האם קולט וונסה של ארוס 90 הימים עדיין ביחד?

האם קולט ג'ונסון ואשתו, ונסה גוארה, עדיין ביחד? בני הזוג זעזעו את המעריצים כשהודיעו שהם נפרדים וחיים בנפרד במהלך חלק 1 של הסרט 90 יום: חיי הרווקות עונה 2 ספר הכל בינואר 2022 על רקע דרמה זוגית בה מעורבת אמו של קולט, דבי ג'ונסון. אבל נראה שהם אולי הצליחו לפתור את הבעיות שלהם ושיתפו עדכון בנושא יום 90: יומנים במאי 2022. המשך לגלול למטה כדי לגלות אם קולט וונסה עדיין נשואים!

קולט ערך את הופעת הבכורה שלו בזכיינית TLC במהלך העונה ה-6 של סדרת הדגל, ארוס בן 90 יוםעם גרושתו כעת לריסה דוס סנטוס לימה. הפיצול שלהם התרחש בעונה 4 של הספין-אוף של TLC ארוס ל-90 יום: באושר ועושר? לאחר שהגירושים שלהם הסתיימו באפריל 2019, לריסה וקולט חזרו שניהם לעונה 5 של ארוס ל-90 יום: באושר ועושר? שבו כל אחד מהם תיעד את מסעותיו בחזרה אל סצנת ההיכרויות.

ונסה עשתה את הופעת הבכורה שלה ארוס ל-90 יום: באושר ועושר? עונה 5 כחבר בקו הסיפור של קולט עם חברתו דאז, ג'ס קרוליין. הפיצול המגעיל של ג'ס וקולט התרחש בתוכנית, לאחר שהיא האשימה אותו בבגידה בו עם ונסה. במהלך HEA? לעונה 5, קולט הודה שקיים יחסי מין עם ונסה בזמן שהוא עדיין במערכת יחסים עם ג'ס.

Discovery+

הם עשו את הופעת הבכורה שלהם כזוג בעונה 1 של הספין-אוף Discovery+ 90 יום: חיי הרווקות. קולט הצטרף במקור כסינגל ובמחצית הראשונה של העונה, הוא תיעד את הניסיון שלו לצאת שוב. בזמן שהוא יצא לטיול ספיד דייט וגם עשה עוד דייט עם אישה אחרת, קולט הבין שהאדם היחיד שאיתו הוא רוצה להיות ונסה.

ונסה היססה להתחיל מערכת יחסים עם קולט כי זה עתה עברה גירושים עם בעלה הראשון והיא גם הרגישה שמאז שקולט בגד איתה בג'ס שהוא לא יהיה חבר טוב. עם זאת, לאחר כמה שכנועים, ונסה בסופו של דבר הסכימה להיות חברתו של קולט.

ליליד לאס וגאס לא לקח הרבה זמן לקחת את הרומן שלו לשלב הבא עם ונסה. במהלך טיול רומנטי, כרע קולט על ברך והציע נישואים לונסה. כשהם חזרו לעונה 1, קולט הודיע ​​שהוא וונסה ברחו. בקשר אישרו כי קולט וונסה קשרו את הקשר ברינו, נבאדה, בפברואר 2021.

כאשר עונה 2 של 90 יום: חיי הרווקות הופיע לראשונה בנובמבר 2021, קולט וונסה חזרו כחלק מקו העלילה של אמו של קולט וחמותה של ונסה. דבי שיתפה את המסע שלה בסצנת ההיכרויות לאחר שהייתה רווקה במשך מספר שנים לאחר מות בעלה ואביו של קולט, הארלי ג'ונסון, בתוכנית. אבל זו הייתה הדרמה המשפחתית שלהם שהתרחשה בעונה 2, כשקולט וונסה חשפו שהם נפרדים וחיים בנפרד בגלל התערבותה של דבי בנישואיהם.

"עזבתי," אמרה ונסה למארחת שון רובינסון בספיישל TLC ששודר בינואר 2022. היא טענה שדבי "תלויה" בבנה ומנסה כל הזמן להתערב בחייו. "נמאס לי להיות תחת קורת הגג שלה", הוסיפה ונסה, שכן בני הזוג חיו עם דבי לאורך כל מערכת היחסים שלהם.

ונסה גם ציינה שהיא לא נרשמה לבעל "במשרה חלקית" כשנשאלה האם היא תחזור לבית אם דבי לא תהיה שם.

קולט ג'ונסון של ארוס 90 הימים ואשתו ונסה גוארה נפרדים גרים בנפרד
באדיבות קולט ג'ונסון/אינסטגרם

עם זאת, נראה שבזמן שהם חיו בנפרד, הנישואים של ונסה וקולט עדיין חזקים. ב קליפ מהפרק של יום שני, 9 במאי שֶׁל יום 90: יומניםקולט וונסה שיתפו עדכון על מערכת היחסים שלהם.

"אנחנו נשואים בערך 10 חודשים עכשיו", אמרה ונסה בכתב הוידוי המשותף שלהם, מה שאומר שהצילומים שלהם צולמו בדצמבר 2021. "אני מתגוררת בבית של בן דוד שלי בחודש האחרון".

קולט הסביר שהוא מבלה את היום בבית אמו ולאחר מכן מבלה את הלילה עם אשתו. קולט אמר שהוא לא שם את "מיטב כף רגלו" בנישואיו עם ונסה והודה ש"התרפק" על אמו תוך "ניצול" סבלנותה של אשתו.

ונסה אמרה שהיא חשה יותר "חופש" בבית של בת דודתה והיא התלוננה שדבי "תתערב" יותר מדי במערכת היחסים שלהם ותרחף ותבקר אותה כשהיא עושה משימות פשוטות בבית, כמו בישול ארוחת בוקר. היא הודתה שהיא וקולט "מעולם לא דנו" כיצד ייראו חיי הנישואין לפני שהם נקשרו. היא הניחה שהם יעברו מביתה של דבי למקום משלהם, אבל קולט לא חשב לעבור.

קולט וונסה מפרגנים עם דבי על ארוס 90 יום
TLC

"אם הייתי יכולה לחזור ולשנות משהו", אמרה, "סביר להניח שהייתי באמת מדברת על העתיד שלנו לפני החתונה".

נראה שהמעריצים יצטרכו להתכוונן כדי לראות אם קולט וונסה מצליחים לעבור את הבעיות שלהם.קישור מקור