האם קובי ואמילי רוצים תינוק מספר 3?

תינוקות על המוח? ארוס בן 90 יום כוכבים אמילי ביברלי ו קובי בלייז לאחרונה קיבלו בברכה את ילדם השני המשותף, בת בשם סקרלט, אבל האם הם כבר רוצים תינוק מס' 3? המשיכו לקרוא כדי לגלות את כל מה שאנחנו יודעים.

אמילי וקובי הכריזו על הגעתו של תינוק מספר 2 ל-Tell-All

סדרת הדגל תיעדה את ילידת סלינה, קנזס, כשהיא קשרה את הקשר עם דוגמנית התחתונים לשעבר – אבל לא בלי כמה מכשולים גדולים. לפני הגעתו של קובי לארה"ב, אביה הזהיר אותה לא להיכנס להריון מכיוון שהוא אחראי לתמיכה כלכלית בבני הזוג.

המטפלת לשעבר בחרה שלא לקחת אמצעי מניעה מכיוון שקובי הרגיש שאמצעי מניעה יקשו על "מאוד" להרות בעתיד. במקום זאת, הזוג היה תלוי באפליקציית מעקב אחר מחזור ובשיטת המשיכה. עם זאת, בני הזוג מצאו את עצמם מקבלים תוצאת הריון חיובית בתוך 90 הימים הראשונים שלהם יחד. בעקבות הפתעתו של תינוק מס' 2, ה ארוס בן 90 יום בני הזוג נמנעו מלספר להוריה עד לאחר נישואיהם.

באוגוסט 2022, הלהבות הבינלאומיות חשפו בעונה 9 שהן קיבלו בברכה בת.

"אז יש לנו ילדה קטנה. קוראים לה סקרלט", הכריזה אמילי לצד בעלה. "היא נפלאה." מלבד חדשות התינוק המרגשות, אמילי גם דיווחה בשמחה כי בעלה מועסק כבוחן אספלט.

בעקבות החדשות, בני הזוג גם פתחו על האינטימיות שלהם מאז שהפכו להורים לשני ילדים קטנים. "לא קיימנו יחסי מין הרבה זמן", אמר קובי לזוגות האחרים במוקד. "זה כאילו, לא, אם תכניסו לי את זה, אני נכנסת להריון," אמרה אמילי.

האם אמילי וקובי רוצים תינוק מספר 3?

בזמן שהזוג קיבל לאחרונה את ילדם השני בברכה, אמילי וקובי מתכננים להרחיב את משפחתם – רק לא תחת קורת הגג של הוריה.

"קובי בא ממשפחה של 12 אחים בסך הכל ואני מחמישה. אז אנחנו בהחלט רוצים משפחה גדולה", שיתפה אמא ​​לשניים בשאלות ותשובות עם מעריצים דרך הסטוריז באינסטגרם שלה באוגוסט 2022. "אז בעתיד, יום אחד".

באדיבות אמילי ביברלי/אינסטגרם

האישיות של TLC גם התגרה בחזרה לזיכיון. "אתה מתכוון לחזור ב-90 ימים? אנחנו אוהבים אתכם", שאל מעריץ אחד.

"תמשיך לעקוב," ענתה אמילי בחיוך.

קישור מקור