האם קלאני ואסולו נפרדו?  רמזים לפרידה

האם קלאני ואסולו נפרדו? רמזים לפרידה

הם או לא? ארוס בן 90 יום כוכבים קלאני פאגאטה ו אסואלו פולאה בלבלו את הצופים עם רומן רכבת ההרים שלהם; עם זאת, המעריצים משוכנעים שהזוג לכאורה נפרד לתמיד! המשיכו לקרוא כדי לגלות רמזים מדוע מעריצים חושבים שקלאני ואסולו נפרדו.

מתי התחתנו כוכבי '90 יום' קלאני ואסולו?

קלאני ואסולו עשו את הופעת הבכורה שלהם ב-TLC בעונה 6 של ארוס בן 90 יום. השניים נפגשו בזמן שקלאני נופש בסמואה באתר הנופש שבו עבדה אסולו. לאחר שנכנסו להריון וקיבלו את פניהם של תינוק מס' 1, בן בשם אוליבר בינואר 2018, הם החלו בתהליך לקבלת אשרת K-1 של אסואלו.

בעוד משפחתה של קלאני הייתה סקפטית כלפי אסואלו, הדברים החמירו כאשר נודע לבני הזוג שהם בהריון ומצפים לתינוק מס' 2. לאחר שהבטיחה להוריה כי יתקדם ויפרנס את משפחתו בת ארבע נפשות, בני הזוג התחתנו בספטמבר 2018.

מתי קלאני ואסולו הופיעו לאחרונה ב-'90 יום ארוס'?

הפעם האחרונה שהצופים ראו את אסואלו וקלאני על המסך הייתה במהלך בכורת העונה של יומני 90 יום במרץ 2022. נראה היה שהזוג נאבק בתקשורת והפרק תיעד את בני הזוג TLC כשהם ישבו לדיון רציני.

במהלך השיחה, קלאני טענה שאסואלו לא סייעה לה עם החובות המשותפות של גידול בניהם – אוליבר ואיתן – או תחזוקת משק הבית. אמא לשניים הביעה במיוחד את התסכול שלה על הרגלי הגולף של אסואלו, והשאירה אותה לטפל בילדים שלהם. הזוג היה גם בתהליך מכירת ביתם בוושינגטון, יוטה, אבל קלאני הרגישה שגם בעלה לא היה מועיל לאורך התהליך הזה.

אחרי שהריב המגעיל שלהם התנהל על המסך, קלאני פנתה לאינסטגרם כדי לחשוף שבעלה חסם אותה מהמדיה החברתית.

מתי החלו השמועות לפיצול קאלאני ואסולו?

קלאני ואסולו עוררו לראשונה שמועות מפוצלות ביוני 2022 לאחר שיליד סמואה שיתף הודעה ארוכה על הסיבה שאשתו נעדרה מהמדיה החברתית שלו.

"[She] לא רוצה להצטרף ללייב שלי, היא לא רוצה [to] סרט טיקטוק איתי. היא שונה ממה שהייתה פעם. היא לא רוצה לצאת איתי. כל מה שהיא צריכה אני מספק עבורה, [especially] הבנים", הוא כתב בכיתוב פוסט וידאו באינסטגרם של קליפ ישן של קלאני ואסולו רוקדים יחד.

המשיכו לגלול כדי לראות את כל הרמזים מדוע מעריצים חושבים שקלאני ואסולו נפרדו!קישור מקור