האם קלואי קרדשיאן יוצאת אחרי טריסטן תומפסון? ההצהרה שלה

מנקה את האוויר! קלואי קרדשיאן הכחישה שמועה שהיא יוצאת עם "שחקן NBA אחר" בעקבות הפרידה הדרמטית שלה מהאקס טריסטן תומפסון.

חשבון מעריץ באינסטגרם @kardashiansocial שיתף צילום מסך של מה שנראה כחילופי הודעות טקסט ביום שישי, 17 ביוני, שפורסם בתחילה על ידי חשבון האינסטגרם של רכילות מפורסמים @deuxmoi דרך Instagram Stories.

השיחה כללה הודעת טקסט של אדם לא מזוהה, בטענה שהם "שמעו" כי קרדשיאנס כוכב, בן 37, "ראה" כוכב כדורסל אחר. לאחר שהנמען שאל, "אתה יודע מי?" השני ענה, "לא, הבוס שלי לא זכר את שמו. מצטער!"

לאחר שנתקל בפוסט, קלואה הבהיר בנימוס שהספקולציות שקריות.

באדיבות Deux Moi/Instagram

"בהחלט לא נכון!!!" היא העירה. "אני אוהב אותך! תודה על האיחולים היפים, אבל אני לא רואה נשמה. אני שמח להתמקד בבתי ובעצמי לזמן מה".

רק יום אחד לפני כן, המייסדת Good American הודתה שהיא חשה "פגועה" כשנודע לה על שערוריית הבגידה של טריסטן, שהוצגה בסיום העונה של Hulu's הקרדשיאנס ששודר ביום חמישי, 16 ביוני.

קלואי קרדשיאן מגיבה על שמועות היכרויות על תגובתה המלאה
באדיבות KardashianSocial/Instagram

"החיים מלאים בשיעורים, ברגעים ניתנים ללמד", כתבה באותו יום באמצעות טוויטר. "אנחנו צריכים לטפל בהם בחסד/אהבה. גם אם נפגע מהם. לקחת [your] רגע – לבכות/לצעוק – אבל להישאר רגועים. [And] זכור שאהבה מרפאה [and] מלמד יותר ממה שכעס או שנאה ילמדו אי פעם. לכולנו מגיעה סליחה ובעיקר… אהבה".

במהלך סדרת הריאליטי של המשפחה, אחות קים קרדשיאן פרסמה את החדשות לקלואה על הרומן של שחקן שיקגו בולס עם אישה בשם מראלי ניקולס.

לאחר שפירמו את הפרטים בטלפון, הצופים יכלו לשמוע את קלואה בוכה בצד השני של השיחה.

ביוני 2021, מראלי הגיש תביעת אבהות נגד טריסטן, בן 31, עליה הגיב והודה שקיים איתה יחסי מין ביום הולדתו ה-30 במרץ 2021, אך ביקש לבצע בדיקת אבהות. באותו דצמבר, היא ילדה תינוק בשם תיאו. בחודש שלאחר מכן, הספורטאי אישר שהוא אבי הילד באמצעות הסטוריז שלו באינסטגרם, ובמקביל התנצל בפני קלואה בסטורי נפרד.

"קלואה, זה לא מגיע לך", כתב בתחילת ינואר. "אתה לא ראוי לכאב הלב וההשפלה שגרמתי לך. לא מגיע לך איך שהתייחסתי אליך לאורך השנים. המעשים שלי בהחלט לא תאמו את הדרך שבה אני רואה אותך. יש לי את המקסימום [sic] כבוד ואהבה אליך. בלי קשר למה שאתה חושב. שוב, אני כל כך מצטער".

טריסטן חולק גם בת בת 4 תומפסון אמיתי עם קלואה והבן פרינס עם האקסית השנייה שלו ג'ורדן קרייג.

למרות שנאלצה להתמודד עם ההשלכות של הרומן של טריסטן, קלואה עדיין הקפידה להגן על מערכת היחסים של טרו עם אביה.

"קלואי לא מוציא טראש טוק טריסטן מול טרו", אמר מקור Us Weekly ב-16 ביוני. "היא עושה כמיטב יכולתה כדי להגן עליה מכל הסיפורים השליליים עליו".קישור מקור