האם קיילן וג'ייסון עדיין ביחד?  עדכון

האם קיילן וג'ייסון עדיין ביחד? עדכון

עונה 5 של בלתי צפוי הכירו את מעריצי TLC לזוג חדש – קיילן סמית' ו ג'ייסון קורפי. הסדרה המלאה בדרמה יוצאת לתעד נערות מתבגרות במסעות ההריון שלהן כשהן מסתגלות לאמהות, לדינמיקה משפחתית חדשה ולמתח גדול עם אבי ילדיהן. המשיכו לגלול כדי לגלות אם קיילן וג'ייסון עדיין ביחד!

מי הם קיילן סמית' וג'ייסון קורפי?

קיילן וג'ייסון עשו את הופעת הבכורה שלהם בעונה 5 של בלתי צפוי. לאחר שבהתחלה ראתה אותו בסנאפצ'ט של חבר, קיילן הגיעה לפרטי הקשר של ג'ייסון, והזוג התחיל מערכת יחסים מינית תוך ימים של פגישה זה עם זה.

ג'ייסון תיאר את עצמו כ"f-boy", אותו הגדיר למפיקים כ"אדם שעובר מילדה לילדה או שיש לו מספר בנות ופשוט מקבל כמה שאתה יכול – זה כמו משחק".

"יש לי דברים כאלה שבהם אני לא אוהב קונדומים, ואני לא משתמש בהם", הוא המשיך בכתב הווידוי שלו לצד קיילן. "ובכן, לבשת את זה, ואז, הורדת את זה," השיב קיילן. "אני דוגר גולמי מקצועי," הוא צחק.

לאורך העונה, ג'ייסון ניסה ללחוץ על חברתו הצעירה ללדת בית יקרה. בזמן שהאמא המתבגרת הצליחה ללדת את ילדה בבית החולים, ג'ייסון האשים אותה בכך שגרפה אותו במהלך הלידה. "קיילן הוציא אותי מבית החולים כי פשוט ממש לא הסכמתי עם האפידורל וזה גרם לי לאבד אותו", אמר יליד ניו המפשייר בפרק במאי 2022. "זו אשמתה."

האם קיילן סמית' וג'ייסון קורפי עדיין ביחד?

למרות הביקורת העזה, נראה שקיילן וג'ייסון עדיין ביחד. במרץ 2022, ג'ייסון שיתף א תמונה רומנטית של בני הזוג חולקים נשיקה בזמן טיול בניו יורק.

בני הזוג שפשפו בבירור את חבריהם לשחקנים בצורה לא נכונה במפגש המחודש. האמהות של העונה קראו לג'ייסון על הדרך שבה הוא דיבר עם קיילן.

"אני כמו קדושה, היא כמו שמתעללים בה," לילי בנט אמר במהלך עונה 5 הדרמטית לספר הכל. "וכמו, זה מפחיד עבורה," מה שגרם לקיילן להסתער מהבמה.

לילי הוסיפה, "היא כל כך שטופת מוח וזה כל כך עצוב." TLCקישור מקור