פידון בראון של נשות האחות מאשר שבנה של רובין דייטון גר בקרוואנים מחוץ לביתה

האם מרי בראון התעללה בילדים? האשמות

נשות אחות כוכב מרי בראון סומנה כהורה "שוחק" לאחר כריסטין בראוןבנו של, פיידון בראון, הרהר בילדותו במהלך הופעה ב YouTube בשידור חי עם ג'ון ייטס ב-11 בינואר 2023. לאורך כל נישואיהם הפוליגמיים, מרי, כריסטין, ג'נל בראון ו רובין בראון החשיבו את עצמן אימהות לכולן קודי בראון18 ילדיו. ההאשמות המזעזעות מגיעות חודש אחד בלבד לאחר שפרסמו החדשות כי מרי וקודי סיימו את נישואיהם של 32 שנים. המשיכו לקרוא כדי לגלות מה היה לפידון לומר על ההתנהגות של מרי.

האם מרי בראון התעללה בילדי 'נשות האחיות'?

למרות שפיידון לא אמר במפורש שמרי התעללה בו ובאחיו, הוא טען שמרי הייתה יותר מ"רעה" לילדים.

"שוחק וסוג של מרושע הן לא מילים חזקות מספיק, הן לא מילים תוקפניות מספיק", אמר פידון במהלך הראיון ב-11 בינואר 2023. "מרי לא היה נחמד… שוחקים אינה מספיקה מילה כדי להסביר מה מרי הייתה לכמה מאיתנו הילדים במיוחד."

כשנשאל אם ההתנהגות ה"שוחקת" "עברה בעבר מילולית", טען פידון, "היא עוברת כל כך הרבה מעבר למילולית. מילולי בעצם הפסיק להתקיים".

הוא לא נכנס לפרטים נוספים על טענותיו "מתוך כבוד" לאמו, כריסטין.

Puddle Monkey Prods/Kobal/Shutterstock

נציגי מרי לא הגיבו מיד בקשרבקשתו של תגובה.

מה מאדי בראון צייצה על מרי?

בזמן שפיידון היה מבוהל בהאשמותיו נגד מרי, בתה של ג'אנל, מאדי בראון, הטיחה לכאורה את כוכבת הריאליטי על היותה "מתעללת" ו"מפלצת" בפוסטים שנמחקו מאז בטוויטר.

"אין כמו להתמודד עם אדם מתעלל כל החיים שלך ולבסוף לקבל את החופש שלא יהיה לך שום קשר איתה", צייצה מאדי בינואר 2019.

מאוחר יותר מאדי צייצה בטוויטר שהיא "פוחדת" ממישהו במשך "כל חייה" ש"משחק כמו זה" ש"כואב".

הציוצים – שפיידון אישר כי הם על מרי – היו בתגובה לפוסט הציבורי של מרי באותה תקופה, בטענה שמדי לא הופיעה כמיטב יכולתה כשעזרה לעבוד עבור עסקי LulaRoe של מרי.

מה אמרו הכוכבות האחרות של 'נשות האחיות' על ההורות של מרי?

במהלך ה-YouTube Live, Paedon חשף שאשתו הרביעית של אביו רובין הצביעה על היחס ה"פוגעני" והבלתי הוגן של מרי כלפי הילדים כלפי הפטריארך המשפחתי.

הוא אפילו שיבח את רובין על שפקח "כמה עיניים" בתוך המשפחה הפוליגמית והוסיף כי לנצח יהיה "אסיר תודה" עבורה.

אַחֵר נשות אחות כוכבים שיתפו בעבר את אי הסכמתם לסגנון ההורות של מרי. בפרק משנת 2011, המשפחה נסעה לאגם ביג בר, קליפורניה, לטיול קמפינג. בפרק, בתה של רובין, בריאנה, אמרה לה שפיידון דחף לה בעין.

מרי המשיכה להטיל משמעת על כל הילדים בפומבי וביקשה מהאמהות האחרות לגבות אותה בזמן שהיא עושה זאת. במהלך מפגש העונה, כריסטין חשפה שהיא חשבה שהעיתוי של מרי לא היה כשדיברה עם הילדים, וציינה שהיא לא חשבה שאף אחד מהילדים האחרים היה מעורב בתקרית החטטנות. עם זאת, קודי זעם על הילדים, וטען שהוא היה לוקח אותם בחזרה לאתר הקמפינג אם מרי לא התערב.

מי הם הילדים של מרי בראון?

כוכבת TLC חולקת את הילד ליאון בראון עם בעלה לשעבר. ליאון חשף שהם טרנסג'נדרים ביוני 2022, חמש שנים לאחר שיצאו כהומוסקסואלים.

"להיות קוויר וטרנסי הם בהחלט חלק מהחלקים האהובים עלי בעצמי. עם זאת, יש כל כך הרבה דברים שאני לומד לאהוב בעצמי בתהליך הזה", כתב ליאון בזמנו באמצעות אינסטגרם. "הנה בשבילי להכיר את עצמי, לשתף את עצמי ולהתפתח ללא הרף להיות האדם שאני, להיות האני האהוב עליי בכל ההקשרים."

בסך הכל, לקודי יש 18 ילדים.

קודי חולק את הילדים לוגן, קיילב, מאדי, האנטר, גאריסון, גבריאל וסוואנה עם ג'אנל. הוא חולק את הילדים Aspyn, Mykelti, Paedon, Ysabel, Gwendlyn ו-Truely עם כריסטין. הוא אימץ באופן חוקי את שלושת ילדיה של רובין מנישואים קודמים, דייטון, אורורה ובראנה, והזוג קיבל בברכה שני ילדים משלהם, סולומון ואריאלה.

קישור מקור