האם סמי ג'אנקולה של ג'רזי שור עבר ניתוח פלסטי?

האם היא או לא? חוף ג'רזי אלום סמי "מתוקה" ג'אנקולה זכתה לשבחים מהמעריצים על ששמרה על המראה ה"טבעי" שלה לאורך השנים, אבל האם היא עברה ניתוח פלסטי? המשיכו לקרוא את כל מה שאנחנו יודעים על כוכב MTV שהולך מתחת לסכין!

האם סמי ג'אנקולה קיבל ג'וב?

מייסד Sweetheart Coast, שכיכב חוף ג'רזי מ-2009 עד 2012, עברה הגדלת חזה, המנתח הפלסטי שלה, ד"ר. סקוט ניומןאושר ביולי 2021.

"אני אוהב תמונות של מטופלים מאושרים", המנתח הניו יורקי כתוביות סלפי של סמי דרך אינסטגרם. הוא הוסיף האשטאגים להגדלת חזה, השתלות חזה והגדלות חזה בחלק התגובות.

ד"ר ניומן/אינסטגרם

יליד ניו ג'רזי הגיב לפוסט על ידי תגובה לאמוג'י הרמת ידיים.

למרות שסמי בבירור לא מתחבאת מתחת לסכין, חלק מהמעריצים שיערו שהיא שיפרה את המחשוף שלה שוב ביוני 2022. בזמן שמקדמת שיזוף עצמי באינסטגרם, כוכבת הריאליטי נראתה חזה מאוד כשדיברה על המוצר כשהיא לובשת גופייה שחורה קצוצה. היא לא הגיבה לשמועות על קבלת עבודת ציצים שנייה.

האם סמי ג'אנקולה עבר ניתוח פלסטי?  בוב ג'וב ספקולציות
סמי ג'אנקולה/אינסטגרם

האם סמי ג'אנקולה עבר יותר ניתוחים פלסטיים?

סמי רמזה לכאורה שהיא לא עברה פרוצדורות אחרות כמו בוטוקס או מילוי שפתיים. מעריצים שיבחו את היפהפייה הברונטית על ששמרה על אותו המראה שלה לאורך השנים, ונראה שסמי אסיר תודה על המילים הטובות!

"העובדה שהיא הכי נראית מהתוכנית… לא נעשתה עבודה וכל כך טבעית", הגיב עוקב ב-TikTok במאי 2022, שסמי "אהיב".

האם סמי ג'אנקולה השתנה מאז חוף ג'רזי?

היפהפייה הברונטית בהחלט עדכנה את המראה שלה מאז שפמפמה על החוף לפני יותר מ-10 שנים. כעת היא מנענעת גבות עבות בהרבה ממה שעשתה בעבר. עם זאת, היא עדיין אוהבת לרפד את עיניה באייליינר שחור על העפעפיים העליונים והתחתונים שלה. המראה היומיומי שלה כולל גם קונסילר, ברונזר, בסיס ומסקרה.

"אני אוהב את זה. אני מרגישה שזה עובד בשבילי, זה הבחירה שלי", היא אמרה על מראה האייליינר הייחודי שלה ב-2020 יוטיוב וִידֵאוֹ.

ברור שסמי הוא יופי טבעי. בימים אלה היא יוצאת עם החבר ג'סטין מאי לאחר שהפכה את מערכת היחסים שלהם לאינסטגרם לרשמי בחג ההודיה 2021. לפני כן, היא התארסה לארוסה לשעבר כריסטיאן ביסקרדי בשנת 2019, אך היא אישרה את הפרידה ביולי 2021. כריסטיאן היה הרומן הציבורי הראשון שלה לאחר שנפרדה מ-2014 רוני אורטיז-מאגרושבו היא פגשה חוף ג'רזי.קישור מקור