האם 'נשוי ממבט ראשון' הוא תסריטאי, אמיתי או מזויף? רמזים

נשוי ממבט ראשון היא אחת מתוכניות הריאליטי הפופולריות ביותר של Lifetime, ומסיבה טובה! מהציפייה לראות מי יגיד "כן" ביום ההחלטה ועד לכל העליות והמורדות שביניהם, זה לא אמור להפתיע שהמעריצים חיים על הדרמה הבלתי נמנעת בכל עונה – בין אם היא אמיתית או לא. המשך לקרוא כדי לגלות אם MAFS הוא תסריטאי, אמיתי או מזויף, תיאוריות מעריצים, טענות ועוד.

האם 'MAFS' הוא תסריטאי, אמיתי או מזויף?

מעריצים תהו זמן רב אם הזוגות ממשיכים נשוי ממבט ראשון מתאימים בגלל התאימות שלהם – או היעדר זה בתקווה ליצור דרמה בכל עונה.

בזמן מדבר אל בקשר ביולי 2022, MAFS מומחה למערכות יחסים הכומר קאל פתח בקשר לתהליך הבחירה שעובר כל תקווה לפני שלוהק לסדרת Lifetime ארוכת השנים, שנמצאת בעונתה ה-16 החל מינואר 2023.

"אני יודע שזה סרט דוקוסי בטלוויזיה, אבל אני מודאג יותר אם הם יצליחו להגיע לטווח הארוך", אמרה יועצת הנישואין, והוסיפה מאוחר יותר שכאשר מדובר בקשרים רומנטיים, "מספר רב של אנשים מאפשרים ייאוש לקבל את ההחלטות שלהם עבורם. רק בגלל שאתה נואש להתחתן, זה לא אומר שאתה מוכן להתחתן".

מציין שהוא למד ללחוץ MAFS למתמודדים "שקשה יותר" "לרחיק מתחזות" מאז החתימה על התוכנית בעונה 4, המשיך יליד וירג'יניה, "למדתי שיש הבדל בין מה שמישהו 'פתוח אליו' במערכת יחסים לבין מה שמישהו באמת רוצה או צרכי."

מדוע מעריצים חושבים ש'MAFS' הוא תסריטאי

נשוי ממבט ראשון מעריצים שידרו את תלונותיהם על קווי הסיפור ה"תסריטאיים" לכאורה של התוכנית במשך שנים, פנו לרשתות החברתיות כדי לפרוק את הזוגות שנבחרו לניסוי החברתי, האינטראקציות בין המומחים ועוד.

"עונות #MAFS הפכו גרועות יותר בהדרגה, הנוסחה השתנתה לדרמת תסריט טהורה כביכול ריאליטי, זה כבר לא קשור לזוגות שמוצאים אהבה. אני בספק שאי פעם נראה עוד סיפור אהבה של ארמאני ו-וודי" כתב משתמש טוויטר מתוסכל אחדאחר מוֹסִיף"אני אוהב MAFS אבל הסדרה הזו נראית קצת מתוסרטת מדי."

מספר משתמשי מדיה חברתית באינסטגרם לא התאפק על איכות התוכנית אחרי עונה 16 – אשר מתרחש בנאשוויל – הוקרן בבכורה בינואר 2023. "התוכנית הזו עברה מדאגה כנה מהרצון שאנשים ימצאו אהבה לתוכנית שנראה שאכפת לה רק מדירוגים, תאונות רכבות ופרסום חסר בושה של מוצרים וחברות", כתב אדם אחד, בעוד אחר הדהד דומה סנטימנטים, והוסיפו, "העונה הראשונה שאני לא יכול להיכנס אליה נראית כאילו היא מיועדת רק לטלוויזיה בדרמה, כשהאנשים שנבחרו לא מוכנים לנישואין."

חבר שחקנים לשעבר של 'MAFS' רמז בתוכנית Scripted

לינדזי – שיחסי רכבת ההרים שלו סימן תועד במהלך עונה 14 בבוסטון – פורסם סרטון אינסטגרם לקראת הבכורה של עונה 16, רומז שרבים מחברי הקאסט שאלו מדוע אנשים מסוימים התחברו יחד.

לכל החיים

"כשהעונה החדשה של MAFS תתחיל ואתה מנסה להבין איך הם עשו את הגפרורים", קרא טקסט מעל קליפ של אישיות Lifetime לשעבר מסתכלת עמוק במחשבה, בעוד הכיתוב נכתב: "כלומר, לכולנו יש התיאוריות שלנו. אֵיך? למה? הא? WHO? עם מה? אפילו שעברנו את התהליך שאלנו את עצמנו את זה מדי יום. זה היה חלק מהחלק המהנה. דבר אחד בטוח שזה יהיה משעשע. בהצלחה נאשוויל, שהסיכויים יהיו לטובתך."

האוהדים לא בזבזו זמן והכניסו שני סנט משלהם, כשמשתמש אחד באינסטגרם הגיב: "אני משוכנע שמשחק אחד או שניים בכל עונה הם למטרות בידור בלבד", בעוד שאחר הוסיף, "מילה אחת: דרמה. כבר לא אכפת להם ממערכות יחסים. הכל עניין של דרמה עכשיו, וזה עצוב. פעם הייתה הופעה טובה".

אילו זוגות 'MAFS' הכירו זה את זה לפני שהתחתנו?

בעוד רוב הזוגות על נשוי ממבט ראשון הם באמת זרים, היו כמה פעמים שהזוג הטרי באמת הכירו זה את זה לפני שקשרו את הקשר.

זוג עונה 8 לוק ו קייט נפגשו באירוע ספיד דייט לפני נישואיהם; עם זאת, בעוד לוק זיהה את כלתו כשהיא הלכה במעבר, לקח לקייט דקה להבין מאיפה היא מכירה אותו.

זוג עונה 11 אמיליה ו בנט למעשה נפגשו במסיבה חודשים לפני ההליכה במעבר. אַחֵר זוג עונה 11, עֵצִי ו אמאנינפגשו גם במפגש מקרי לקראת חתונתם כאשר אמאני ברמן במשרה חלקית, וודי צץ למקום בו עבדה.

וודי ואמני ברוכים הבאים לילד ראשון
באדיבות אמאני עלייה/אינסטגרם

ג'וני ו באו – אחד הסוערים ביותר זוגות מעונה 13 – נפגש בקולג' כעשור לפני ההופעה. מאוחר יותר חשף באו שאחרי שנפגש באירוע, ג'וני בעצם "רוח רפאים" אותה.

'MAFS' ניו אורלינס: וודי ואמני הואשמו בהיותם 'צמחי מפיק'

בדצמבר 2020, וודי ואמני ענה על שאלות מעריצים בוערות תוך כמעט 40 דקות סרטון שאלות ותשובות פורסם ליוטיוב שלהם ערוץ – כולל אם הזוג היה שחקנים בתשלום או "צמחי מפיקים", משהו שמשתמשי המדיה החברתית היו משוכנעים בו באותו זמן.

"הרבה אנשים אמרו שהיינו צמחים או שחקנים אפשריים ושכל זה מזויף… וזה מגוחך", אמר אמאני. "במקרה התחברנו היטב."

וודי, מצדו, פינה עוד יותר את הבלבול, והוסיף: "שמי באמת וודי, השם שלה באמת אמאני. היא באמת מהצ'י, אני באמת מהעיר. באמת נפגשנו כזרים, ובאמת התחתנו במציאות. זה מסמך משפטי שאינו מזויף. אין שום משחק בקשר לזה."

איפה לצפות ב-MAFS

נשוי ממבט ראשון משודר ב-Lifetime בימי רביעי ב-20:00 שעון החוף המזרחי.קישור מקור