האם קנדל ג'נר עדיין יוצאת עם דווין בוקר? סטטוס מערכת יחסים

קנדל ג'נר לאט לאט הפכה להיות פתוחה יותר לגבי הצגת הרומן שלה עם החבר דווין בוקר דרך אינסטגרם. הם הדוגמנית ושחקן ה-NBA עדיין ביחד היום? גלול למטה עבור כל מה שאנחנו יודעים על סטטוס ההיכרויות שלהם.

האם קנדל ג'נר ודווין בוקר עדיין ביחד?

קנדל שיתפה תמונה דרך הסטוריז שלה באינסטגרם ב-18 ביוני 2022, עם חבר שלה, הדוגמנית פיי חדרה, יושבים יחד ליד שולחן ארוחת ערב. בעוד שהם הצטלמו למצלמה רק לזמן קצר, המעריצים היו מודאגים כי היא לא פרסמה שום דבר עם דווין במשך זמן רב.

לא רק זה, אלא שהמעריצים גם מודאגים מצרות בגן העדן לאחר שהשניים לא הכירו ביום השנה השני לדייטים שלהם ב-12 ביוני 2022, לאחר שהציגו את זה בפומבי בשנה שלפני כן.

הדייט הגיע והלך ללא פוסטים או הודעות באינסטגרם על אבן הדרך. בשנה שלפני כן, הזוג חלק מחווה זה לזה עם תמונות אישיות שהראו עד כמה הם היו משוגעים זה לזה. קנדל פרסמה תמונה מחייכת כשהיא מחבקת את כוכבת פיניקס סאנס מאחור, בזמן שהוא נשען בין רגליה כשהיא ישבה על משטח השיש במטבח. היא גם כללה תמונת מצב אישית מחובקת בחיקו של כוכב הפיניקס סאנס על סיפון מטוס פרטי.

קנדל ג'נר/אינסטגרם

דווין שיתף סדרת תמונות שכללה את הכיתוב "365. 52. 1", המציין את יום השנה שלהם. הוא הראה תמונה של הזוג שוחה באגם פאוול ביוטה, יחד עם תמונת שקיעה הכוללת שולחן ארוחת ערב רומנטי תוך כדי כתיבה, "אני [heart emoji] @kendalljenner" עליו.

האוהדים גם שמו לב שכוכב ה-NBA מחק או העביר לארכיון תמונה של ערב השנה החדשה מהעמוד שלו מראה את עצמו ואת קנדל מחייכים ומחבקים אחד את השני בחוזקה. קנדל גם פרסמה את זה בקרוסלה של תצלומים שהראתה איך היא צלצלה ב-2022, שהיא פשוט כינתה, "סוף השבוע שלי".

עם זאת, קנדל עשתה זאת לאחרונה להביא את דווין בתור הדייט שלה לאחות קורטני קרדשיאןשל חתונה ב-22 במאי ל טרavis Barker בפורטופינו, איטליה. למרות המחסור שלהם ב-PDA של מדיה חברתית, נראה שהשניים עדיין מתחזקים.

מה קנדל אמרה על היכרויות עם דווין?

למרות שלא לעתים קרובות קנדל מביעה את "אהבתה" לדווין, היא הראתה בפוסטים אחרים כמה הוא חשוב לה. קני עשה הצעה למעריצים להצביע לדווין בתור התחלה למשחק האולסטאר ב-NBA 2022 עם סיפור אינסטגרם של 7 בינואר, וסיפר לעוקבים כיצד להצביע עבור החבר שלה.

דווין הביע בפומבי את רגשותיו כלפי קנדל ביום הולדתה ב-3 בנובמבר 2021. הספורטאית טענה שהיא "האישה היפה ביותר" בתמונת סטורי באינסטגרם שבה נראה הזוג סועד ארוחת ערב רומנטית במהלך חופשה טרופית.

האם קנדל ודווין התארסו אי פעם?

א מעורבות היא "רק עניין של זמן", איש פנים באופן בלעדי סיפר סגנון חיים בינואר 2022, והוסיף "הם כל כך מאוהבים". המקורב אמר שבעוד קנדל ודווין "מדברים על להתחתן" ועל עתידם המשותף, הם לא ב"מהר ענק" למזבח. עם זאת, המשפחה המפורסמת של הדוגמנית "סופרת לאחור את הימים" עד שהספורטאי "מציג את השאלה".

האם לקנדל ודווין יש ילדים?

בעוד שהזוג עדיין לא הורים, קנדל הביעה כיצד הבאת תינוק מתחילה להרגיש "אמיתית" עבורה במהלך פרק ב-9 ביוני של הקרדשיאנס. היא הלכה לקנות מתנות לתינוקות לאחיה שהיה אז בהריון קיילי ג'נר ומסר לאחות קלואי קרדשיאן, "אוי אלוהים, להיות בחנות לתינוקות מרגיש לי אמיתי בימים אלה. בדיוק כמו שהיום מגיע בשבילי, אתה יודע?"

קישור מקור