האם קנדרה דוגאר ילדה תינוק מס' 4? שמועות בהריון

שומרים סודות? מעריצים רבים משוכנעים כי לשעבר סומך על כוכב קנדרה דוגאר (לבית קאלדוול) ילדה את תינוק מס' 4 עם בעלה ג'וזף דוגר אבל שמרה את ההריון בסגור. המשפחה נצפה לארוחת ערב לאחרונה ורבים משערים כעת שהם הבחינו בעגלת תינוק ליד ג'ו. אז, האם קנדרה באמת ילדה ילד רביעי?

המשיכו לקרוא כדי ללמוד אם קנדרה ילדה תינוק מספר 4!

למה מעריצים חושבים שקנדרה דוגר ילדה תינוק מספר 4

ב-16 ביוני 2022, א Reddit משתמש שיתף תמונת מצב של ג'וזף יושב ליד עגלה שחורה במסעדה עם קבוצה של אחרים, שפניהם טושטשו מחוץ לתמונה. תמונתו של המעריץ חסמה גם את פניו של התינוק, אך השמיכה הירוקה שלו נראתה בצילום.

"זה התינוק של ג'ו וקנדרה", טען אחד המעריצים, לפני שטען, "OP ציינה שהיא אכלה לידם וזהו ג'ו, קנדרה וארבעת הילדים שלהם, עכשיו. ג'יי בי גם היה שם עם ה-M boys המבוגרים ביותר וג'טילר [sic]."

למרות ההתעקשות של מספר משתמשי Reddit, כמה אחרים פקפקו בשמועות.

באדיבות ג'וזף וקנדרה דוגאר/אינסטגרם

"התמונה כל כך מעורפלת, ואנחנו לא יכולים לראות את קנדרה, אז אני סקפטי", כתב אדם אחד.

עם זאת, מגיב נפרד הגיב למעריץ המפוקפק הסביר במהירות כיצד הילד הזה יכול להיות של קנדרה וג'וזף.

"בהתחשב בהקשר של היותו בבירור ג'ו, בעלה של קנדרה, הילדה הבלונדינית אפילו עם הפנים המצונזרות שנראות כמו הילדים הבלונדיניים מאוד של ג'ו וקנדרה, וקנדרה נראית בהריון כבד בפעם האחרונה שראינו אותה… את התינוק שלה יהיה להם לידם [sic]?" ציין האוהד. "זה ברור מאוד שג'ו, שיש לו משפחה משלו. למה שהתינוק של מישהו אחר יהיה לידו?"

קנדרה דוגאר הציתה שמועות על הריון בעבר

רק שלושה חודשים לפני כן, אנשי TLC לשעבר עוררו שמועות על הריון לאחר שכמה תמונות שלהם הועלו במסמך נפרד Reddit חוט, מצטלם עם הוריו של יוסף, ג'ים בוב ו מישל דוגר.

"בסדר, אנחנו חושבים שקנדרה בהריון?" הפוסטר כתב מעל התמונות, שהמעריצים האמינו שנראה שלקנדרה יש גבשושית קלה מתחת לשמלת התינוק שלה עם פסים כחולים ולבנים.

קנדרה וג'וזף דוגר לא אישרו בפומבי את התינוק מספר 4

למרות הספקולציות, בני הזוג לא הודיעו בפומבי שהם מצפים לילד רביעי ולא קיבלו את פניהם בברכה.

כמעט שנה וחצי לפני כן, קנדרה ילדה את התינוק מספר 3, ברוקלין, בפברואר 2021.

בני הזוג חולקים גם את הבן גארט והבת אדיסון.

קנדרה לא הגיבה מיד בקשרבקשתו של תגובה

קישור מקור