האם ניק קאנון מאורס?  הצעה ופרטי ארוסה

האם ניק קאנון מאורס? הצעה ופרטי ארוסה

מחוץ לשוק? גבר של נשים ניק קאנון נראה שהוא מוכן להתיישב כשהודיע ​​לכאורה שהוא מאורס. המשיכו לקרוא לכל הפרטים על ליין תופים הצעתו לכאורה של השחקן.

האם ניק קאנון מאורס?

"אמרתי שלעולם לא אעשה את זה שוב", הראשון כל מה ש כוכב משותף באמצעות אינסטגרם ביום חמישי, 14 ביולי, לצד תמונה אהובה שלו עם אישה מסתורית. "סוף סוף עושה את מה שהעולם רוצה שאעשה", הוא הוסיף עם אימוג'י של טבעת יהלום.

התמונה השנייה במצגת הראתה תמונת תקריב של היהלום הענק בצורת אגס עם הילה נסתרת כשהוא כרע ברך ופתח את קופסת הטבעות.

המעריצים מיהרו לפקפק באותנטיות של הרגע, בעוד שרבים הניחו שהוא מתכונן לשחרר מוזיקה חדשה.

"נה, זה חייב להיות קליפ מוזיקלי", כתב מעריץ אחד בקטע התגובות של הפוסט שלו. "ניק, ביי! זה קליפ מוזיקלי", צלצל אחר.

למי הציע ניק קאנון נישואים?

למרות שניק לא הצליח לתייג את ארוסתו כביכול, החדשות מגיעות רק יום אחד אחרי ה Wild 'n Out המארח חשף את רגשותיו האמיתיים לגבי אשתו לשעבר מריה קארי.

ניק – שהיה נשוי לזמרת "We Belong Together" מ-2008 עד 2016 – סיפר ל-"The Hottee Talk Show Podcast" שנישואיהם היו "כמו אגדה".

"אני מעריך את הפנטזיה הזו כי אם אנסה לחזור וזה לא היה אותו הדבר, הייתי אומר, 'לעזאזל, פישלתי את זה'", אמר במהלך הופעתו ביום רביעי, 13 ביולי. "אם הייתה לי ההזדמנות, אם זה יכול להיות כמו שזה היה, אני שם."

כמה ילדים יש לניק קאנון?

ניק היה מאוד פתוח לגבי אמונתו שמונוגמיה היא מיושנת ו"מושג אירוצנטרי".

ה America's Got Talent אלום, שקיבל בברכה ילדים עם ארבע אמהות שונות, טוען שאין לו "בעלות על אף אחת מהאמהות".

"אנחנו יוצרים משפחות, במובן הזה שיצרנו ישות יפה", אמר בפרק באוגוסט 2021 של מועדון ארוחת הבוקר תוכנית רדיו.

ילדיו הגדולים של ניק, תאומי אחים, ילד, מרוקאי, וילדה, מונרו, נולדו באפריל 2011 עם אשתו לשעבר מריה. לאחר גירושיהם ב-2016, ניק המשיך לקבל את פני הבן גולדן, יליד פברואר 2017, ואת הבת Powerful Queen, שנולדה בדצמבר 2020, עם דוגמנית בריטני בל.

ביוני 2021 נולדו לו בניו התאומים, ציון וזיליון אבי דה לה רוזה. דגם של אותו חודש אליסה סקוט הוליד את ילדו השביעי, בן בשם זן. למרבה הצער, זן נפטר בגיל חמישה חודשים מסרטן המוח.

ניק מצפה כעת לילדו השמיני עם דוגמנית בר טייסי. ביוני 2022, אבי הודיעה שהיא בהריון פעם נוספת, אך טרם חשפה אם ניק הוא האב.קישור מקור