האם קיילי ג'נר וטרוויס סקוט מאורסים אחרי תינוק מס' 2?

האם קיילי ג'נר וטרוויס סקוט מאורסים אחרי תינוק מס' 2?

אין כמו לידת תינוק חדש כדי לקרב זוג. קיילי ג'נר ו טרוויס סקוט מלינים שמועות על אירוסין מאז שקיבלו את בנם השני, בנם, ב-2 בפברואר 2022. המשיכו לקרוא כדי לראות את מצב היחסים של ה-A-listers!

האם קיילי ג'נר וטרוויס סקוט מאורסים?

אין חדשות אירוסין מהזוג – עדיין! – אבל ברור שהם מתלהבים מהבן שלהם.

"הם מוצפים באהבה לילד התינוק שלהם", אמר מקור בבלעדיות סגנון חיים אחרי הראשון מתעדכן עם הקרדשיאנים אלום ילדה. "הם בפסגת העולם ואומרים שהם כל כך מבורכים שיש להם בן ובת."

קיילי וטרוויס, שגם הם חולקים את הבת סטורמי, "הרגישו את האהבה" מהמעגל הפנימי שלהם לאחר הגעת התוספת החדשה שלהם. "הטלפונים שלהם מצלצלים ללא הפסקה עם חברים שמברכים אותם והם קיבלו למעלה ממאה זרי פרחים", אמר אז המקורב. "הבית שלהם מריח מדהים."

האם קיילי ג'נר וטרוויס סקוט עדיין ביחד אחרי תינוק מס' 2?

זה היה איל הקוסמטיקה ששיתף לראשונה את החדשות על הגעתו של בנם, עם שחור-לבן תמונה באינסטגרם של בתם בת ה-4 אוחזת בידו של אחיה התינוק החדש. הצמד קרא בתחילה לתינוק וולף. עם זאת, קיילי חשפה יותר משישה שבועות לאחר לידתו שהם שינו את שמו כי וולף לא "הרגיש כמוהו". הם לא הכריזו על הכינוי החדש שלו ועדיין לא שיתפו תמונה של פניו.

מאז התוספת החדשה שלהם, נראה כי קיילי וטרוויס מתחזקים. ב-16 ביולי, ה החיים של קיילי alum שיתפה תמונה של משפחתם מתכרבלת יחד כשהיא עומדת בין שני מטוסים. "אתה רוצה לקחת את שלי או את שלך?" קיילי כתבה את תמונת המצב בשחור-לבן.

מתי קיילי ג'נר וטרוויס סקוט חזרו להיות ביחד?

קיילי וטרוויס התאחדו מחדש ב-2021 לאחר שנפרדו באוקטובר 2019. הם הפתיעו את המעריצים על ידי השתתפות בהטבה בבית הספר לעיצוב פרסונס בניו יורק ביוני 2021 כיחידה משפחתית יחד עם בתם. הזוג הצטלם באהבה, ואישר שהם הציתו מחדש את הרומנטיקה שלהם.

בזמן שקיבל פרס באירוע, טראוויס צעק את בתו וחברתו, "סטורמי, אני אוהב אותך, ואשתי, אני אוהב אותך", תוך שימוש במונח המלבב של הראפר "Sicko Mode" שנקרא קיילי מאז תחילת הרומן שלהם.

קיילי שיתפה את חדשות ההריון מס' 2 של התינוק שלהם עם מעריצים ב-7 בספטמבר 2021, באמצעות סרטון אינסטגרם. ידו של טראוויס נראתה מאוחר יותר אוחזת בבליטה ההריונית של קיילי ב- a תמונה של מקלחת לתינוק היא שיתפה את ינואר הבא.

ברור שיליד יוסטון מעריץ את משפחתו. טרוויס העניק התאמה בין סטורמי וקיילי טבעות יהלומים "toi et moi". בתחילת נובמבר. בעוד התכשיט המהמם נראה כאילו זה יכול היה להיות טבעת אירוסין, מלכת ערכת השפתיים ענדה אותה על האצבע המורה שלה.קישור מקור