האם קורי וטיילור עדיין ביחד?

האם קורי וטיילור עדיין ביחד?

עדיין חזק? האתגר הכוכבת קורי וורטון ו האם אתה האחד? כוכב טיילור סלפרידג' יש להם מערכת יחסים חוזרת ונשנית מאז שעזבתי את החוף כזוג לאחר הצילומים אקס על החוףאבל האם הם עדיין ביחד? המשיכו לקרוא לכל מה שאנחנו יודעים על מערכת היחסים של צמד MTV.

איך נפגשו קורי וטיילור?

קורי וטיילור נפגשו בזמן צילומי עונה 1 של MTV אקס על החוף בהוואי בשנת 2017. יליד מישיגן והיופי הבלונדי פגעו בזה, למרות שהאקסים שלהם נכנסו כדי לגרום לצרות. הזוג הצליח לגרום לזה לעבוד ועזבו את החוף כזוג.

עם זאת, העניינים הסתערו זמן קצר לאחר סיום הצילומים. כשחזר הביתה מהוואי, נודע לקורי שהוא הוליד ילד עם חבר ו האתגר: Rivals II costar צ'יין פלויד. למרות הידיעה כי ילידת קליפורניה בהריון, קורי לא ידעה שהוא אבי בתה ריידר עד שהילד היה בן שישה חודשים.

"ברגע שגיליתי שיש לי ילד, כל החיים שלי השתנו. זו תחושה בתוכך שיש מטרה גדולה יותר", אמר Us Weekly בדצמבר 2017. "עכשיו אני עושה הכל בשביל הבת שלי, במקום בשביל עצמי. הייתי צריך לשים מישהו לפני עצמי בפעם הראשונה. אני מרגישה שיש לי את חבילת הכוח שלי, כאילו אי אפשר לגעת בי עם הילד שלי. יש לי אותה וזו כל האהבה שאני צריכה בעולם. זה נתן לי תחושת מטרה. מעולם לא חשבתי שאוכל לאהוב מישהו יותר מאשר את עצמי ואני אוהב את זה!"

האם קורי וטיילור נפרדו?

נראה היה שמערכת היחסים של בני הזוג לא עמדה בדרמה, והזוג הפסיק את זה.

בזמן שהם היו נפרדים, קורי התמקד בריידר וביחסיו עם אמא נוער OG מספר כוכבים ד"ר דרו פינסקי שעדיין הייתה אפשרות שהוא וצ'יין לחיות באושר ועושר עד עצם היום הזה.

"אני חושבת שאנחנו יכולים להיות ביחד, אבל כרגע זה לא הזמן", אמרה קורי במהלך המפגש ששודר בינואר 2019. "אני לא אוביל אותה ואז לא אהיה מוכנה להתחתן איתה".

חודש אחד בלבד לאחר הופעת הבכורה של המפגש, טיילור וקורי חשפו שהם מנסים למערכת היחסים שלהם ניסיון נוסף.

"מקסיקו הנה אנחנו באים", הם שיתפו בסטורי באינסטגרם שלהם בפברואר 2019, וציינו שהם היו ב"בילוי".

הוא נפתח ל אֲנָשִׁים על המפגש המחודש שלהם באפריל 2019, ואמר, "טיילור ואני לא ממש הפסקנו לדבר אחרי Ex On The Beach. אנחנו ממשיכים כמעט שנה וחצי. לקחנו חופשה של חודשיים-שלושה, וחוץ מזה, עם זה הייתי".

האם קורי וטיילור עדיין ביחד?

טיילור וקורי עדיין חזקים. הם קיבלו את ילדם הראשון ביחד, הבת מילה מיי באפריל 2020, ואחריה את התינוקת מספר 2, הבת מאיה גרייס, ביוני 2022.

"טיילור, אני לא מכיר יותר מדי אנשים כדי לסבול אותי כל עוד הצלחת", התבדח קורי כשהודיע ​​שהם מצפים לילד השני שלהם. "אבל לא ברצינות, אני אוהב אותך מותק ואני לא יכול לחכות להתחיל איתך את ההרפתקה הזו ולהמשיך לבנות את המשפחה הזו."

קישור מקור