האם 'נשות אחיות' חייבות כסף ב-Coyote Pass? עיכוב בנייה

תעשה את הכוכבים של נשות אחות חייבים כסף על נכס Coyote Pass שלהם? קודי בראון רכש את הקרקע ב-2018 תמורת 820,000 דולר מתוך כוונה לפצל את הנכס לחמש חלקות עבורו, עבור ארבע נשותיו וילדיהם. כמעט חמש שנים מאוחר יותר, משפחת בראון עדיין לא התחילה לבנות את הבתים החדשים שלה על הקרקע. ‏המשיכו לגלול כדי לגלות מדוע יש עיכובים בתוכניות הבנייה שלהם וכמה הם חייבים ב-Coyote Pass.

האם קודי בראון חייב כסף ב-Coyote Pass?

לפי רישומי ארנונה שהושגו על ידי בקשרקודי ואשתו הרביעית, רובין בראוןחייבים בסך הכל 6,711.77 דולר לשנת 2022 עבור ארבע מתוך שש החבילות בנכס Flagstaff, אריזונה.

בני הזוג – שקשרו כחוק ב-2014 – כבר שילמו מחצית מהארנונה עבור שלוש מהחבילות. התשלומים עבור חבילות אלה אינם נחשבים כאיחורים או בפיגור עד יוני 2023.

בינתיים, חלקה אחת שבבעלותם נמצאת כיום בפיגור מכיוון שלא שולמו מסים על הנכס בשנת 2022. חלק הקרקע – שעליו הם חייבים 2351.62 דולר – צובר כעת ריבית ונחשב מאוחר.

במהלך פרק באוקטובר 2022 של נשות אחות, מרי בראון הסבירו שהם עדיין לא התחילו לבנות על הנכס כי "צריך לשלם את זה".

"בכנות, הנכס הוא הדבר הכי רחוק מהראש שלי", הוסיפה. "יש הרבה דברים משפחתיים שצריך לפתור".

מה מתכננת המשפחה לבנות על Coyote Pass?

לאחר רכישת הקרקע ב-2018, תכנן קודי במקור לגור בבית אחד גדול עם כל נשותיו ו-18 ילדיו. עם זאת, רובין, מרי, כריסטין בראון ו ג'נל בראון הפיל במהירות את הרעיון.

הפטריארך בראון הסכים בסופו של דבר לבנות ארבעה בתים נפרדים בנכס, אם כי התוכניות הוקפאו על רקע מגיפת COVID-19. תהליך הבנייה התעכב גם כאשר לקח זמן רב מהצפוי למכור את ארבעת הבתים של המשפחה בלאס וגאס, נבאדה. בעונה 17, הוא גילה שהוא מקווה לבנות חמישה בתים שונים: אחד לכל אישה ואחד לו ולמפגשים משפחתיים.

האם משפחת בראון גרה ב-Coyote Pass?

נראה שאף אחד מבני משפחת בראון לא מתגורר בנכס נכון לינואר 2023.

ג'אנל התגוררה בעבר בקרוואן שחנה על הקרקע ביוני 2021. "אז יש לי משהו מהנה לחלוק. פעלתי באומץ ותפסתי הרפתקה", הסבירה באמצעות אינסטגרם בזמן. "הרבה לעשות כאן על האדמה אז הבנתי למה לא להיות במקום. בכנות, אני עובר לסירוגין בין התרגשות קיצונית מכיוון שתמיד רציתי לנסות את זה לבין חרדה מכל המשתנים הלא ידועים".

באדיבות ג'נל בראון/אינסטגרם

עם זאת, אם לשישה הודיעה שהיא עוזבת מ-Coyote Pass בנובמבר 2021.

כרגע לא ברור מה קודי מתכנן לעשות עם הנכס, מכיוון שרובין נותרה אשתו היחידה.

כריסטין הודיעה שהיא עזבה את איש העסקים בנובמבר 2021, בעוד בקשר פרסמה את החדשות שג'אנל נפרדה מקודי בדצמבר 2022. מאוחר יותר באותו חודש, מרי אישר כי קודי סיים את נישואיהם במהלך נשות אחיות: אחת על אחת לספר הכל.קישור מקור