האם 'נשות אחיות' עדיין ביחד עם קודי בראון?

האם 'נשות אחיות' עדיין ביחד עם קודי בראון?

משפחה מפוצלת? משפחת בראון הפוליגמית שֶׁל נשות אחות עשויה לאבד אחות אחות נוספת בעונה 17 הקרובה של התוכנית. ב תצוגה מקדימה של יולי 2022שלוש טבעות נישואין שהקיפו את אחת האותיות בכותרת התוכנית הצטמצמו לשתיים בלבד כשאחת הלהקות נפלה ופגעה ברצפה.

עם בַּעַל קודי בראון רק כרגע במערכת יחסים עם שלושה מתוך ארבעת המקור נשות אחיות, ג'נל בראון, מרי בראון ו רובין בראוןנראה שהטיזר רומז שהתוכנית עשויה לתפוס פיצול נוסף.

בעונה 16 של התוכנית TLCלא הייתה מחסור בדרמה למשפחה כשהם מנווטים במתח, נתפס חביבות ועוד.

מתי הצופים אחרונים כשהם תפסו את הכוכבים, הם היו מרוחקים כתמיד חיו בבתים נפרדים במרחק של כ-15 דקות אחד מהשני בפלגסטף, אריזונה.

ג'אנל החליטה שהיא רוצה לקרב את ראשי המשפחה כדי שיוכלו להבין איך לשמור על קשר חזק אחד עם השני למרות המרחק.

"אתה יודע, היה לנו את כל הרעיון הזה, 'אנחנו חייבים לעלות על הנכס'. ו אני לא חושב שזו המטרה הנכונה. אבל אני חושב שהמצב באמת הוא שהפכנו לחסרי ברק לגבי מערכות היחסים שלנו. אנחנו צריכים לתקן דברים עכשיו," אמרה ג'אנל בווידוי שלה עונה 15 בכורה בפברואר 2021. "אני פשוט מתוסכל מאוד כי אני מרגיש שנרשמנו למשהו כשהחלטנו להיות משפחה ברבים, ונראה שכולנו כאילו, 'מה שלא יהיה, בואו פשוט ניתן לזה לקרות. אנחנו פשוט נתגלגל עם זה,' ואני לא אוהב את זה. אז אני הולך לנהל שיחה עם המשפחה שלי".

ג'אנל ארגנה ארוחת צהריים לשבת עם קודי ו אחיות אחיות הנשים מרי, כריסטין וג'אנל.

המטרה העיקרית שלה למפגש המשפחתי היה לבקש מכולם לזכור מדוע בחרו לחיות את אורח החיים הרבים.

"עשיתי את זה כי אהבתי את כל הרעיון של המשפחה ואת כל הסינרגיה הקבוצתית הזו. באמת הרגשתי שנקבל התקדמות, נכון? כל הרעיון הוא שאנחנו מתגברים על השטויות שלנו", אמרה ג'אנל.

מרי הוסיפה, "אני לא יודעת. אני מניח שבשבילי, זה היה כמו להתחנך בו".

"אהבתי את הדוגמה שהסבתות שלי היו, ללא ספק," צלצלה כריסטין. "הם פשוט היו ממש קרובים, ואחרי שסבא שלי מת, הם פשוט נשארו ביחד. אז, אני אוהב את האחיות."

רובין אמר, "העניין של המשפחה הגדולה תמיד היה ממש מגניב בעיני. אהבתי כשפגשתי אתכם לראשונה, איך אתם מתפקדים. אהבתי את זה."

קודי, שחולק 18 ילדים עם בני זוגו, אמר גם כי זו מחשבה שהוא מרבה להרהר בה. "חשבתי על זה הרבה לאחרונה. כי אמרתי לחברים שאני לא רוצה להיות חסיד של נישואי רבים יותר כי אני מודע יותר עכשיו ממה שהייתי קודם לכן [of] חוסר ההגינות הגלוי והברור במערכות היחסים", אמר כוכב הריאליטי. "אני יודע שיש לי את כל האהבה שאני רוצה, ואתם מרגישים לפעמים כאילו אתם כל הזמן מבקשים ממני לתת לכם קצת."

קודי פירט יותר על הזלזול שלו בנישואי רבים באולם הוידוי שלו ושיתף מדוע הוא חש שזה יכול להיות מקור לתסכול לפעמים.

"הגענו לזה בדרך של ציווי. הרגשנו שאנחנו אמורים לחיות את זה, והיה לנו אידיאל שזו הדרך הטובה יותר. ולהגיע למציאות חזקה של המאבק שהוא", אמר. "ברוח זו, אני רוצה ללכת לנשותיי ולומר, 'האם התחתנת איתי בגלל שחשבת שיהיו לך חיים טובים ובעל אוהב ויחסים טובים איתי, או שהתחתנת איתי בגלל שהדת שלך ציוותה את זה ?"

קודי, רובין, מרי, כריסטין וג'אנל היו כנים מאוד אחד עם השני לגבי המציאות שהם מתמודדים איתם במהלך השיחה שלהם, והעונה הזו סוף סוף תראה מה קרה ביניהם בהמשך.

המשך לגלול למטה כדי לגלות אם קודי עדיין ביחד עם ארבע נשותיו מרי, ג'אנל, כריסטין ורובין.קישור מקור