האם קיילי ג'נר קראה לבנה רב? קורי גמבל רומז לזה

נותן רמזים? מעריצים חושבים קורי גמבל חשף בטעות את השם של קיילי ג'נרהילד השני של טרוויס סקוט.

בזמן שחגגה את יום הולדתה ה-25 של קיילי ביום רביעי, 10 באוגוסט, קורי בן ה-41 שיתף כמה תמונות של כוכבת הריאליטי עם הכיתוב "Happpppppy B day to the One of one's. לאייס שלי זה תמיד החזיר לי את הגב כאן בתעלות החיים האלה… תודה @קיילי ג'נר."

"אהבה גדולה ❤️HBD. & תודה על הכל והתינוקות הגדולים והיפים שלי! רב מה קורה… הא", סיכם הכיתוב.

זמן קצר לאחר קריס ג'נרהחבר של שיתף את פוסט המחווה ליום ההולדת, מעריצים מיהרו לרשתות החברתיות כדי לתהות אם הוא חשף בטעות את שמו של התינוק.

"הוא הזכיר את הרב. מי זה רב? מיד חשבתי שזה קשור לשמו של התינוק הקטן", כתב אדם אחד. אחר הודה, "לשנייה שם חשבתי שקראו לבן רב".

Shutterstock

עם זאת, אחרים קרדשיאן המעריצים ציינו שראב עשוי להיות הכינוי של קורי לטראוויס בן ה-31.

מייסד קיילי קוסמטיקס קיבלה בברכה את ילדה השני עם הראפר "90210" ב-2 בפברואר. ימים לאחר מכן, קיילי חשפה ששמו של בנם היה וולף וובסטר.

עם זאת, השניים חשפו אז שהם שינו את שמו של בנם בפוסט של סטורי באינסטגרם ב-21 במרץ. "לידיעתך השם של הבן שלנו הוא כבר לא וולף. פשוט ממש לא הרגשנו שזה הוא", כתב אז כוכב הריאליטי. "רק רציתי לשתף כי אני כל הזמן רואה את וולף בכל מקום."

קיילי הכריזה על החדשות על שינוי השם שעות ספורות לאחר שירדה רגשית ומחממת לב וִידֵאוֹ ליוטיוב שכותרתו "לבנו". זה תיעד מתעדכן עם הקרדשיאנים ההריון של אלון ולידת התינוק שלה. הפריים הסופי של הסרטון כלל גרפיקה שהראתה את תאריך הלידה והמשקל שלו, אם כי היא לא כללה את שם התינוק.

באפריל, אחותה הגדולה של קיילי קים קרדשיאן דיבר על שמו של התינוק בזמן שהופיע בשידור חי עם קלי וריאן. "יש שם אחד מתעכב, אבל היא באמת רוצה לוודא", אמר איל הסקימס, בן 41. "זו החלטה כל כך גדולה, בכנות. זה הדבר הכי קשה בחיים לתת שם לילד".

בעוד קיילי וטרוויס שמרו על שמו החדש של התינוק פרטי, כמה מעריצים שיתפו תיאוריות לגבי השם ברשתות החברתיות. "אני מצביע לג'ק. זה תמיד היה אמור להיות ז'אק", טען אדם אחד באמצעות מדיה חברתית, וציין ששמו האמיתי של טרוויס הוא ז'אק ברמון וובסטר השני. "אחרי הסרטון 'לבן שלי', אין סיכוי שזה לא ג'ק", שקלה אחרת, בהתייחסה לסרטון היוטיוב הלבבי של קיילי וטרוויס המוקדש לילדם המתעד את מסע ההריון שלה.

בנוסף לבנם, קיילי וטרוויס הם גם ההורים לבת סטורמי, בת 4.קישור מקור