האם קיילי ג'נר קיבלה ג'וב?  תמונות לפני ואחרי

האם קיילי ג'נר קיבלה ג'וב? תמונות לפני ואחרי

לפני קיילי ג'נר נכנסה להריון עם הבת סטורמי וובסטר ובנה, המעריצים היו מקובעים בדבר אחד: האם כוכבת הריאליטי קיבלה עבודה או לא. המשיכו לקרוא את כל מה שהיא אמרה על שיפור החזה שלה באמצעות ניתוחים פלסטיים.

האם קיילי ג'נר קיבלה עבודת ציצים?

ה מתעדכן עם הקרדשיאנים אלום הכחישה בעבר את הטענות כי עברה הגדלת חזה מספר פעמים במהלך השנים.

קיילי הצביעה לראשונה על שימוש בחזייה נהדרת באמת כסיבה מאחורי השינוי הבולט שלה במחשוף בשנת 2015. היא פרסמה סרטון על לבישת חזיית Victoria's Secret Bombshell ואף פרסמה צילומים של לפני ואחרי כהוכחה להבדל באפליקציה שלה שנגמרה כעת. .

באוגוסט 2016, ה קרדשיאנס כוכבת האשימה לכאורה את המחזור שלה בכך שהחזה שלה נראה יותר חושני. "TMI אבל זה הזמן הזה של החודש LOL," היא צייצה אז.

המעריצים שוב חשבו שאיל האיפור רמז על עבודת ציצים ביוני 2017 עם תמונה של החזה שלה בסנאפצ'ט. בתמונה המטורפת, קיילי הראתה את הקימורים שלה בגופייה שחורה בגזרה נמוכה, וכתבה את המילה "סוף סוף" על החזה הימני שלה.

העוקבים שיערו שהמשפיען קיבל שתלים. "סוף סוף, יש לי עבודת ציצים?" שאל אחד, בעוד אחר אמר, "גודל הציצים שלה משתנה יותר ממחירי הדלק, לעזאזל". אבל משתמש אחד טען, "אתם מאחרים ל-ASF. היא עשתה את הציצים שלה לפני חודשים… תתפוס את TF."

עם השנים, נראה היה שהמחשוף של קי נעשה אפילו יותר חושני.

ה החיים של קיילי אלום וה-BFF שלה אנסטסיה קרניקולה הצטלמו יחד לצילום עם נושא ברבי לְהִתְהַדֵר מגזין באוקטובר 2019. בצילום אחד, נראה שלקיילי יש צלקת על הציץ השמאלי.

"ממש עשויה מפלסטיק", כתבה מגיבה אחת באינסטגרם, אם כי אחרים טענו שאם היא תעבור ניתוח הגדלת חזה, הצלקת לא הייתה ממוקמת בצד.

מה אמרה קיילי ג'נר על ניתוחים פלסטיים?

קיילי כתבה בעבר שהיא "לא נגד ניתוחים פלסטיים" באפליקציה שלה ב-2015. "גילוי נאות: הייתי רק פעם אחת בעבר, כשהלכתי לרופא שיניים ולא הגבתי טוב", כתבה אז . "זה ממש הפחיד אותי. הקאתי והייתי כל כך בחילה למחרת."

בזמנו, איל האיפור אמר שיש לה "רק מילוי שפתיים", וזה היה משהו שהיה "חוסר ביטחון עצום".

"רציתי לעשות שינוי. אבל לא, אנשים – לא קיבלתי שתלים בחזה! כולם אובססיביים לזה. האמת היא שככל שהתבגרתי, עליתי 15 קילו והגוף שלי השתנה", היא המשיכה. "בהחלט מילאתי. העבודה עם כמה מאמני האיפור הטובים ביותר לימדה אותי הרבה טריקים מדהימים כדי לגרום לי להרגיש בטוחה יותר ואני לא יכולה לחכות לחלוק אותם איתכם. אני נשבע שיש דברים שאתה יכול לעשות כדי לעבוד על אזורים בעייתיים מבלי שתצטרך לחשוב על ניתוח פלסטי. הקונטור שינה את חיי!"

עם זאת, ילידת קליפורניה ציינה שהיא "לעולם לא תגיד לעולם לא" כשזה מגיע לניתוחים פלסטיים. "אם, בהמשך הקו, אני מגיעה לנקודה שבה אני ממש לא בנוח עם משהו על הגוף שלי, אני לא מתנגדת לשנות אותו", הוסיפה.

האם קיילי ג'נר קיבלה עבודה בציצית לאחר שילדה ילדים?

קיילי הודתה שהגוף שלה שונה לאחר שילדה את סטורמי ב-2018.

"הציצים שלי הם בהחלט פי שלושה, וזה מפריע לי. יש לי סימני מתיחה על הציצים שלי, "השיבה אמא ​​לשניים למישהו שאמר שהיא נראית "כל כך רזה" בתמונה לאחור. "הבטן שלי לא זהה, המותניים שלי לא זהים, הישבן שלי גדול יותר, הירכיים שלי [are] גדול יותר."

אחרי שמישהו העיר שהיא נראתה "טוב יותר" לפני כן, קיילי פשוט מחאה כפיים ואמרה, "ילדתי ​​תינוק".

המשיכו לגלול כדי לראות תמונות של קיילי לאורך השנים!

קישור מקור