האם פטריק ותאילנדים עדיין ביחד?

האם ארוס בן 90 יום כוכבים פטריק מנדס ו תאי רמון עדיין ביחד? הזוג היה הוצג במהלך עונה 9 של סדרת הריאליטי המצליחה TLC יחד עם זוגות אחרים שמנסים לעבור את תהליך הוויזה K-1 ולהשיג את רגע ה"באושר ועושר". עם זאת, פטריק ותאייס פגעו בכמה מהמורות גדולות בכביש בדרכם במורד המעבר. המשך לגלול למטה כדי לקבל עדכון על פטריק ות'איס כעת לאחר שהמצלמות הפסיקו לפעול.

כוכבי '90 יום ארוס' Thaאניזה רמון ו ציר הזמן של מערכת היחסים של פטריק מנדס

פטריק פגש את ת'האניהוא בטיול לברזיל כדי להתחבר מחדש עם אביו בדימוס. לאחר ששינה את מיקומו באפליקציות ההיכרויות שלו, מרים המשקולות בן ה-32 הופתע מיד כשהשתדך עם דוגמנית הפצצה Thaאניש', 25.

"הייתי קצת כמו, 'גבר, אני מקווה שהבחורה הזאת אמיתית… כאילו, בבקשה תהיה אמיתי'", אמר פטריק על השידוך עם Thaאניס.

הזוג פגע מיד ואחרי שהטיול שלו הסתיים, פטריק הזמין מספר נסיעות חזרה רק כדי לבקר ב-Thaאניס. לא עבר זמן רב לתוך מערכת היחסים שלהם שהם התחילו לשקול נישואים כאפשרות.

"הבנתי שהרגשתי שאהבה היא רק משהו שרציתי כל חיי", אמר פטריק. "אחד עשר חודשים אחרי שפגשתי תאילנדים, בסופו של דבר הצעתי לה נישואים והיא אמרה שכן."

הזוג נהנה מפגישה סנטימנטלית בשדה התעופה, אבל לא הכל היה אור שמש ושושנים עבור השניים בחיים החדשים בטקסס. בפרק 10, Thaאניהוא התעמת עם פטריק בנוגע לסודיות שלו על הכספים שלו, והתלוננה שהיא מרגישה כאשתו לעתיד, היא צריכה להיות מודעת לכמה כסף הוא מרוויח, שעליו נעלב פטריק, בטענה שעד שהיא הייתה אשתו באופן חוקי, לא היה לה זכות לדעת.

בני הזוג התמודדו גם עם בעיות קודמות, עם Thaאניהיא מרגישה פגועה בגלל חוסר התקשורת בינה לבין פטריק בנוגע לבית החדש שלהם. פטריק נאלץ להתמודד עם ת'האניהוא עוקב אחר מיקום הטלפון שלו, משהו שהיה מקור מתמשך למתח בין השניים. ואם כבר מדברים על לחצים מתמשכים, אחיו של פטריק, ג'ון מנדס, היה מקור מתמשך למריבות עבור הזוג הצעיר כנוכחותו (וזלזול ברור ב-Thaאניs) גרם לכמה עימותים מגעילים לאורך העונה.

באדיבות Thais Ramone/Instagram

פטריק היה נשוי בעבר פעם אחת עם מרים משקולות אחר. מערכת היחסים הסתיימה לאחר שקריירת הרמת המשקולות של פטריק נעצרה כאשר התברר כי הוא נטל חומר אסור כדי לסייע בביצועיו הספורטיביים.

הם ארוסים ל-90 יום Thaאניהאם ופטריק עדיין ביחד?

עם כל מה שהתגלה בעונה 9, השאלה אם בני הזוג נשארו ביחד דוחקת. בפרק 10, הם עדיין רחוקים מלקשור את הקשר, אבל לרבים יש עדיין תקווה לזוג הצעיר. נכון ליוני 2022, גם פטריק וגם Thaאניבביוגרפיה של אינסטגרם של s (@buffmendes ו[email protected], בהתאמה) רשום אחד את השני בתור הארוס שלהם, סימן טוב שהזוג עדיין ביחד. אף על פי שהמעריצים יצטרכו לחכות עד שהתוכנית תסתיים לכל אישור אמיתי, נראה כי החל מפרק 10 השניים עדיין מכוונים לנישואים, אם כי כפי שאנו יודעים עם ארוס בן 90 יום, הכל אפשרי.

ארוס בן 90 יום משודר בימי ראשון של TLC בשעה 20:00 ET.

קישור מקור