האם קיילה ססלר ולוק דייויס עדיין ביחד?

האם קיילה ססלר ולוק דייויס עדיין ביחד?

דרך סלעית. אמא מתבגרת: צעירה ובהריון כוכב קיילה ססלר ויפה ותיקה לוק דייויס נתקלו במהמורות רבות במהלך מערכת היחסים שלהם, כולל האשמות בגידה. אבל האם קיילה ולוק עדיין ביחד? המשיכו לקרוא לפרטים על מצב מערכת היחסים הנוכחי שלהם.

איך נפגשו קיילה ולוק של אמא מתבגרת?

לדברי קיילה, היא ושחקן הכדורסל למדו באותו תיכון.

"אף פעם לא באמת דיברנו יותר מדי כי יצאתי עם סטפן כל התיכון שלי", אמרה קיילה במהלך פרק עונה 1 של אמא מתבגרת: צעירה ובהריוןבהתייחסו לאקס שלה סטפן אלכסנדר. "גם סטפן מכיר אותו, אבל הם לא באמת חברים."

לאחר שהתחברו מחדש בקולג', יליד אילינוי אמר שהם "רק בעצם לומדים להכיר אחד את השני טוב יותר ולראות אם יש לנו קשר, או אם משהו יכול להיות שם".

האם לקיילה ולוק של אמא מתבגרת יש ילדים?

קיילה ולוק חולקים את הבת אריה, שאותה קיבלו בברכה באוגוסט 2019. הם גם הורים יחד עם בנה, איזאיה, שאותו קיבלה בספטמבר 2017 עם סטפן.

האם קיילה ולוק של אמא מתבגרת עדיין ביחד?

בטיזר לעונה 3 של צעיר & בהריון, נראה לוק מציע נישואים לחברתו דאז בזמן שיצא לארוחת ערב ליום הולדתה. "התינשאי לי?" היה כתוב על צלחת הקינוחים.

בעוד שקיילה הסכימה להצעה באותו זמן, האושר של הזוג לא נמשך זמן רב. זמן קצר לאחר הצעתו, היא ולוק נפרדו לדרכם כשביקשה להיפרד מניסיון של 30 יום במהלך פרק באוגוסט 2022 של תוכנית הריאליטי MTV.

קיילה עברה לגור בבית אמה בעוד לוק עבר לגור עם חבר לחודש בנפרד. באותו זמן הודה יליד אילינוי שהוא מרגיש "הקלה" על החלטתם לקחת זמן בנפרד.

"כמובן שאני עצוב. אני אוהב את לוק, אבל יחד עם זאת, אני מרגיש הקלה בגלל שהיינו ברכבת ההרים הזו במשך שנים רק של עליות ומורדות", אמרה קיילה במהלך וידוי.

ההחלטה של ​​בני הזוג לקחת הפסקה ממערכת היחסים שלהם הגיעה על רקע האשמות בבגידה משני הצדדים כמו גם דרמה משפחתית גדולה עם אמו ואחותו של לוק. לאחר הפרידה בת החודש שלהם, קיילה החליטה לסיים את העניינים עם לוק לאחר שהוא לא הצליח לבצע אף אחד מהשינויים שביקשה ממנו.

"בפעם האחרונה שהיינו כאן על הספות האלה, לפני חודש… אמרתי לך שיש כמה דברים שאני צריך ממך, אחרת נצטרך, כמו, להעריך מחדש את העתיד שלנו ולא עשית אף אחד מהם " היא אמרה לו, והוא ענה בחוסר עניין, "כן."

"אתה אומר שאתה רוצה להיות איתי, אתה רוצה להתחתן איתי, אתה רוצה את כל הדברים האלה, אבל אז אני מרגיש שהמעשים שלך לא מראים את זה וזה ממש כואב", היא הוסיפה, לפני שלוק ביטל את השיחה.

למרות שסיימו את מערכת היחסים הרומנטית שלהם, קיילה הופיעה מאוחר יותר עם חבריה לשחקנים בעונה 2 של אמא מתבגרת: מפגש משפחתי שם היא הודתה שהיא ולוק היו "טכנית לא ביחד, אבל אנחנו גרים ביחד בבית של אמא שלי".

הדברים הגיעו לראש במהלך שיחת טלפון סוערת בין בני הזוג בזמן שקיילה צילמה באורגון.

"ברשתות החברתיות ראיתי את אמו של לוק ישר משקרת על מצב שקרה בעבר עם הבן שלי כשנסעתי לטיול נוסף", היא אמרה במהלך וידוי בינואר 2023, בהתייחסה לאחותו של לוק שלכאורה מכה את איזאיה, ששודר בזמן היא הייתה באורגון. "אני קצת מודאג עכשיו שהשארתי את הילדים עם לוק כי אני לא רוצה שהוא יביא אותם לאמא שלו".

השיחה הפכה למשחק צרחות לפני שלוק ניתק את השיחה. לאחר שנרגעה, קיילה התקשרה שוב, והודתה, "זה מצב גרוע יותר עבורך כי זו אמא שלך, ואני מצטערת שאתה צריך להתמודד עם זה."

"כן, אבל אתה והילדים הם המשפחה שלי. זה כולכם לפני כל אחד אחר. אני לא יודע מה עוד להגיד", אמר בטרם נתן את דברו כי יזיהו ואריה לא ייקחו לבית אמו.

למרות שנראה שקיילה ולוק נמצאים ביחסים טובים, מלבד חובות ההורות המשותפת, הזוג לא הופיעו זה בחשבונות המדיה החברתית של זה מאז דצמבר 2021.קישור מקור