האם מרי בראון יוצאת לאחר קודי מפוצלת?

ממשיך הלאה? נשות אחות כוכבים מרי בראון ו קודי בראון מְאוּשָׁר הם סיימו את נישואיהם בינואר 2023, אבל המעריצים חושבים ש פונדק המורשת של ליזי ייתכן שהבעלים כבר מוכן לחזור למשחק ההיכרויות. המשיכו לקרוא כדי לגלות אם מרי יוצאת עם מישהו, מה מעריצים חושבים ועוד.

האם מרי בראון יוצאת?

למרות שלא ברור אם מרי טבלה את בהונותיה בחזרה בבריכת ההיכרויות החל מינואר 2023, מעריצים שיערו שכוכב ה-TLC כבר משחק במגרש.

"היא צריכה לצאת. מערכת היחסים שלה עם קודי הסתיימה", כתב משתמש אחד בטוויטר. עוד משתמש במדיה חברתית ציינו שהם רוצים לראות א נשות אחות דייטים ספין-אוף, כותבים, "אשמח לראות את TLC יוצרת תוכנית היכרויות עבור כריסטין ומרי וילדיהם. ההתבכיינות של קודיס היא מעצבנת. הוא משעמם. ג'נל בראון צריכה מופע גינון. הם יכולים להיות הדבר הגדול הבא. כולם מלבד רובין וקודי."

בנוסף, במהלך חלק ראשון של נשות אחיות: אחת על אחת מיוחד ששודר בדצמבר 2022, מעריצים ראו את מרי צופה בקליפ של קודי מעביר הודעה קשה על מצב מערכת היחסים המתוח שלהם. "אם היא רוצה להמשיך הלאה ולהתחתן עם אחר, היא לא הייתה מתווכחת איתי", אמר הפטריארך של המשפחה.

מי החברה הכי טובה של מרי בראון, ג'ן סאליבן?

המעריצים פגשו את ה-BFF של מרי, ג'ן סאליבןבמהלך פרק בנובמבר 2022 של נשות אחות. היא גם מופיעה באינסטגרם של מרי לעתים קרובות, והזוג מארחים יחד קטע שבועי בשם "שישי עם חברים".

בנוסף, ג'ן הייתה לצידה של מרי כשאמה מתה במרץ 2021 ועמדה לצידה לאורך כל הדרך. שערוריית שפמנון 2015שבו היא התחילה מערכת יחסים מקוונת עם גבר בשם "סם קופר", שהסתבר שכן רמאי ידוע לשמצה ג'קי אוברטון. ג'ן גם עוזרת לנהל את ליזי'ס Heritage Inn.

באדיבות מרי בראון/אינסטגרם

"ג'ן יודעת הכל על החיים שלי. היא בעצם יודעת הכל על המצב שלי עם קודי", המוכר LuLaRoe אמר בפרק הקודם של נשות אחות. "היא הייתה האדם היחיד שיכולתי לסמוך עליו במהלך כל מצב הדייג הזה לפני שנים. היא באמת הרוויחה את האמון שלי במהלך התקופה הזו".

מערכת היחסים של מרי וג'ן הייתה נושא לדיון בקרב נשות אחות מעריצים ב-Reddit לכמה זמן. בשרשור בשם פשוט "מרי וג'ן?" הצופים נתנו את דעתם על הקשר ההדוק ביניהם, כשמשתמש אחד טען, "אני חושב שהם כל כך קרובים כי ג'ן נהנית לחרפן עם מרי על כל השאר במשפחה."

אחר הוסיף, "בכנות, אני שמח בשביל מרי. בתור 'אישה מזדקנת' בעצמי ובערך בגילה של מרי, גם לי יש בעל שלא מאוד תומך… הרגשתי אותה כשהיא אמרה, 'מישהו בא לעזור לי ולהיות שם בשבילי'. יש לי חבר קרוב שאני מכיר רק 7 שנים בערך. אני לגמרי יכול להזדהות עם זה שסוף סוף יש מישהו שנותן כמו-t, הרבה גברים לא מסוגלים להיות חבר אמיתי ולהיות שם בשבילך."

למה מרי וקודי בראון נפרדו?

מרי ויליד ויומינג אישרו את הפיצול שלהם ב-a הצהרה שפורסמה באינסטגרם ב-10 בינואר 2023, שוברים שתיקתם בעניין בפוסט משותף.

"אחרי יותר מעשור של עבודה על מערכת היחסים שלנו בדרכים הייחודיות שלנו, קיבלנו את ההחלטה לסיים לצמיתות שלנו נישואים מערכת יחסים", נכתב בחלקו בהצהרה. "אנחנו גם מחויבים להמשך הריפוי של כל מערכת יחסים בתוך המשפחה כדי שנוכל להתקדם בסליחה, חסד ואהבה".

האם כריסטין בראון יוצאת?

כריסטין בראון – שחשפה שהיא עזבה את קודי בהצהרה בנובמבר 2021 שפורסמה באינסטגרם – הייתה כנה לגבי אהבתה החיים כמעט שנה אחרי הפיצול שלה ושל איש העסקים.

כריסטין בראון
TLC

"אני אשמח לצאת לדייט", אמרה אֲנָשִׁים באותה תקופה, וציינה שהיא דיברה עם הבת הצעירה Truely על הסיכוי לחפש מערכת יחסים רומנטית. "היא כאילו, 'אמא, אני מאוד אוהב את החיים שלנו איך שהם עכשיו'. בהמשך הדרך. אני רק אתן לגורל לטפל בזה".

כשהיא מסבירה שהיא "תהיה מונוגמית מכאן והלאה", ה בישול עם רק כריסטין הכוכב המשיך, "אני רוצה בחור שבאמת אוהב אותי ורוצה להיות איתי באופן אינטימי. אני רק רוצה להיות דוגמה לילדים שלי יותר מהכל. תמיד אמרתי להם 'תעשו מה שישמח אתכם'. אני חייב לעשות את אותו הדבר."

האם ג'נל בראון יוצאת?

בקשר פרסמה את החדשות באופן בלעדי בדצמבר 2022 זה ג'נל בראון סיימה את מערכת היחסים שלה עם קודי לאחר כמעט 30 שנות נישואים.

פחות מחודש לאחר פיצולם, א סיפר ​​מקור בקשר שגרירת Plexus "מתמקדת בעצמה ובילדים שלה", ומציינת, "היא לא חושבת על או רוצה לצאת עם מישהו כרגע".

המקורב המשיך ואמר את זה אמא לשישה לוקחת את הפרק הזה כאישה רווקה. "ההתרגלות לחייה החדשים לא הייתה קשה מאז שקודי כמעט ולא הייתה בסביבה בשנים האחרונות", הסביר המקור, והוסיף כי ג'אנל "לא מתמקדת בכעס או בטינה כלפי קודי".קישור מקור