90 יום ארוס פטריק תאילנדים

האם פטריק ותאילנדים נשואים? ספוילרים

עשה פטריק מנדס ו תאי רמון להתחתן? ה ארוס בן 90 יום נראה שכוכבי עונה 9 נמצאים ברצון שהם/לא ירצו ככל שהם מתקרבים לסוף 90 הימים שקדמו לחתונה שלהם. בקשר יכול לאשר באופן בלעדי אם פטריק ותאייס נשואים ואם בכל זאת החליטו להמשיך את נישואיהם. המשיכו לגלול למטה לפרטים בלעדיים! אזהרה: ספוילרים.

האם כוכבי "90 יום ארוס" תאילנדים ופטריק נשואים?

בקשר יכול לחשוף באופן בלעדי שתאייס ופטריק קיבלו רישיון חתונה בסמינול, פלורידה. לפי רישיון הנישואין שלהם, הם התחתנו ב-22 בפברואר 2022.

למה התאילנדים לא רצו להתחתן עם פטריק?

תאייס ופטריק היו ביחד כשנתיים כשהצטרפו לתוכנית, אבל הרומן ביניהם היה בעיקר למרחקים ארוכים והם בילו יחד רק במסגרת חופשה. ברגע שהמציאות של חיי היום-יום התיישבה לאחר שתאייס הגיעה לארצות הברית ממולדתה ברזיל, היא התחילה לראות צדדים שונים של פטריק שלא ראתה קודם לכן – כמו נטיות השליטה שלו.

ביום ראשון, 31 ביולי פרק של ארוס בן 90 יום, תאייס היה מוטרד מכך שפטריק תכנן להשתתף במסיבת יאכטה עם חבריו במיאמי רק יומיים לפני שהם אמורים להינשא באורלנדו מבלי להתייעץ איתה או לשאול אותה אם היא רוצה להשתתף. "אני חושב שבמקום ללכת למסיבה על סירה, אנחנו צריכים להיות מודאגים בפתרון הבעיות שלנו כי הוא מאוד שולט, ועכשיו אבא שלי אמר כמה דברים [about Patrick] גם, ומאז אני מרגישה בלימבו", הודתה תאייס בכתב הווידוי שלה.

"אחרי שפגשתי את משפחתו של פטריק, אני מרגישה עצבנית כי אני לא מוכנה לוותר על מערכת היחסים שלנו אבל אני לא יודעת אם אני מוכנה להתחתן עם פטריק", הוסיפה.

באדיבות Thais Ramone/Instagram

במהלך המסיבה, תאייס נפתח בפני אחד מחבריו של פטריק. "אני רוצה להתחתן עם פטריק, אבל הדעה של אבא שלי חשובה לי יותר", היא הודתה. "אז אני מכבד אותו, בברזיל יש לנו הרבה כבוד [our] ההורים ואני לא רוצים לפגוע בו".

עם זאת, במהלך דייט ארוחת ערב אחד על אחד לאחר מסיבת היאכטה, פטריק ותאייס הצליחו לדון בנושאים שלהם ונראה שהם הצליחו להגיע להסכמה כיצד לפתור את הבעיות שלהם.

מדוע אביו של התאילנדים של כוכב "90 יום ארוס" לא אישר את פטריק?

בפרק קודם, אביו של תאייס, קרלוס, הביע את חששותיו לגבי פטריק. הוא היה גלוי לב שהוא לא אוהב את פטריק והוא אמר שהוא מרגיש שאי אפשר לסמוך על האמריקנים. הוא גם האמין שפטריק "מרמה" את בתו כדי להגשים פנטזיה של להיות עם אישה ברזילאית.

מכיוון שפטריק לא הרגיש בנוח להתחתן עם תאייס בניגוד לרצונו של אביה, הם קבעו איתו שיחת וידאו כדי שפטריק יוכל לבקש את ברכתו ובתקווה לשנות את דעתו.

90 יום ארוס תאילנד פטריק
באדיבות Thais Ramone/Instagram

"אולי אם אני אסביר לו מה אני מרגיש כלפיך והוא יבוא קצת יותר, תרגיש טוב יותר עם החתונה", אמר פטריק לתאייס בווידוי המשותף שלהם, והיא הסכימה. לרוע המזל, קרלוס לא הגיב טוב לפטריק שביקש את ברכתו לנישואיהם.

"אה, לא. אין לך את הברכה שלי," אמר קרלוס. "אני לא מסכים עם החתונה הזו שלך. מבין? לא."

"אני פשוט בהלם," אמר פטריק בכתב הוידוי שלו. "אני מרגיש ממש מובס. זה בהחלט כואב כי אני יודע שיש לו המון השפעה על תאייס, אז אני מפחד שאולי היא לא תעבור את החתונה ופשוט תחזור לברזיל".

למרות שאושר כי פטריק ותאייס אכן מתחתנים, נראה שהמעריצים יצטרכו להמשיך להתכוונן כדי לגלות אם הם מסוגלים להבטיח את ברכתו של אביה לפני שהם יגיעו למעבר.

ארוס בן 90 יום משודר בימי שני TLC בשעה 20:00 ET.

קישור מקור