האם מילי בובי בראון הולכת לקולג'? בית ספר, רב סרן

בחזרה לבית הספר! האם מילי בובי בראון לקחת הפסקה מהמשחק כדי להמשיך לתואר אקדמי? הנה כל מה שאנחנו יודעים על התוכניות שלה לקדם את השכלתה על ידי לימוד באוניברסיטה.

האם מילי בובי בראון הולכת לקולג'?

מילי חשפה כי החליטה להירשם כסטודנטית מקוונת באוניברסיטת פרדו במהלך ראיון עם קֶסֶםפורסם ב-10 באוגוסט. בעוד שהמכללה ממוקמת בווסט לאפייט, אינדיאנה, היא תוכל להמשיך את התואר שלה מכל מקום באמצעות שיעורים וירטואליים.

מה תלמד מילי בובי בראון במכללה?

ה דברים מוזרים השחקנית תהיה חלק מתוכנית שירותי האנוש של האוניברסיטה. על פי אתר האינטרנט של התוכניתבתוכנית "תלמדו על המערכת וכיצד לעזור לצעירים".

האתר ממשיך ומסביר כי התוכנית "נועדה לספק לסטודנטים ידע בסיסי בהתפתחות אנושית ולימודי משפחה, מיומנויות לעבודה עם אנשים בסוכנויות שירות ומיומנויות הערכת תוכניות".

Shutterstock

מה עושה מילי בובי לעבודה מחוץ למשחק?

היא אמנם ידועה בעיקר בזכות תפקידה בתור אחת עשרה בתוכנית המצליחה של נטפליקס, אבל מילי שיחקה גם בסרטים כולל אנולה הולמס, גודזילה: מלך המפלצות ו גודזילה נגד קונג.

בנוסף למשחק, יליד ספרד עשה גם קריירה בתעשיית היופי. היא דיברה על קו טיפוח העור שלה, Florence by Mills, במהלך קֶסֶם רֵאָיוֹן.

"אני לא יודעת כלום על יופי וטיפוח עור", הודתה באאוטלט. "בגלל זה יצרתי את זה. אני הולך לקחת אותך למסע הזה איתי, כדי שנוכל ללמוד עוד על צמחים צמחיים, סרומים, תמציות פירות וירקות, אנזימים. דברים שכל כך חשובים לעור שלך, אבל אנחנו לא יודעים עליהם כי אנחנו צעירים. הכל נוגד את ההזדקנות, הכל נופח. אנחנו לא יודעים מה זה אומר".

ה אנולה הולמס 2 השחקנית הוסיפה, "אני צריכה לדעת יותר. ואני יודע שהדור שלנו צריך לדעת יותר".

עוד אחד ממיזמי הקריירה של מילי היה כשגריר רצון טוב עבור יוניסף. באמצעות התפקיד היא מתמקדת בבריאות המחזור ובחינוך לנשים צעירות.

"כמובן שאנשים יכולים להסתכל על זה כלחץ או מפחיד, אבל אני חושבת שזה החלק הכי מרגש בעבודה שלי", אמרה. "כולם מסתכלים עליי, 'מה את הולכת להגיד, מילי?' אני הולך לומר, 'לבנות צעירות מגיע חינוך. לצעירים בכל מקום מגיע שוויון זכויות. [You] מגיע לאהוב את האנשים שאתה רוצה לאהוב. היו האנשים שאתם רוצים להיות והשג את החלומות שאתם רוצים להשיג.' זה המסר שלי."

קישור מקור