האם קודי ורובין בראון עדיין ביחד?

הטבות של פוליגמיה? נשות אחות כוכב רובין בראון הבהירה שהיא רוצה להיות רק בנישואי רבים עם קודי בראון. אבל עכשיו זה כריסטין בראון ו ג'נל בראון עזבו את הפטריארך של המשפחה, והוא סיים את נישואיו ל מרי בראוןמעריצים תוהים אם קודי ורובין עדיין ביחד. המשיכו לגלול למטה כדי לגלות את מצב הנישואים שלהם בעקבות הפילוגים האחרונים שלו.

האם קודי בראון ורובין בראון עדיין ביחד?

מעריצים צפו איך משפחת בראון הפוליגמית נאבקת כדי לנווט את מגיפת הקורונה בעונה 16 של תוכנית הריאליטי שלהם. מכיוון שהפטריארך קודי רצה לעשות כל שביכולתו כדי למנוע ממשפחתו בת 23 להפיץ את COVID-19 בינם לבין עצמם, הוא חוקק כללי בטיחות נוקשים מאוד. רובין ומרי הסכימו לפעול לפי ההנחיות של קודי, אבל כריסטין וג'אנל מרדו נגדם מה שגרם לפילוג גדול במשפחתם.

לפני המגיפה, קודי נהג לחלק את זמנו שבילה באופן שווה בין ארבע נשותיו. מכיוון שכריסטין וג'אנל סירבו לציית לכללי המגיפה שלו במשרה מלאה, קודי הגביל את זמנו איתם. למרות שמרי שמרה על כל הכללים שלו, קודי לא בילה איתה זמן בגלל הבעיות שהם מתמודדים איתם וממשיכים להתמודד איתם בנישואיהם. אז זה אומר שקודי בילה את רוב זמנו מאז הנעילה במרץ 2020 עם רובין.

בפרק ששודר ב-2 בינואר 2022, רובין הודתה שהיא "חוששת" שקודי לא רואה את נשותיו האחרות.

בזמן שדנה בהטבות של נישואי רבים עם ג'אנל בסצנה נפרדת, כמו כמות החופש והעצמאות שאולי אין לאישה בנישואים מונוגמיים, רובין רמזה שנמאס לה מהסידור הנוכחי שלהם.

"כן, תוכל בבקשה להבין את זה כדי שאוכל להיות שוב במשפחה ברבים," אמרה רובין לג'אנל בצחוק. "אוי אלוהים, חבר'ה, אני כמו, 'זה מה שזה יהיה…' מעולם לא נרשמתי למונוגמיה! אף פעם לא עשיתי."

רובין המשיכה להסביר את הדינמיקה של משפחתם באולם הוידוי שלה. "אז, קודי ואני נשואים בערך 10 וחצי שנים, ולאורך 10 וחצי השנים האלה, היה לי קודי בבית שלי, פעם או פעמיים בשבוע. לאחרונה, זה היה כל הזמן, ואתה יודע, אני בטוח שכל אישה ברבים היא כמו, 'וואו, ככה אתה רוצה את זה!' ואני אומרת, 'אבל לא בשביל זה נרשמתי', אני מניחה שהייתם אומרים", היא אמרה. "ואז, נוסף על כך, הוא היה ממש לא מרוצה. הוא היה אדם מאוד אומלל. וכך, זה היה הרבה. זה היה אתגר למערכת היחסים שלנו".

"הייתי ממש כמו, מופתע ומאוד מזועזע במובנים מסוימים, כי הייתי כמו, 'רגע, חשבתי שאנחנו היחידה המגובשת הזו', ולא היינו," הוסיף רובין. "וזה הייתה אכזבה עצומה עבורי. אני מניח שזה מה שזה, אני רק צריך לכבד את המקום שבו היא נמצאת".

למרות כמה חילוקי דעות, נראה שקודי ורובין עדיין חזקים היום למרות נישואיו הכושלים האחרים.

באדיבות TLC

האם נשות האחיות האחרות עדיין עם קודי?

בעוד שג'אנל גם הודתה שהמגיפה הוסיפה מאמץ מסוים לנישואיה עם קודי, נראה שהמתח שהמגיפה גרמה בין קודי לכריסטין היה הרבה יותר גדול – ובסופו של דבר זה היה אחד הקשיים האחרונים. קודי וכריסטין הודיעו על פרידתם בנובמבר 2021 ואילך נשות אחות סיום עונה 16 ששודרה ביום ראשון, 23 בינואר, היא שיתפה שההחלטה של ​​קודי לא לנהל איתה מערכת יחסים אינטימית יותר בגלל איך שהיא "מתנהגת" בתוך המגיפה היא שהובילה בסופו של דבר לפרידה שלהם.

"רגע, אז הוא יזכה לנישואים אינטימיים עם נשים אחרות אבל לא איתי?" אמרה בכתב הוידוי שלה.

קצת יותר משנה אחרי שכריסטין עזבה את קודי, בקשר אישרו בלעדית שג'אנל וקודי הפסיקו את זה בדצמבר 2022. "ג'אנל היא אישה עצמאית חזקה והבינה שהיא יכולה לעשות את זה בעצמה", טען מקורב והוסיף כי היא "גברה עליו".

מרי אישר בפרק הקרוב נשות אחיות: אחת על אחת ספר לכל שנישואיה של 28 שנים לקודי הסתיימו בקליפ תצוגה מקדימה ששוחרר ב-15 בדצמבר 2022, וחושף שהוא זה שמשתק.

"זה פשוט לא נשמע לי הגיוני שהוא יהיה כל כך מתוסכל מכריסטין ויהיה כמו, 'היא בדיוק קיבלה את ההחלטה הזו'", אמרה מרי בהצצה מוקדמת לפרק של יום ראשון, 18 בדצמבר, שהושג על ידי אֲנָשִׁים. "לא התייעצנו, לא דיברנו, היא רק קיבלה את ההחלטה ואז הוא אומר, 'לא, אני לא מחשיב את עצמי נשוי למרי. כאילו, הוא רק קיבל את ההחלטה. אף פעם לא שמעתי אותו אומר לי את זה".

בסצנה עם מנחה סוקניה קרישנן, מרי צפתה בקליפ של קודי שהודה שהוא כבר לא רואה את עצמו כבעלה של מרי. השניים התחתנו כדין באפריל 1990 אך התגרשו בספטמבר 2014 על מנת שקודי תתחתן כחוק עם רובין ולאמץ את שלושת ילדיה, דייטון, אורורה ו בראנה, מנישואים קודמים. עם זאת, הזוג נשאר נשוי רוחנית.

"אם היא רוצה להמשיך הלאה ולהתחתן עם אחר, היא לא הייתה מתווכחת איתי", גילה קודי.

האם קודי בראון ורובין בראון עומדים להיפרד?

בינואר 2022, מקורב נתן עדכון על מצב הנישואים של קודי עם רובין מאז פרידתו עם כריסטין והמתח שלו עם ג'אנל ומרי. "הוא מבלה את כל זמנו עם רובין", אמר מקור Us Weekly בזמן. "האחרים נמצאים בעולם משלהם, חיים את חייהם".

"הוא בילה את החגים עם רובין וילדיה", הוסיף המקור. "הוא אפילו לא ניסה לתכנן תוכניות עם האחרים. כל הנשים היו מאוד נפרדות לחגים, בילו עם המשפחות שלהן".

לפני שג'אנל וקודי אישרו את הפרידה שלהם, אמר מקור בקשר שהיחסים של רובין וקודי היו "יציבים" באוקטובר 2022.

"רובין וקודי הם חברי נפש, והיא תמיד תהיה כנועה לקודי", אמר המקורב. "אין בעיות. הם מאוד ביחד, כל הזמן. זו ההופעה של קודי ורובין".

עם זאת, מקורב נוסף אמר באופן בלעדי ל-In Touch שרובין וקודי עשויים להיות בדפים שונים בכל הנוגע לנישואיהם לאחר פרידתו מג'אנל.

"קודי מרוצה מרובין ובזה הוא מתרכז, אבל מי יודע כמה זמן זה יימשך בסופו של דבר?" המקורב שנחשף בדצמבר 2022. "נראה שרובין מרוצה ממנו. אני יודע שהיא בסדר עם יציאת הנשים, אבל אין סיכוי שהיא לא מפקפקת ביחסים שלה עם קודי."

קישור מקור