכנן להגיש בקשה לגירושים, אז המעריצים יצטרכו להתכוונן כדי לראות אם יש סיכוי לפיוס.

האם כוכבי '90 יום ארוס' מייק ונטלי חזרו להיות ביחד?

ב-11 באוגוסט, TLC השיקה את הטריילר לעונה 3 של יום 90: חיי הזמר. נטלי נחשפה כחלק מהקאסט והיא הסבירה שהיא עדיין מחפשת בן זוג כי היא רוצה להפוך לאמא.

"באתי לאמריקה כדי להביא ילד לעולם ואני יודעת את זה בוודאות", אמרה בכתב הוידוי שלה, והוסיפה שהיא "ילדה טובה" שפשוט עשתה "בחירות רעות" בכל הנוגע למערכות יחסים.

בסצנה נפרדת, נטלי יצאה לדייט עם גבר לא מזוהה בקליפורניה, אבל נראה שהקשר הזה מסתיים בדרמה לאחר שהיא העיפה את האיש המסתורי שלה מחדר המלון שלה. "בשבילי, סקס זה רציני! הוא המלך משתמש בי," צעקה נטלי לפני שפרצה בבכי.

לאחר שחוסר המזל מצא אהבה, נראה שנטלי מתכננת לחזור לאקס שלה, מייק, ולכאורה לתת לנישואיהם הזדמנות נוספת. "אני מקווה שאוכל להחליט עם מי אני רוצה לבלות את שארית חיי", אמרה נטלי בכתב הוידוי שלה. לאחר מכן, הסצינה נחתכה אליה כשהיא הלכה לביתו של מייק בסקווים, וושינגטון, שרשום כעת למכירה, כשהיא מחזיקה פרחים. מייק יצא לברך אותה והאקסים התחבקו בחיבוק מתוק ורך מאוד. נראה שהמעריצים יצטרכו להתכוונן 90 יום: חיי הרווקות עונה 3 כשתעלה לראשונה ביום שני, 12 בספטמבר, 2022, כדי לגלות אם מייק ונטלי באמת חוזרים להיות ביחד!

קישור מקור