האם קו פלורידה ג'ורג'יה עדיין ביחד? הסבר על דרמה

יש להם "וידוי". בריאן קלי ו טיילר האברד של צמד הקאנטרי פלורידה ג'ורג'יה ליין נראו כמו הניצנים הטובים ביותר כשהם טיילו עם הלהקה שלהם והוציאו להיט אחר להיט בעשור האחרון. עם זאת, מאחורי הקלעים, הדברים לא תמיד כל כך אחים והלהקה עוררה שמועות על פרידה לאחרונה על רקע דרמה. אבל האם פלורידה ג'ורג'יה קו עדיין ביחד עכשיו?

גלול למטה כדי לקבל עדכון על הסטטוס של צמד המדינות.

מאט סיילס / אינוויז'ן / AP / Shutterstock

דרמה של קו פלורידה ג'ורג'יה

שמועות שדברים בין חברי הלהקה הולכים דרומה התחילו להסתחרר בשנת 2020 כשטיילר ואשתו, היילי האברדהפסיק לעקוב אחרי החצי השני שלו ברשתות החברתיות.

המעריצים החלו לשער שההבדלים הפוליטיים ביניהם במהלך הבחירות ב-2020 היו הגורם לטלטלה של הלהקה, שכן בני הזוג האברד תמכו בגלוי במועמד הדמוקרטי. קמאלה האריס בעוד בריאן ואשתו, בריטני קליהיו רפובליקנים קולניים.

"הפסקתי לעקוב אחרי BK לכמה ימים בזמן שעברנו את הפוליטיקה הזו, אתה יודע, באמצע הבחירות האלה וכל מה שקורה", אמר טיילר במהלך הופעה משותפת ב-SiriusXM's יציאה 209 עם Storme Warren. "ואפילו התקשרתי אליו ואמרתי לו, אמרתי, 'היי חבר, אני אוהב אותך. ואני אוהב אותך הרבה יותר בחיים האמיתיים מאשר על שלך [Instagram] סיפורים כרגע. אז, אני רק הולך, אז זו הסיבה שאני מפסיק לעקוב אחריך. לא אישי. אני עדיין אוהב אותך. אתה עדיין אח שלי'. פשוט לא רציתי לראות את זה בכל פעם שפתחתי אינסטגרם. ולכן, זה לא היה עניין גדול".

"אנחנו ביחסים מצוינים. אנחנו מרגישים חזקים מתמיד. אנחנו אוהבים ותומכים אחד בשני אפילו בכל הפרקים שאנחנו נמצאים בהם עכשיו, אה, נרגשים לקראת העתיד", הוסיף.

האם קו פלורידה ג'ורג'יה עדיין ביחד?

עם זאת, זו לא הייתה הפעם הראשונה שזמרי "Cruise" סובלים דרמה בתוך הלהקה, כשהם פתחו בפני Storme בנוגע לבעיות מהעבר.

"לא הכל מצופה בסוכר," אמר טיילר. "האמת היא… אני ובק עשינו עבודה. הלכנו לטיפול, ישבנו אחד עם השני ורצינו להרוג אחד את השני לפעמים. אבל בסוף זה, חיבקנו את זה. אתה יודע למה אני מתכוון? כי אנחנו אחים וזה מה שאחים עושים".

בשנה שלאחר מכן הוציאו אמני "This Is How We Roll" את אלבום האולפן החמישי שלהם, החיים מתגלגליםלפני שהודיעו שהם יוצאים בקריירות סולו.

"אנחנו בערך משתמשים ב-12 התוכניות האחרונות האלה כזמן לחגוג את FGL, לחגוג את המעריצים, לחגוג אחד את השני, ואז לתמוך אחד בשני בפרק הבא של המסע המוזיקלי והיצירתי שלנו, שעתיד להיות בנפרד לזמן מה. " אמר טיילר אֲנָשִׁים בפברואר.

חודשים לאחר מכן, במאי 2022, במהלך ראיון ברדיו, בריאן אמר "אם אתה רוצה לראות אותנו, זו השנה לעשות את זה", רמז שזה יהיה זה עבור הלהקה.

"יש לנו, לדעתי בשלב זה, עוד 10 או 11 הופעות השנה. אנחנו לוקחים הפסקה אחרי זה", אמר. "אני לא יודע אחרי זה מה התוכנית. זה לא ברור לי. בסופו של יום, אנחנו אחים, אז תמיד יהיה לנו גב ותמיכה אחד של השני, וזה מה שצריך להיות”.

קישור מקור