האם סטיבן ואלינה עדיין ביחד?

האם ארוס 90 יום: הדרך אחרת כוכבים סטיבן ג'ונסון ו אלינה שימרדנובה עדיין ביחד? בני הזוג תפסו במהירות מוניטין רע עונה 3 של סדרת הריאליטי TLC כשסטיבן שמר סוד גדול מאלינה, והמעריצים היו משוכנעים שהם יתפרקו לפני תום העונה שלהם של ארוס בן 90 יום ספין-אוף. המשך לגלול למטה כדי לגלות היכן הם לעמוד היום בשנת 2023.

איך נפגשו כוכבי '90 יום' סטיבן ואלינה?

סטיבן הוא מסולט לייק סיטי, יוטה. הוא למד לדבר רוסית בזמן טיול מיסיונרי עבור כנסיית ישוע המשיח וקדושי אחרית הימים, שבה הוא חבר אדוק. כישורי דובר הרוסית הם שהובילו אותו לפגוש את אלינה, כשהצטלב עם יליד רוסיה באתר חילופי שפות.

מה קרה בעונה 3 של '90 יום ארוס: הדרך אחרת'?

לאחר שיצאו למרחקים ארוכים, הם סוף סוף נפגשו באופן אישי בפעם הראשונה והחליטו לעשות את הצעדים הבאים כדי לסגור את הפער – אבל מגיפת הקורונה עצרה את התוכניות שלהם.

בעיצומם של סגירת השגרירות ואיסורי הנסיעה, סטיבן ואלינה החליטו שהתוכנית הטובה ביותר עבורם להיות ביחד היא ששניהם יעברו לטורקיה, שכן גבולות המדינה היו פתוחים למטיילים אמריקאים ורוסים בעת הצילומים. הם ישהו בטורקיה כשלושה חודשים, במהלכם יתחתנו. לאחר מכן, סטיבן יוכל להשיג כניסה לרוסיה באופן חוקי כבן זוג של אזרח רוסי.

מה היה "הסוד" של "90 יום ארוס" סטאר סטיבן?

זמן קצר לאחר ההתאחדות בטורקיה, החלו להופיע הסדקים במערכת היחסים של סטיבן ואלינה. סטיבן הודה שהוא לא בטוח אם הוא מוכן להתחתן עם אלינה, והיא חשפה שסטיבן ביקש ממנה רשות לצאת עם נשים אחרות בזמן שהן יצאו למרחקים ארוכים. למרות שהיא סירבה, סטיבן עדיין התנהג כאילו היה במערכת יחסים פתוחה. מאוחר יותר הוא הודה שהסיבה שבגללה הוא עדיין רצה לראות אנשים אחרים היא שהוא לא היה בטוח אם הוא מוכן להתחייב לחלוטין לאלינה.

סטיבן גם התנקה לגבי סוד ענק שהוא שומר מאלינה: למרות שהוא ציפה שהיא תישאר בתולה לפני הנישואין לפי דתו, הוא לא היה בתול בעצמו. אלינה הייתה נסערת, כפי שהודה בכמה מערכות יחסים מיניות בעברו, אבל בסופו של דבר היא סלחה לו. היא גם סלחה לו במהירות לאחר שביקשה מחבר לפלרטט עם סטיבן דרך ההודעות הישירות שלו ברשתות החברתיות, והוא נפל על הפיתיון – אבל רק אם הוא הסכים למחוק את כל הפרופילים שלו במדיה החברתית.

באדיבות TLC

לאחר שהם הצליחו לעבור את הבעיות שלהם, סטיבן תכנן הצעה רומנטית לאלינה על סירה והוא אפילו שר לה שיר שכתב במיוחד לאירוסין שלהם. אלינה, כמובן, אמרה "כן."

בני הזוג פגעו במהמורה נוספת בכביש בדרכם במורד המעבר. במהלך הפרק של ה-7 בנובמבר 2021, אלינה חשפה כי נותר לה ולסטיבן רק כחודש עבור אשרות התייר שלהם בטורקיה, מה שאומר שהיה להם רק חודש אחד להתחתן ולקבל את הניירת כדי לקבל אשרת בן/בת הזוג של סטיבן עבור רוּסִיָה. סטיבן גילה שהוא עדיין מהסס לגבי נישואים כי אלינה עדיין לא המירה את דתו למורמוניזם.

"אני מודאג ש… כרגע, אתה אומר שאתה רוצה להיטבל, אבל אחרי שנתחתן, אחרי שנעבור לרוסיה, ברגע שאתה חוזר הביתה, אתה לא תרצה להיטבל יותר", הוא אמר לארוסתו. "וינחם אותי לשמוע הבטחה ממך."

האם כוכבי '90 יום ארוס' סטיבן ואלינה התחתנו?

למרות שאלינה הייתה מוטרדת מכך שסטיבן חשב שהיא לא תעמוד במילה שלה כשהוא היה זה ששבר בעבר את האמון ביחסים ביניהם, הבעיה נפתרה. הם קשרו את הקשר בדצמבר 2020 וטקס החתונה הרומנטי שלהם התקיים במהלך ארוס 90 יום: הדרך אחרת סיום עונה 3.

"היו רגעים שבהם חשבתי שהקשר שלנו לא יוביל לחתונה", אלינה התוודתה בפני המפיקים במהלך הפרק בנובמבר 2021. "אבל אני בטוח שסטיבן באמת אוהב אותי, שהאהבה שלו כנה. אני בטוח שעשיתי את ההחלטה הנכונה.

סטיבן הדהד את רגשותיה של אלינה. "זה היה מסע מטורף, מטורף. המעבר לטורקיה כדי להיות איתה וכמה היינו צריכים להקריב אחד בשביל השני ואני חושב שזה באמת מדבר על כמה שאנחנו אוהבים אחד את השני וזה מדבר חזק יותר מכל הוויכוחים שהיו לנו בדרך", הוסיף סטיבן. "עברנו הרבה בחודשים האחרונים ועדיין נותרו לנו הרבה דברים. אנחנו עדיין צריכים להגיש בקשה לויזה לרוסיה ואז להטביל את אלינה ברגע שנגיע לרוסיה. אבל כל האתגרים האלה רק יהפכו אותנו לחזקים יותר. ואני חושב שהרבה אנשים חושבים שאנחנו משוגעים, אבל אנחנו מאוהבים בטירוף אז אולי הם צודקים".

האם כוכבי '90 יום ארוס' סטיבן ואלינה עדיין ביחד?

לגבי מצב מערכת היחסים שלהם עכשיו, אלינה וסטיבן עדיין ביחד. בדצמבר 2022, בני הזוג חגגו שנתיים לנישואים יחד.

"כדי לחגוג את יום השנה שלנו, אלינה ואני ישנו", שיתף סטיבן לצד תמונות נסיגה מהטקס שלהם בטורקיה. "ואז נשארנו במיטה עוד קצת והקשבנו לוועידה כללית שנשאה גארי אי. סטיבנסון שנקראה 'לבבות סרוגים יחד'".

קישור מקור