האם קלואי קרדשיאן, טריסטן תומפסון עדיין ביחד, יוצאות?

עליות וירידות. קלואי קרדשיאן ו טריסטן תומפסוןציר הזמן של היכרויות סוער. עכשיו כשהם מקבלים את פני התינוק מספר 2, מעריצים רבים תוהים: האם קלואי וטריסטן עדיין ביחד? המשיכו לקרוא את כל מה שאנחנו יודעים על מצב היחסים שלהם.

האם קלואה קרדשיאן וטריסטן תומפסון עדיין ביחד?

ה קרדשיאנס הכוכב, 38, ושחקן ה-NBA, 31, נפרדו מאז שהחדשות פרסמו את זה מראלי ניקולס תבע אותו בגין אבהות לאחר שהרו יחד ילד במרץ 2021, כשהספורטאי הקנדי עדיין היה במערכת יחסים עם קלואה.

יליד טקסס הגיש תחילה את תביעת האבהות ביוני 2021, ובאותה עת, טריסטן הודה שהם קיימו יחסי מין אך ביקש בדיקת אבהות. הוא ובנם של מראלי, תיאו, נולד בדצמבר 2021.

"היום, תוצאות בדיקת אבהות גילו שילדתי ​​ילד עם מרלי ניקולס. אני לוקח אחריות מלאה על המעשים שלי. כעת, לאחר שהאבהות נקבעה, אני מצפה לגדל את בנו בדרכי ידידותיות", כתב טריסטן בהתנצלות דרך אינסטגרם ב-3 בינואר. "אני מתנצל באמת ובתמים בפני כל מי שפגעתי בו או אכזבתי במהלך החוויה הקשה הזו, הן בפומבי והן באופן פרטי".

הוא המשיך את הודעתו בכך שהתנצל באופן אישי בפני קלואה, ואמר שהיא לא "מגיעה" ל"השפלה" ו"כאב הלב" הציבוריים.

"לא מגיע לך איך שהתייחסתי אליך לאורך השנים", המשיך. "מעשיי בהחלט לא תאמו את הדרך שבה אני רואה אותך. יש לי את המקסימום [sic] כבוד ואהבה אליך. בלי קשר למה שאתה חושב. שוב, אני כל כך מצטער".

כמה ילדים יש לקלואה קרדשיאן וטריסטן תומפסון?

ההורים המשותפים, שהחלו לצאת לראשונה ב-2016, קיבלו את בתם, טרו תומפסון, בברכה באפריל 2018. לטריסטן יש גם בן בשם פרינס, אותו הוא חולק עם האקסית ג'ורדן קרייג.

DIGGZY/JESAL/Shutterstock

בקשר אישר ב-13 ביולי שקלואה מתכוננת לקבל את פני התינוק מספר 2 באמצעות פונדקאית. "התינוק נולד באמצעות פונדקאית לפני שנחשף לקלואה ולציבור שטריסטן ילד עם מישהו אחר בדצמבר", אמר מקורב לכוכבת הריאליטי.

נציג של המייסד Good American אישר את חדשות התינוק בקשרוציין שכוכב הריאליטי מבקש "פרטיות".

"אנחנו יכולים לאשר שלטרו יהיה אח, שנולד בנובמבר", נאמר בהצהרת הנציג. "קלואי אסיר תודה לפונדקאית יוצאת הדופן על ברכה כה יפה. אנחנו רוצים לבקש אדיבות ופרטיות כדי שקלואי תוכל להתמקד במשפחתה".

למה קלואה קרדשיאן וטריסטן תומפסון נפרדו?

החדשות על כך ששחקן שיקגו בולס יולד ילד עם מראלי היו הקש האחרון עבור קלואה, ושברון הלב שלה על המצב תועד במהלך העונה הראשונה של הקרדשיאנס.

מאוחר יותר היא הודתה שהחלק ה"פוגעני" ביותר הוא שהיא "גילתה עם שאר העולם" על השערורייה במהלך הופעה בפודקאסט "לא רזה אבל לא שמנה" ב-24 במאי.

"כלומר, הכל מרוצה, כאילו, יכול להיות קצת כבוד?" ה מתעדכן עם הקרדשיאנים אמר אלום. "היית יכול ליידע אותי לפני שגיליתי את זה בדיילי מייל? זה יהיה נחמד."

הדרמה המערבת את מראלי היא לא שערוריית הבגידה הראשונה שבה מעורב טריסטן. הוא וקלואה נפרדו בעבר לאחר הניסיון שלו עם קיילי ג'נרה-BFF לשעבר של ג'ורדן וודס בשנת 2019. לפני כן, טריסטן היה נתפס מרמה על ילידת קליפורניה כשהייתה בחודש התשיעי להריונה עם True.

קישור מקור