האם ניקול זכתה במיס הרפובליקה הדומיניקנית?

האם ניקול זכתה במיס הרפובליקה הדומיניקנית?

זמן הצג! המשפחה שנטל כוכב ניקול חימנו ידועה באישיותה הלוהטת, אבל פדרו חימנואחותו הקטנה של החליטה לעלות על העניינים ולהתחרות בתחרות מיס יוניברס הרפובליקה הדומיניקנית. המשיכו לגלול כדי לגלות אם ניקול לקחה הביתה את הכתר של מיס יוניברס הרפובליקה הדומיניקנית.

מהי מיס יוניברס הרפובליקה הדומיניקנית?

תחרות מיס יוניברס מורכבת מראיונות מקדימים, תחרות בגדי ים ושמלות ערב, יחד עם סבב שאלות אחרון, שקובע את "היכולת של המתמודד לבטא את עצמו תחת לחץ", לפי אתר האינטרנט של הארגון.

ניקול חימנו חשפה את מהפך הגלאם שלה

מאיבוד הפלטה ועד הגדלת חזה, ניקול מגבירה את המראה שלה. על העונה האחרונה של המשפחה שנטל, היא החליטה לדחוף את זה עוד יותר כשהכריזה שהיא החליטה להתחרות בתחרות מיס יוניברס הרפובליקה הדומיניקנית. בזמן שהיא שכרה מאמן מסלול, הוא לא היה אופטימי במיוחד בגלל חוסר הניסיון שלה.

"ניקול, יש לה ניסיון, אבל אחרי שש שנים בלי להתחרות, שוכחים את זה", הסביר המאמן שלה, סטלין, למפיקים בספרדית. "היא צריכה להתחיל מאפס, והיא מאוד גולמית. ובאמת בתחרות הזו, יש בנות יותר יפות ממנה. אז היא צריכה לעבוד קשה… כי זו תחרות קשה לנצח. כאן הזוכה ממשיך למיס יוניברס".

כשניקול מתאמנת לתחרות, היא גם בחרה בחומרי מילוי בסנטר כדי לשנות את המראה שלה. "התחרות מתקרבת מהר, ואני עובדת קשה מאוד בשבילה", היא הסבירה בכתב וידוי, אך הוסיפה שמאמן המסלול שלה מייאש. "אבל כשדיברתי עם סטלין באולפן, היה לי מאוד קשה כי סטלין ניסה אותי, כמו, 'אתה לא טוב בשביל זה. אתה צריך יותר.'"

האם ניקול חימנו זכתה במיס הרפובליקה הדומיניקנית?

למרות שכירת מאמן מסלול ושינתה את התדמית שלה, ניקול לא זכתה בתואר מיס יוניברס הרפובליקה הדומיניקנית 2021.

"כשאתה משיג את מה שאתה רוצה, זה כיוון אלוהים", היא כתבה באמצעות אינסטגרם לצד צילום זוהר בדצמבר 2021. "כשאתה לא מקבל את מה שאתה רוצה, זו ההגנה של אלוהים".

המשפחה שנטל אלום הוצב בין 10 הראשונים, מבלי לזכות בפרס מיוחד.

קישור מקור