האם קורי ואוולין עדיין ביחד?

האם קורי רת'גבר ו אוולין וילגס עדיין ביחד? ה ארוס 90 יום: הדרך אחרת הזוג נראה כאילו הם לקראת פיצול מגעיל לאחר שקורי הודה שניהל מערכת יחסים עם אישה אחרת בזמן שהוא ואוולין היו בהפסקה אבל עדיין נשואים. המשיכו לגלול למטה לעדכון על הזוגיות ב-2022.

קורי ואוולין עשו את הופעת הבכורה שלהם ב-TLC בעונה 1 של ארוס 90 יום: הדרך אחרת בשנת 2019. בני הזוג יצאו למרחקים ארוכים במשך כמה שנים אז לאחר שנפגשו כשקורי טייל בדרום אמריקה בעיר הולדתו של אוולין, אנגאבאו, אקוודור. כשהכירו להם ארוס בן 90 יום מעריצים, אוולין התארח עם קורי בעיר הולדתו מיל א, וושינגטון, עם משפחתו במשך מספר חודשים. אוולין לא הסתגלה היטב לחיים באמריקה והיא החליטה שהיא רוצה לחזור לאקוודור. כדי לגרום למערכת היחסים שלהם לעבוד, קורי הסכים לוותר על כל מה שמאחוריו בארצות הברית ולעבור למדינה זרה כדי להיות איתה.

פעם אחת באקוודור, בני הזוג התעמתו בנוגע לתוכניותיהם לעתיד מכיוון שאיוולין לא רצתה להתחתן אבל קורי היה מוכן ללכת במעבר. למרות השקפותיהם השונות על נישואים, אוולין עדיין אמרה "כן" כשקורי הציע לה נישואים בשדה לאחר טיול רומנטי בכדור פורח. האירוסין של בני הזוג שודר בסיום העונה הראשונה.

כשהם חזרו לעונה 3 של ארוס בן 90 יום ספין-אוף באוגוסט 2021, קורי ואוולין הסתירו סוד גדול מהצופים – הם כבר היו נשואים. במהלך חופשתם מהצילומים, בני הזוג קשרו את הקשר ביוני 2019, בהתרחקות בגואיאקיל, אקוודור. החתונה שלהם הייתה כל כך סודית שאיוולין אפילו לא סיפרה למשפחתה עד כמעט שנה לאחר מכן, ואז הסצנות שלהם עבור ארוס 90 יום: הדרך אחרת עונה 3 צולמו.

עם זאת, קורי הסתיר סוד נוסף מאוולין. זמן קצר לאחר שהתחתנו, הזוג לקח הפסקה במערכת היחסים שלהם וקורי בילה בפרו הסמוכה, שם הכיר אישה בשם ג'ני. מכיוון שהוא האמין שהוא ואוולין נפרדו באותו זמן, הוא התחיל מערכת יחסים עם ג'ני. השמועות חזרו לאיוולין, אבל כשהיא התעמתה עם קורי לאחר שחזר לבית הזוגי שלהם באקוודור ממש לפני נעילת הקורונה במרץ 2020, הוא אמר לה שזה רק שטף. למרות הזמן בנפרד, אוולין וקורי הסכימו להתחבר מחדש ולעבוד על מערכת היחסים ביניהם.

סוף סוף הוא התנקה על מערכת היחסים ה"רצינית" שלו עם ג'ני בשיחה מתוחה עם אוולין ששודרה בפרק באוקטובר 2021. הודאתו של קורי הובילה לכך שהוא סולק מהבית שחלק עם אוולין, ובסופו של דבר הוא נשאר עם חבר לפני שמצא את הדירה שלו.

זה נראה כאילו אין תקווה לפיוס, אבל אוולין בסופו של דבר השתנה בלב. קורי הזמין אותה לדירתו החדשה, שם בישל ארוחה רומנטית לאשתו. במהלך הדייט שלהם, קורי ביקש סליחה ואוולין הציע להם לנסות טיפול זוגי כדי לנסות לפתור את הבעיות שלהם.

לרוע המזל, נראה שפגישות הייעוץ שלהם לא עשו הרבה כדי להציל את נישואיהם אוולין חשפה שהיא רצתה להתגרש מקורי בתגובתה בזמן אמת לסצינות שלו על חברתו לשעבר ג'ני.

באדיבות קורי רת'גבר/אינסטגרם

בינתיים, נראה שקורי ניסה כל שביכולתו כדי לחזור לחסדיה הטובים של אשתו. הוא פרסם התנצלות פומבית לאיוולין מאוחר יותר באותו החודש בהודעה שנמחקה מאז, "אני יודע שכשאתה צופה בטלוויזיה קשה לראות את אוולין כאדם אוהב ודואג. המציאות היא שהיא מאוד הפוכה. היא תמיד הייתה שם בשבילי ובאמת היא אדם מדהים. גם בזמנים הכי קשים שלי. היא תמיד אהבה ודאגה לי יותר ממה שמישהו יבין", כתב אז. "אני רק רוצה להודות לך אוולין, אתה העולם בשבילי ותודה לך על כל האהבה, התמיכה, הידידות, האכפתיות והאושר שהענקת לי במהלך 7 השנים הללו פלוס! שוב אני כל כך מצטער [disappointed face emoji]."

למרות העליות והמורדות, הזוג נתן למעריצים עדכון אופטימי על נישואיהם במאי 2022. "אנחנו טובים מאוד, מתמקדים בהווה", הגיב יליד אקוודור כאשר התבקש לעדכן את מצב מערכת היחסים שלהם במהלך שאלות ותשובות באינסטגרם עם מעריצים. "חזרנו לפני קצת מהחופשה, אנחנו יוצאים לדייטים ומבלים ביחד כל יום".

האם אוולין וקורי עדיין ביחד?
באדיבות אוולין וילגס/אינסטגרם

קישור מקור