האם פדרו של Family Chantel יכול להביא משפחה לארה"ב על רקע גירושין של Chantel?

האם פדרו של Family Chantel יכול להביא משפחה לארה"ב על רקע גירושין של Chantel?

ה משפחה שנטל כוכב פדרו חימנו עדיין יכול להביא את משפחתו, כולל אמו ואחותו, לארה"ב על רקע גירושיו מ שנטל חימנו (לבית אוורט), אבל קודם כל, הוא "חייב להתאזרח ולהיות אזרח אמריקאי כדי לעתור עבורם", מספרת עורכת הדין אמילי דייויס ממשרד עורכי הדין רוס אנד פינס באטלנטה בקשר באופן בלעדי.

"הוא לא יכול לעתור עבורם כתושב קבע כדין", היא מוסיפה לגבי מצב ההגירה הנוכחי שלו, אך מוסיפה כי הוא "יכול להתאזרח גם אם הוא ושנטל יהיו גרושים".

פדרו "יהיה העותר עבור בני משפחתו" ו"הגירושין שלו משנטל לא משפיעים על יכולתו לעתור עבורם".

בנוסף לכך שעדיין יכול להפוך לאזרח אמריקאי מתאזרח, פדרו אינו בסיכון לאבד את הירוק שלו עקב הליך ההפרדה המשפטי, בשל הוא "תושב קבע חוקי עם גרין קארד ל-10 שנים", אמר דייוויס בעבר בקשר.

"[Simply] עובר א לְהִתְגַרֵשׁ מ שנטלשהוא אזרח ארה"ב, לא מתכוון לזה פדרו יעמוד בפני גירוש", היא חשפה, לפני שאישרה כי "עדיין מסוגל מבחינה חוקית להישאר בארצות הברית כתושב קבע חוקי".

למעשה, הגירושים של פדרו ושאנטל לא ישפיעו על חלק ניכר ממעמד ההגירה שלו. מאז הוא "תושב קבע כדין, פדרו יכול להפוך לאזרח ארה"ב בלי שנטלהסיוע של."

עם זאת, שנטל נשארת "אחראית כלכלית" לבעלה המנוכר "[if] שנטל ממומן פדרו עבור בקשת גרין קארד לאחר מתן אשרת K-1."

"הצורה ש שנטל שהוגשה כאשר עתרה לו לקבל גרין קארד הוא חוזה מחייב בין שנטל ו ממשלת ארה"ב", חשף דייוויס. "החוזה הזה מחייב את נותן החסות לתמוך במהגר הממומן ב-125% או יותר מהנחיות העוני בארה"ב. לְהִתְגַרֵשׁ אינו מסיים את החוזה באופן אוטומטי".

פדרו ציין את נישואיהם "שברו באופן בלתי הפיך" כסיבה לגירושיו בהגשתו ב-27 במאי. בעוד לטענתו, שנטל משכה יותר מ-257,000 דולר מחשבונם והעבירה את זה לחשבון על שמה ואחותה של שנטל חורף אוורט'בשמה של שנטל היו טענות משלה בתגובתה.

בטענה שפדרו ביצע "ניאוף" ו"יחס אכזרי" בתיק שלה ב-7 ביולי שהושג על ידי בקשרהיא גם טענה שהיא סבלה "אלימות פיזית במשפחה, כמו גם כאב נפשי".

פדרו ושאנטל הושמו, ונשארו, בצו מניעה הדדי לאחר שפדרו הגיש בקשה לגירושין.

לאחר שהופיע ב ארוס בן 90 יום בעונה 4, הזוג, שנישא ב-25 במרץ 2016, המשיך לככב בעונות 2, 3 ו-4 של ארוס ל-90 יום: באושר ועושר?

קישור מקור