האם מריה פיין עברה ניתוח פלסטי?

ארוס בן 90 יום כוכב טום ברוקס ברור שיש סוג! לאחר הפרידה המגעיל של טום מהחברה לשעבר דארסי סילבה שיחק בעונה 3 של ארוס 90 יום: לפני 90 הימיםיליד אנגליה המשיך הלאה מריה פייןמן. ילידת לאס וגאס, נבדה, עשתה את הופעת הבכורה שלה ב-TLC ביוני 2021 של הספין-אוף Discovery+, 90 Dayaries, ולא לקח הרבה זמן עד שהחברה של טום הציתה שמועות על ניתוחים פלסטיים. אבל האם עשו לה פרוצדורות קוסמטיות כלשהן? המשיכו לקרוא כדי לגלות את כל מה שאנחנו יודעים על השינוי של מריה פייןמן.

מה קרה ב יומני 90 יום?

טום הציג לראשונה את הרומן שלו עם יליד לבנון בספין-אוף לאחר שפגש אותה באמצע יולי 2020. באותה תקופה, בארצות הברית היו איסורי נסיעה נגד מדינת הולדתו של טום, בריטניה, על רקע מגיפת הקורונה. במקום טום לנסוע ללאס וגאס לבקר את מריה, היא עשתה מספר נסיעות לבקר אותו מעבר לבריכה.

במהלך פרק מרץ 2022 של יומני 90 יום, טום הציע למריה נישואים לאחר שנה של היכרויות. לרוע המזל, מריה דחתה את הצעתו, אך במקום דירה, "לא", אמרה מריה שתגובתה הייתה יותר "לא כרגע". בני הזוג נשארו ביחד לאחר הצעת הנישואין שנדחתה של טום.

מספר חודשים לאחר מכן, טום בילה 90 ימים בלאס וגאס כדי לבדוק איך חיי היומיום שלהם יכולים להיות. עם זאת, בעלה המנוכר של מריה חזר לגור איתה ועם ילדיה ותום בסופו של דבר בילה שם את רוב זמנו לבד.

בעוד הזוג תכנן להכיר את טום לילדיה, טום הסביר שאם הוא "עדיין ישב מבחוץ והסתכל פנימה", ייתכן שהוא יצטרך "לשקול מחדש" את עמדתו.

"אחרי שהכל הושלם, ואני מקווה שזה יהיה במוקדם ולא במאוחר, החוויה הזו באמת גרמה לי להבין שאני לא יכול לחיות בלי מריה", הסביר בווידוי למפיקים ביוני 2022. "אני הולך לשאול היא תתחתן איתי שוב, ואני מקווה שהפעם היא תגיד כן."

האם מריה פיין עברה ניתוח פלסטי?

בעוד הרומן שלה עם הרווק הבריטי היה מלא עליות ומורדות, ארוס בן 90 יום מעריצים סקרנים לגבי הליכי הניתוח הפלסטי שעברה של מריה. המעריצים מיהרו לערוך השוואות בין דארסיי לשעבר של מריה וטום, מכיוון שרבים הרגישו שהם דומים זה לזה.

באדיבות טום ברוקס/אינסטגרם

"זוכר כשמריה וטום צחקו על דארסי על שעבר ניתוח פלסטי וטענו שהמראה שלה היה 'הכל טבעי'?" מעריץ אחד צייץ. בינתיים, כתב אחר, "אם נמזג את דארסי בסביבות 2018 ואת דארסי עכשיו, היינו מקבלים את החברה החדשה של טום, מריה".

אמא לשניים לכאורה הכחישה בעבר ניתוח פלסטי בתגובה שנמחקה מאז באינסטגרם בנובמבר 2021, שפורסמה ב-Reddit. "עשיתי אפס עבודה. תסתכל על אמא ואבא שלי. תמונות פורסמו", כתבה. "תודה על המחמאה… אני ישראלי וארמני. יש לנו הכל גדול".

טום גם הגן על חברתו, ולכאורה חשף שהיא עשתה רק בוטוקס בעבר, בתגובה שנמחקה מאז.

קישור מקור