האם קים ובארי פלאת' עדיין ביחד?

ברוכים הבאים לספליטוויל? כוכבי TLC קים פלאת' ו בארי פלאת' הפתיעו מעריצים כשהם הכריזו על הפרידה שלהם בעונה 4 של תוכנית הריאליטי של המשפחה שלהם, ברוכים הבאים לפלטוויל. אבל האם קים ובארי עדיין ביחד עכשיו? המשיכו לגלול למטה כדי לקבל עדכון על מערכת היחסים שלהם וכדי לגלות אם הם עדיין נשואים או אם הם התגרשו.

קים ובארי פלאת' חיים בנפרד

"בארי ואני החלטנו לחיות בנפרד לזמן מה", אמרה קים, 49, בווידוי שלה בפרק של יום שלישי, 7 ביוני. ברוכים הבאים לפלטוויל. "הדרך הקלה ביותר לעשות את זה כרגע היא בכל פעם שאחד מנכסי ההשכרה שלנו פנוי, אני אורז תיק והולך ונשאר שם. אני פורק את המזוודות ומתמקם לכמה ימים כדי להישאר בחווה, שם גידלנו את כל הילדים שלנו, ואני מניח שאני מרגיש, אתה יודע, כאילו מעולם לא חשבתי שזה יהיה כמו זֶה. זה מאוד שונה ממה שאני אי פעם, איך אי פעם חשבתי שזה יהיה. זה פשוט, זה זמן של הרבה שינויים עכשיו ואני לא בטוח בדיוק איך זה הולך להיראות."

האם ל-10 המשיכה, "בארי ניסה קצת אבל בשלב מסוים הרגשתי שהוא לא באמת מנסה. ברגע שהוא חשב שאולי זה עובד, הוא הפסיק לנסות וברגע שהבנתי את זה, אני מרגיש כמו רגשית, פשוט סיימתי. אני פשוט מרגיש שאין סיכוי שזה יעבוד".

כשמפיקה שאלה מה אמר בארי אחרי שקים אמרה לו את זה, היא אמרה, "הוא בכה. זה כאילו הוא רוצה שאשאר אבל אני לא יודע שהוא באמת רוצה להשתנות. אני לא רואה שום דרך שאפשר באמת לחבר מחדש את האינטימיות הרגשית הזו. אני מרגיש שהתעלמתי מזה כל כך הרבה זמן כי הרגשתי שזה מה שאני אמורה לעשות. אז, בהתעלמות מזה כל כך הרבה זמן, אני רואה את הדברים כפי שהם ואני לא מעמיד פנים יותר".

בעונה קודמת של התוכנית, קים שיתפה את הפילוסופיה שלה על נישואים ואמרה שזוגות צריכים להיכנס לאיחודים שלהם עם "להסתכל בעיניים פקוחות לרווחה מראש" ואז ברגע שהם מחויבים, הם צריכים להיות "עצומים למחצה". מפיק שאל אם קים עדיין עומדת בעצתה עכשיו על רקע בעיות הזוגיות שלה עם בארי.

"אני מרגישה שאני גם מורעבת וגם נחנקת בו זמנית ואני פשוט מרגישה שאני חייבת לעשות משהו," ענתה קים. "לפני שאני מדברת עם הילדים על הפרידה מבארי, אני באמת רוצה לקחת קצת יותר זמן לחשוב על הדברים כי אני רוצה לחכות עד שאבין באמת ברמה עמוקה יותר. כשאני מדבר איתם, אני רוצה להיות ממש ברור. זה היה מאבק ממש קשה ואני מרגיש שזה לא מה שאני רוצה, אבל זה מה שאני צריך. אני צריך לא להישאר בנישואים אומללים."

בארי חושף את הפרידה של קים לילדים שלהם

בארי וקים חולקים יחד 10 ילדים: איתן, הושענה, מיכה, מוריה, לידיה, יצחק, אמבר, קסיה, מרסי ויהושע. הצעיר שלהם, יהושע, מת באופן טרגי בגיל 15 חודשים בלבד בשנת 2008. גם איתן, 24, וגם הושענה, 23, נשואים ומתגוררים עם בני זוגם, בעוד מיכה, 21 ומוריה, 19, חיים לבד. הילדים הצעירים של בני הזוג – לידיה, 18, אייזק, 15, אמבר, 13, קסיה, 10 ומרסי, 8 – כולם גרים בבית. כשקים עזבה, בארי קיבלה על עצמה תפקיד של חד הורית ולידיה עזרה לטפל באחיותיה הצעירות, תוך כדי עבודה בבנק מקומי.

TLC

במהלך סצנה ששודרה ב-7 ביוני, בארי כיבד את ילדיו הצעירים בארוחת פיצה שבה הוא פתח בפניהם את השינויים בדינמיקה המשפחתית שלהם כעת, כשאימם עזבה את ביתם. "רק שתדע, דיברנו בעבר, נכון, על איפה אמא ​​שלך ואני נמצאים במערכת היחסים שלנו? שמת לב קצת להבדל כי היא מחוץ לבית יותר. אנחנו עדיין באותו הנתיב, אנחנו די נפרדים", אמר לילדים שלו. "אז יש לכם שאלות?"

לאחר שהסביר ליצחק שהוא לא יודע למה הוא וקים חווים תיקון קשה בנישואיהם, בארי שיתף מסר חשוב עם ילדיו. "למרות איך שזה, אני מתכוון, זה עצוב נכון? האהבה שלי לכל אחד מכם לא משתנה, האהבה של אמך לכל אחד מכם לא משתנה,” אמר בארי. "כשאתה מסתכל פנימה ואתה שואל, 'האם עשיתי משהו לא בסדר כאן כדי לגרום לזה?' אל תלכי עם זה. המצב הוא לא בגלל אף אחד כאן. אל תאמין שזו אשמתך. אל תאשים את עצמך."

האם קים ובארי עדיין ביחד?

אמנם לא ברור אם קים ובארי עדיין נפרדים או נפרדו מאז הצילומים, אבל נראה שאף אחד מהם לא מוכן לעשות מהלכים לקראת פרידה קבועה. בקשר יכול לאשר שלא בארי ולא קים הגישו תביעת גירושין.

קישור מקור