האם קמיל פוטרה ב'מתחת לסיפון'? סלמס מפיקים

מתחת לסיפון תבשיל עונה 10 קמיל לאמב טוענת שיש יותר בירי שלה מאשר לשתות שמפניה כשהיא הייתה צריכה לעבוד בניקוי בקתות אירוח. היא טוענת שהמפיקים עודדו אותה לשתות במהלך כנס וידוי ואז שלחו אותה חזרה לעבודה על סיפון סנט דייוויד, שם היא שוחררה במהרה על ידי הקפטן סנדי יון.

"אני לא אתן לנרטיב הזה להיות הנרטיב", התחילה ילידת מיסיסיפי בסדרה של סיפורי אינסטגרם לאחר שידור פרק הסיום שלה ב-16 בינואר. היא ציינה שהם היו ביום "התהפכות", שבו הצוות מנקה ומכין את היאכטה לקראת הגעת אורחי השכר למחרת.

"היום המהפך הזה כולם שותים. היום הזה נועד להראות כאילו אנחנו עובדים כל היום. שאנחנו עושים כמה דברים אבל גם אחד אחד מורידים מהסירה במשך שעות כדי לעשות ראיונות, 'וידויים' כפי שהם מכנים אותם. איפה שמציעים לך משקאות או יותר טוב 'סרום אמת'", הסבירה.

קמיל טענה שהיא "כבר נטפה" מהווידויים שלה כשחזרה לסירה, שם סיימה את תפקידיה שנותרו והקפיצה בקבוק שמפניה יקר שהיה שמור לאורחים.

באדיבות יוטיוב

תבשיל ראשי פרייזר אולנדר נתקלה בקמיל כשהיא מחזיקה כוס שנמזגה על השפה עם בועות ונזפה בה על ששתה בעבודה. בעוד שהיא טענה שסיימה להיום, הוא נכנס לבקתותיה ומצא שהרבה מעבודתה לא גמורה.

"לראות את קמיל יוצאת עם כוס שמפניה בגודל חצי ליטר, זה רק מראה שאין באמת אכפתיות או נכונות לעשות את העבודה", אמר בווידוי.

"האם התגעגעתי לכמה דברים בבקתות, כן. יכולתי להיות יותר יסודי במצב השיכור שלי, כן", הודתה קמיל בסטוריז שלה באינסטגרם, אם כי היא הוסיפה שכמה מהתמונות שהוצגו בפרק של חדרים מבולגנים היו כאלה שהיא לא אחראית להן.

קמיל כבר נאמר על ידי קפטן סנדי לפני הצ'רטר הקודם שיש לה את הטיול האחד הזה כדי לשנות את המצב או שהיא תפוטר. היפהפייה הבלונדינית התנגשה ללא הפסקה עם תבשיל שני אליסה האמבר על כך שלא פעלה לפי ההנחיות והואשמה בכך שלא התייחסה לעבודתה ברצינות על ידי מספר חברי צוות. קמיל התחילה את העונה כסיפון שילוב/תבשיל, אבל בוסון רוס מק'הארג הייתה מאושרת כשהופטרה מתפקידי הסיפון וניתנה אך ורק לצוות הפנים.

מתחת לסיפון קמיל לאמב
באדיבות יוטיוב

שֶׁף רייצ'ל הארגרוב התלוננה בפני פרייזר על היעדר עבודת צוות של קמיל במהלך טיול חוף אורח בצ'רטר קודם, וגם התריע בפניו על כך שהיא שיכורה ביום המעבר. "היא שתתה די הרבה כל היום. לפחות קבל את ה-s שלךלא סיימת אם אתה הולך להיות ומתנדנד!" רייצ'ל אמרה לפרייז'ר.

קמיל לקחה לבסוף את כוס השמפניה שלה ובסופו של דבר ישבה על המזח עם צוות הסיפון, שסיימו את משימותיהם להיום. היא טענה שהיא התבקשה להצטרף אליהם על ידי מפיק תוכנית. "כשהייתי על המזח, מפיק ביקש ממני ללכת לדבר איתו [deckhand] קייטי [Glaser] על המזח על הלילה של הצוות שלנו. ואז פרייזר קרא לי לצאת בקשר ליציאה מוקדמת. לא אומרת שזה היה סט אפ, אבל זה הרגיש ככה", כתבה.

בסופו של דבר, פרייזר החליט לבסוף שהוא נותן לקמיל מספיק הזדמנויות לשנות את דרכיה, והשתייה שלה בעבודה התבררה כנקודת המפנה שלו. הוא הלך לקפטן סנדי וסיפר לה על החלטתו שצריך לשחרר אותה. הפרק הסתיים בכך שסנדי סיפרה לקמיל ההמומה שמסיימים אותה.

הסטודנט לשעבר מאוניברסיטת מיסיסיפי הסכים מאוחר יותר עם ההחלטה. "אנשים יגידו שאני ממציא תירוצים. מה שלא יהיה, זה הניסיון שלי. אני לא אומר שלא היה צריך לשחרר אותי. אני חושבת שהגיע הזמן ללכת… נמאס לי בכל מקרה", כתבה.

In Touch פנה לבראבו, קמיל וקפטן סנדי פיהוק לתגובה.

קישור מקור