האם מתיו מוריסון נשוי? הכירו את אשתו רנה פואנטה

מתיו מוריסון ידוע בעיקר בזכות משחקו, לאחר שגילם את וויל שוסטר עַל שִׂמְחָה. אבל הוא גם רקדן, זמר-יוצר ובעל. המועמד לפרס טוני היה נשוי לאשתו רנה פואנטה מאז 2014.

מאיפה רנה פואנטה?

רנה נולדה בהוואי לאם חד הורית לארבעה ילדים, לפי biographyline.com. שורשי האי שלה ממשיכים להשפיע על חייה כשהיא חולקת אותם עם מתיו ומשפחתה. "כשהייתי ילד, חלמתי יום אחד לרקוד הולה לבעלי ביום חתונתנו… לא רק שזה קרה, גם יצא לי לרקוד איתו! #hawaiiantraditions", כתבה בכיתוב תמונה מחתונתה עם מתיו.

מה עושה רנה פואנטה לעבודה?

ילידת הוואי היא מקף רב בדיוק כמו בעלה. היא שחקנית, דוגמנית, מוזיקאית ויזמית. היא הופיעה בסרט 2014 מִסתַעֵף ודגמנה בקמפיינים לבבי וקלווין קליין לפי פרופיל האינסטגרם שלה.

איך נפגשו מתיו מוריסון ורנה פואנטה?

לדברי מתיו, הוא פגש את רנה לראשונה במסיבת גראמי בשנת 2011. היא משכה את תשומת לבו כשעזב את האירוע כששמע אותה מדברת פידג'ין (סלנג הוואי).

"שרתי גיבוי לבחור בשם דון הו בתיכון וביליתי בקיץ בהוואי. אז, כששמעתי אותה מדברת, אמרתי, 'הוואזיט, סיסתה?' והיא צחקה," אמר הניו יורק פוסט בשנת 2015. "השאר היסטוריה".

הזוג יצא במשך שלוש שנים והיו מאורסים במשך 15 חודשים לפני חתונתם ב-18 באוקטובר 2014. הם חלקו טקס אינטימי באי מאווי, הוואי. כדי להשלים את האירוסין המרגש שלהם, חבר שלהם אלטון ג'ון העניק להם סרנדה עם "השיר שלך".

כמה ילדים יש להם?

רנה ומתיו חולקים שני ילדים. הזוג קיבל את פני התינוק מספר 2, הבת פיניקס, ביוני 2021. מתיו שיתף את הבייבי באמפ של רנה לרשתות החברתיות בפעם הראשונה באפריל בסרטון סטוריז באינסטגרם. "בייבי טוען", כתב השחקן את הקליפ של הזוג רוקד דארן כריס' "משפחה בסביבה."

החדשות על ההריון שלהם עם פיניקס הגיעו 6 חודשים אחרי רנה נחשפה לעוקבי האינסטגרם שלה שהיא עברה הפלה טראגית.

"הרגע עברתי את אחת החוויות הפגיעות, הגולמיות, המסיביות, המבלבלות, פשוט פנומנליות שאישה יכולה לסבול אי פעם", כתבה באוקטובר 2020 על אובדן ההיריון. "מתיו ואני ניסינו כל כך בכוונה להיכנס להריון והתקשרנו לילד שלנו… אני מנסה לקרוא לילד שלי שאני יודע שהוא מחכה לנו. ואני רוצה פשוט לפתוח את חיי ואת זרועותיי בפני האדם הזה. וכך, במחזור השני של הזמנת הילד הזה, נכנסנו להריון. וזה היה בין כוונות ואהבה יוצאי דופן כאלה. הפלתי. גיליתי את זה בארבעה שבועות והתחלתי את מחזור ההפלה בשבוע השישי שלי".

התינוק הראשון של בני הזוג, הבן רוול, נולד באוקטובר 2017. השניים הצהירו מאז כי הם מרוצים ממשפחתם בת ארבע נפשות ואינם מתכננים להגדיל בקרוב, כאשר רנה כינתה את הגעתה של פיניקס "האחרונה" במאי צילום הריון 2021.

האם רנה הגיבה לירי 'SYTYCD' של מתיו?

לשחקן ברודווי היה זמן קצר כמארח במהלך העונה ה-17 של אז אתה חושב שאתה יודע לרקוד אך פוטר בשל מה שהוא כינה "פרוטוקולי הפקת תחרות" בהצהרה ל אֲנָשִׁים ביום שבת, 28 במאי. עם זאת, מאוחר יותר דיווח ה-outlet כי זה נובע מהודעות לא הולמות שנשלחו למתמודדת ביום שלישי.

החל מיום שני, רנה אמרה למגיב באינסטגרם שלה על "תיאוריות מגעילות" סביב עזיבתו, "אנחנו לא מודעים לאף אחת מהתיאוריות ומה שנאמר שם בחוץ. בכנות יכול היה להיות פחות אכפת מהרכילות. הכל מורכב. אנחנו יודעים את האמת שלנו וזה כל העניינים. אנו מעריכים את האהבה והתמיכה של אלה כמוך שבאמת חיים חיים מלאי חמלה ומלאי חמלה וחולקים איתנו את האהבה.קישור מקור