האם מליסה גורגה בגדה בג'ו? דרמה לחתונה של תרזה

דרמה משפחתית! בעוד כמה עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי חברי צוות השתתפו תרזה ג'ודיצה ו לואיס רולסחתונה, שני כוכבים שלא נכחו היו אחיה של הכלה, ג'ו גורגהוגיסה, מליסה גורגה. הנה כל מה שאנחנו יודעים על הסיבה שהם לא השתתפו בטקס.

למה מליסה גורגה וג'ו גורגה לא השתתפו בחתונה של תרזה ג'ודיס?

על פי הדיווחים, ג'ו, 42, ומליסה, 43, בחרו לדלג על החתונה של תרזה לאחר שלישייה הייתה פיצוץ בזמן צילומי עונה 13 של תוכנית בראבו.

בעקבות הטקס ב-6 באוגוסט, אמר מקור אחד אֲנָשִׁים שג'ו ומליסה תכננו להשתתף בחתונה עד יום חמישי בערב. הם שינו את דעתם כאשר שמועות שווא על נישואיהם צצו בזמן הצילומים. לפי המקורב, מעורבותה של תרזה בדרמה והתנהגותו של לואיס הובילו את הגורגאס לדלג על הטקס.

"תרזה בגדה בהם באופן בלתי נסלח", טען מקור אחד. "הם לא מתכוונים לחגוג את הנישואים החדשים של תרזה כשכל מה שהיא עושה זה לנסות לקרוע את הנישואים שלהם".

"זה אומר שלתרזה לא היה קרוב משפחה אחד בחתונה שלה", הוסיף המקור, והצביע על כך שהתקופה הארוכה RHONJ בני הדודים המנוכרים של הכוכב קתי וואקיל ו רוזי פיירי גם לא היו נוכחים. "אבל זו הבחירה שעשתה תרזה."

מקור נוסף אמר לרשת כי ההחלטה של ​​ג'ו ומליסה נבעה מרצון להגן על עצמם מפני ההתקפות שקיבלו מטרזה במהלך השנים.

מישל איב סנדברג/שטרסטוק

"הצופים יראו, אבל אחרי המשך ההתקפות, ברור שהדבר הכי בריא לג'ו ומליסה לעשות הוא ללכת משם", אמרו. "הם רק רוצים למצוא שלווה, במיוחד עבור שלושת ילדיהם".

"המאמצים של מליסה וג'ו להפוך את המשפחה לעדיפות עם תרזה מוצו", המשיך המקורב. "לפעמים הסרת האנרגיה הרעילה מהחיים שלך היא הדרך היחידה קדימה."

האם מליסה גורגה בגדה בג'ו גורגה?

על פי BestofBravo המעריצים בחשבון האינסטגרם, הריב של תרזה עם הזוג נבע משמועות שמליסה בגדה בג'ו.

בן דודה של מליסה רמז לשמועות הבגידה בפוסט של סטוריז באינסטגרם ב-5 באוגוסט. "אני הילד הנוסף היחיד שהילדה הזו מנשקת", הוא כתב לצד סלפי עם איש הטלוויזיה.

ההאשמות האחרונות אינן הפעם הראשונה שטרזה מאשימה את מליסה בבגידה. ביוני 2013, אם לארבעה ילדים דנה בשמועות לפיהן גיסתה ניהלה רומן עם חבר לשעבר. לאחר שג'ו כינה את האתר שלו "חלאות" בגלל הפצת השמועה, הוא נקלע למריבה פיזית עם בעלה דאז של תרזה, ג'ו ג'ודיצהבמהלך טיול בלייק ג'ורג'.

חודש לאחר מכן, ה-BFF לשעבר של מליסה, יאן דה דולצ'ה, עורר עוד יותר את השמועות בכך שסיפרה לאנשים שהיא בגדה בג'ו עם האקס שלה.

עם זאת, מליסה הכחישה את ההאשמות. "מעולם לא בגדתי בג'ו," היא אמרה Us Weekly בזמן. "כל זה מאכזב."

מה עשו מליסה גורגה וג'ו גורגה במקום להשתתף בחתונה של תרזה ג'ודיס?

במקום להשתתף בחתונה, מליסה וג'ו בילו עם משפחתה. בזמן ששיתף תמונה של הקבוצה ב-5 באוגוסט, כתב ג'ו דרך שלו סיפורי אינסטגרם, "דם לא הופך אותך למשפחה."

ה אוהב סגנון איטלקי: סודות הנישואים החמים והמאושרים שלי כמו כן, נראה היה שהמחברת דחפה את תרזה כששיתפה סרטון של ריקוד הקבוצה. "אלוהים בירך אותי במשפחה מדהימה", כתבה כוכבת הריאליטי סרטון מהמפגש.

לאחר מכן היא שיתפה מם של פיט דיווידסוןשנפרדה לאחרונה מהאקס קים קרדשיאן, מהבהב שלט שלום. "פיט, טריסטן [and] הגורגה מתגלגלת לסוף השבוע כאילו…" נכתב בכותרת, בעוד מליסה הוסיפה אימוג'י בוכה-צוחק.

ג'ו ומליסה לא היו האנשים היחידים שהשליכו צל על הכלה. אחד מבני משפחתה שיתף סרטון של הלהקה רוקדת ואמר שהבאש "הרבה יותר טוב מחתונה".קישור מקור