האם קיילי ג'נר בהריון? תינוק מספר 3 עם טרוויס סקוט רמזים

חום תינוקות? קיילי ג'נר עורר שמועות על הריון לאחר שהשאיר תגובה פלרטטנית תחת החבר טרוויס סקוטחדש אינסטגרם תמונה ביום ראשון, 24 ביולי.

הראפר "עור אווז" פרסם תמונת מצב של עצמו חי את חיי העיר כשהכיתוב את הפוסט, "הגעתי לשם בדקה ניו יורקית". ה קרדשיאנס כוכבת נתנה לה בפומבי את חותמת האישור לתמונה על ידי הערה על ארבעה אימוג'ים בהריון מתחת לפוסט, מה שאולי מרמז על כך שהתינוק מספר 3 עשוי להיות בדרך או בדעתם.

קיילי לא הייתה הקרדשיאן-ג'נר היחידה ש"אהבתי" את התמונה, בתור אחות קלואי קרדשיאן ומומר קריס ג'נר שניהם הקישו פעמיים על הפוסט של יליד טקסס. המעריצים היו המומים מהערה של מייסדת קיילי סקין, מה שהוביל למעלה מ-800 משתמשים מקוונים להגיב להצהרה שלה.

"@kyliejenner אז אני לא הולך לספר לנו את השם של התינוק של וולפי אבל יהיה עוד אחד", נכתב בתגובה של מעריץ.

באדיבות טרוויס סקוט/אינסטגרם

קיילי וטרוויס חולקים שני ילדים יחד, סטורמי, בן 4, ובנם שזה עתה נולד, והם שיתפו פעולה באופן פעיל לאורך מערכת היחסים שלהם. מאז לידת בנם – שבעבר נקרא וולף וובסטר – בפברואר 2022, בני הזוג לכאורה היו מאושרים מתמיד במערכת היחסים שלהם. השניים עדיין לא חשפו את הכינוי החדש של התינוק ופרסמו רק תמונות רגליים וסרטונים של תינוק מס' 2, והותירו את זהותו מאוד פרטית.

כוכב הריאליטי פרסם לאחרונה אינסוף תוכן מקוון עם טרוויס והקטנים, ונתן למעריצים הצצה פנימית לחיי היומיום שלהם. היא פרסמה א טיק טוק סרטון ביום שישי, 22 ביולי, שבו הם נראו מתרווחים בחצר האחורית שלהם והאמנית "הגבוהה בחדר" מנמנמת על בטנה.

"מרגישה כאילו אני ברשותה מצטער, אני מרגיש כבוד", כתב מעריץ בקטע התגובות בעוד אחר אמר, "עידן הטיקטוק של קיילי הוא איקוני".

רק שבוע לפני כן, ה מתעדכן עם הקרדשיאנים אלום פרסמו תמונה משפחתית זוהרת של השניים עם סטורמי, נותנים זה לזה חיבוק מתוק בין שני המטוסים הפרטיים שלהם. "אתה רוצה לקחת את שלי או את שלך?" היא כתבה את הכותרת של יולי 2022 אינסטגרם תמונה.

"החלטות החלטות," העיר קריס עם שני אימוג'י כתר שבו קורטני קרדשיאן כתב, "שלך בבקשה."קישור מקור