האם סטייסיה ונייט עדיין ביחד?

האם סטייסיה ונייט עדיין ביחד?

מטיל את הקוביות! נשוי ממבט ראשון זוג עונה 15 נייט ו סטציה לפתוח על למה הם רצו לנסות את מזלם בנישואים עם זר בראיון בלעדי עם בקשר.

"הדבר הכי חשוב שחיפשתי היה אמון", מספרת בלעדית סטציה, בת 37 בקשר לקראת הבכורה של עונה 15 של סדרת הריאליטי Lifetime. "אני רוצה לדעת בלב שלם שאני יכול לסמוך על בן זוגי בכל דבר. הוא מקום בטוח בשבילי לנחות בו, להיות פגיע ושאני יכול לסמוך על כוונותיו".

להגיד 'אני כן' למישהו שזה עתה פגשת אולי נראה מטורף, אבל הכלה מסן דייגו מסבירה ש"נמאס לה לפגוש גברים שלא עמדו ב"סטנדרטים הגבוהים" שלה.

"אני מסרב להתפשר. אני מעדיף להיות רווק, מאשר להסתפק רק כדי להגיד שאני בזוגיות", אומרת משקיעת הנדל"ן, אבל לא לפני שהיא מפרטת את האירוע שגרם לה לרצות להיפרד מעולם ההיכרויות. "בזמן דייט, אמרו לי ל-Cash App לו את חלקי הכסף עבור הדייט. משם סיימתי. ברור שאני לא במקומות הנכונים לפגוש את סוג הגברים שרציתי לצאת איתו".

לגבי בעלה שעתיד להיות בקרוב, נייט היה "קהה" לדייטים כלאחר יד. "הרגשתי בודד ובהחלט רציתי למצוא התאמה מושלמת לעשות איתה את החיים", מפרט בן ה-34, ומוסיף כי הוא מחפש מישהו שהוא "יוכל להתחבר אליו".

בעוד ששני המשתתפים חיפשו שותפים שאפתניים באותה מידה, הם גם חולקים רצון עז למשפחה. גם החתן והכלה לעתיד מגיעים ממשקי בית חד הוריים ומחפשים בן זוג ליצור איתו חוויות בלתי נשכחות. "היכולת ליצור זיכרונות. להיות קרובה למישהו, לאהוב מישהו", היא אומרת. "היכולת להיות לי בן זוג שאוכל לעשות איתו את הניסוי המטורף הזה היה מטורף כמוני."

"חיכיתי בקוצר רוח לנסות דברים חדשים ולחקור את העולם עם בן זוגי החדש", מסביר נייט. "ציפיתי להתחבר למישהו שאני נמשך אליו נפשית, רוחנית ופיזית."

באשר ל-daytrader, אטרקציה תשחק גורם מרכזי באיך הניסוי של שמונה שבועות יתנהל. תיאור רשימת כביסה של תכונות פיזיות שהוא רוצה, ה "האטלר עם לב" אומר למומחים שהוא מחפש את ה"שווה" שלו ומודה שהחוויה "תהיה גוררת" אם הוא לא נמשך לאשתו.

בינתיים, סטייסיה מתוודה שלא היו לה שום פחדים בניסוי הנישואים השנוי במחלוקת. "אם זה לא הסתדר ביני לבין בעלי אז זה בסדר, אנחנו הולכים לדרכו", היא קובעת בביטחון. "אני חוזר לחיות רווק חיי סמים. אני לא אדם בודד, פשוט הייתי אדם בודד. אני לא הולך בפחד".

המעריצים יצטרכו להתכוונן נשוי ממבט ראשון כדי לראות אם סטייסיה ונייט יישארו נשואים או יתגרשו ביום ההחלטה.

עונה 15 של נשוי ממבט ראשון בכורה עם פרק מיוחד בן שלוש שעות ביום רביעי של Lifetime, 6 ביולי בשעה 20:00 ET/19:00 C.

קישור מקור