האם פלורנס פו וזאק בראף נפרדו? ראה רמזים לפרידה

צרות בגן עדן? מעריצים חושבים פלורנס פו ו זאק בראף הפסיקו את זה אחרי כמעט ארבע שנים ביחד.

בעוד פלורנס, 26, וזאק, 47, היו קשורים רומנטית לראשונה בשנת 2018, השניים עשו מאמץ פעיל לשמור על מערכת היחסים שלהם מחוץ לאור הזרקורים. גלול למטה לכל מה שאנחנו יודעים על מערכת היחסים שלהם ואם הם עדיין ביחד.

האם פלורנס פו וזאק בראף עדיין ביחד?

ה נשים קטנות השחקנית עוררה שמועות מפוצלות ביום שני, 23 במאי, כאשר צצו תמונות שבהן היא מתפנקת וויל פולטר. בתמונות שצולמו מהטיול האחרון שלהם באיביזה עם חברים, השחקנים נראו נוחים יחד כשהם ספגו את השמש.

פלורנס הדהימה בביקיני כחול קטנטן, בעוד וויל, בן 29, שמר על קור רוח בבגדי ים שחורים. לשעבר מידסומר הקוסטרים התקרבו בזמן שבילו במים, בעוד שפלורנס לא הצליחה להרחיק את ידיה מוויל כשעזרה למרוח קרם הגנה על גבו.

זמן קצר לאחר הדיילי מייל שיתפו את התמונות, המעריצים מיהרו לטוויטר כדי לתהות אם הנסיעה מעידה על כך שדברים נעשים בין פלורנס לזאק. "הם עברו אחד על השני בכל התמונות באיביזה," אדם אחד כתבתי על פלורנס וויל בתגובה לתמונות.

"נראה שפלורנס פו וזאק בראף כבר לא ביחד", משתמש אחר בטוויטר כתבתי. מעריץ עוקב הוסיף, "תחזיק מעמד מתי פלורנס וזאק נפרדו?"

נציגי פלורנס, זאק וויל לא הגיבו מיד בקשרהבקשות של תגובה.

Shutterstock (2)

מה פלורנס אמרה על מערכת היחסים שלה עם זאק?

אם זאק ופלורנס באמת יפסיקו, יתכן שאף אחד מהכוכבים לא יתייחס בפומבי לפרידה.

הזוג החל לפרסם תמונות אחד עם השני באינסטגרם בשנת 2019, אך שניהם לא דיברו רשמית על מערכת היחסים שלהם עד סוף דצמבר של אותה שנה, כאשר פלורנס הגנה על הרומן שלהם על ידי מוחא כפיים על הערה גסה.

"עצירה ראשונה, מרק כדורי מצה. #curingjetlag101," ה ליידי מקבת' השחקנית כתבה תמונה שלה מחוץ למעדנייה של גרינבלט בלוס אנג'לס. לאחר מקרצף אלום הגיב עם אימוג'י של נסיך, משתמש ענה לזאק, "אתה בן 44". לאחר מכן פלורנס סגרה את השנאה במהירות, וכתבה "ובכל זאת הוא קיבל את זה", עם אימוג'י יד בסדר.

ה אלמנה שחורה השחקנית המשיכה להיות פתוחה יותר עם הרומנטיקה שלהן ככל שחלפו השנים. "יש לי הזכות לבלות ולהיות עם ולצאת עם כל מי שאני רוצה", אמרה פלורנס במהלך ראיון איתו Elle בריטניה. במאי 2021. "תמיד מצאתי את החלק הזה של מה שאנשים עושים ממש מוזר. אני שחקן כי אני אוהב לשחק ולא אכפת לי שאנשים צופים בדברים שלי, אבל לאנשים אין זכות לחנך אותי על החיים הפרטיים שלי".

היא גם הודתה שזאק אולי לא מי שהמעריצים "ציפו" ממנה תתאהב בזמן שהיא מדברת איתו ה"סאנדיי טיימס". ביוני 2021.

"אלה החיים שלי, ואני לא עושה שום דבר כדי לרצות אנשים או כדי להפוך אותם לכותרת או סיפור טוב יותר. אני רוצה להיות גם בן אדם!" אמר זוכה פרס האוסקר. "זה כל כך מוזר לי לעבור לדף של מישהו ולכתוב עליו."

"זה כל כך לא הטבע שלי – ללכת ולהציק למען בריונות," המשיכה פלורנס. "זה דבר כל כך מוזר שהסתדרנו איתו בעשר השנים האחרונות של המדיה החברתית. העניין הוא שאנשים רוצים שהאינסטגרם יהיה מקום נחמד יותר, הם רוצים לראות דברים נחמדים. הם רוצים לקבל השראה והם רוצים להיות מאושרים. לא אכפת לי שאתה לא מחבב אותי, זה בסדר גמור. במקרה כזה אל תעקבו אחרי."

לאחרונה, פלורנס איחלה לזאק א יום הולדת שמח עם פוסט מתוק באינסטגרם באפריל 2022. "יום הולדת שמח Zachary," היא כתבה שלוש תמונות דרך האינסטגרם שלה הלוואי שהייתי כאן שחקן עם גור ההצלה של הזוג בילי.קישור מקור