האם פול, בנה של קארין פייר נעדר?

מצב מפחיד. ארוס בן 90 יום בוגרים פול ו קארין סטאהלהשל בנו (לבית מרטינס) פייר סטאהלה דווח כנעדר ביום שישי, 8 ביוני, בקשר יכול לאשר.

משטרת מטרו לואיוויל אישרה זאת בקשר כי הדו"ח של הנעדר הוצא עבור פייר, בן 3, ב-9 ביוני. זה נחשב לחקירה פתוחה ופעילה בזמן הפרסום.

המרכז הלאומי לילדים נעדרים ומנוצלים הוציא התראה עבור הילד בן ה-3, וציין כי הפעוט נראה לאחרונה ב-8 ביוני. הודעה כלל תמונה של פול, והזכיר שייתכן שהפעוט נמצא בחברת אביו.

בעקבות הדיווח המדאיג, פול, 39, שיתף הודעה סתמית בסטורי שלו באינסטגרם. "אם שני הורים לוקחים את הילדים שלהם, הסבים והסבתות או [a] צריך לאפשר לקרוב משפחה להחזיק במשמורת זמנית", כתב יליד קנטקי ביום שישי, 1 ביולי. "לאסור על הסבים והסבתות מהילדים וגם על ההורים הטבעיים זה עצוב מאוד".

באדיבות פול סטאהל/אינסטגרם

ארוס בן 90 יום בלוגר ג'ון ייטס דיבר עם פול בעקבות ההתראה של הנעדר של פייר, ובוגר TLC טען שהוא היה בבית המשפט ועותר למשמורת על ילדיו. פול חולק את הבנים פייר ואיתן, בן 1, עם קארין.

'ארוס 90 יום': האם פול, בנה של קארין נעדר?
באדיבות פול סטאהל/פייסבוק

ג'ון אמר באמצעות an אינסטגרם בשידור חי בפגישה ב-1 ביולי שפול זכה בעבר במשמורת מלאה על ילדיו בדצמבר, אך לדברי פול, "שני הילדים שלו עומדים לאימוץ כרגע".

"קארין קראה לבתי המשפט שפול ניסה לרצוח אותה", טען ג'ון, לאחר שהקדים כי זו כל הגרסה של פול לאירועים. "כשזה קרה, השופט התעצבן ולקח את הילדים גם מפול וגם מקרין ואפילו מאמו של פול".

בעקבות הצהרתו של פול, קארין שיתפה הודעה משלה ברשתות החברתיות. "היו כמה חדשות בימים האחרונים על קארין, ילדיה ובעלה לשעבר. אני רוצה לתקשר שקארין מצליחה ועושה את כל מה שהדריכה אותה החוק", כתבה ילידת ברזיל דרך האינסטגרם סטורי שלה, שתורגם לאנגלית משפת האם שלה פורטוגזית בשבת, 2 ביולי.

הצהרת קארין
באדיבות קארין סטאהלה/אינסטגרם

"היא רוצה להודות לכולם על התמיכה והכוח שהמעריצים שלה שעוקבים אחריה נתנו לה", נמשכה ההצהרה. "לסוף, אנחנו רוצים להודיע ​​לך בקרוב מאוד קארין תדבר במדיה החברתית שלה, היא תעשה א [Instagram] לחיות כדי להרגיע את כל מי שעוקב אחריה לאורך השנים".

בקשר פנה אל קארין ופול אך לא שמע עד מועד הפרסום.קישור מקור