האם קים קרדשיאן פגעה בשמלה של מרילין מונרו? תביעות הרוסות

חירום אופנה. קים קרדשיאן הוטחה על נזק לכאורה מרלין מונרוהשמלה של שלבשה ל-Met Gala במאי 2022.

חשבון האינסטגרם של אוסף מרילין מונרו פרסמה תמונות חדשות של השמלה האיקונית לפני ואחרי קים, 41, לבשה אותה ביום שני, 13 ביוני. לצד התמונות, החשבון טען כי נראה שהשמלה המסנוורת "חסרה" כמה קריסטלים ואחרים נראו כ"תלויים בחוט". נראה כי היו גם קרעים וקרעים לאורך הרוכסן האחורי.

זמן קצר לאחר שהחשבון שיתף את התמונות זו לצד זו, המעריצים מיהרו למדור התגובות כדי לטרוק הקרדשיאנס כוכב על שהרס לכאורה את השמלה. "כל כך עצוב שזה קרה. אני לא מאמין שמישהו הורשה ללבוש את היצירה ההיסטורית המיוחדת הזו", כתב אדם אחד. אחרת הוסיפה, "כל כך מאכזב, במיוחד כשהכינו לה העתק, לא הייתה סיבה שהיא תנסה להשתלב בשמלה שמעולם לא נועדה למבנה הגוף שלה".

מרילין לבשה את השמלה המפורסמת בזמן שירה "יום הולדת שמח" לנשיא דאז ג'ון פ. קנדי בשנת 1962. בעוד שהאנסמבל נשמר, קים עלתה לכותרות כשהרעידה את השמלה במהלך ה-Met Gala ב-2 במאי.

סטיבן לאבקין/BEI/Shutterstock

"הרעיון עלה לי באמת אחרי הגאלה בספטמבר בשנה שעברה. חשבתי לעצמי, מה הייתי עושה לנושא האמריקאי אם זה לא היה מראה הבלנסיאגה? מה הדבר הכי אמריקאי שאתה יכול לחשוב עליו? וזו מרילין מונרו", סיפרה כוכבת הריאליטי אָפנָה על לבישת השמלה לאירוע. "בשבילי, הרגע הכי מרילין מונרו הוא כשהיא שרה"יום הולדת שמח,' ל-JFK, זה היה המבט הזה."

איל הסקימס הודה שהשמלה לא התאימה לה בתחילה, אז היא לקחה את העניינים לידיים שלה על ידי הורדת 16 ק"ג בשלושה שבועות. כדי לרדת במהירות במשקל, קים אמרה שהיא הלכה על א משטר דיאטה וכושר "קפדני"..

"הייתי לובש חליפת סאונה פעמיים ביום, רץ על הליכון, מוציא לגמרי את כל הסוכר וכל הפחמימות, ופשוט אוכל את הירקות והחלבון הכי נקיים", מתעדכן עם הקרדשיאנים אלום הסביר, וציין שהשמלה התאימה לאחר חודש.

קים התמודדה עם תגובה נגדית על ירידה במשקל תוך פרק זמן קצר כדי להשתלב בשמלה, אם כי היא הגנה על ההחלטה במהלך ראיון עם הניו יורק טיימס ביוני.

"לא עשיתי שום דבר לא בריא", אמרה על תהליך הירידה במשקל. "בשבילי, זה היה כמו, 'בסדר, כריסטיאן בייל יכול לעשות את זה לתפקיד קולנועי וזה מקובל'. אפילו רנה זלווגר עלתה במשקל עבור תפקיד. הכל אותו דבר בשבילי."

ה-SKKN של מייסד קים הוסיף, "לא אמרתי, 'היי כולם, למה שלא תלכו לרדת במשקל תוך פרק זמן קצר?'".קישור מקור